מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Civil Anti Madridista

נתפלל שהבלאגן בבית"ר ירושלים לא יחזיר אותנו למו"מ על אופיר קריאף.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

דני פרדה במיליון דולר במסגרת העזרה של שחר לבית"ר

3. קשר שמאלי Member

שווה לקנות את אצילי במיליון דולר
    לדעתי הוא פוטנציאל גדול

4. DRORIKO Member

אצילי מצד ימין ועזרא מצד שמאל נשמע לי כמו משהו קטלני

5. oranfu Member

ראיתי בוואלה שאנחנו נערכים למכירת חיסול בבית"ר. נכנסתי לכתבה - מדברים על אופציית קריאף. איכס.

גם אם נתעלם מהסחבת המגוחכת עם ואליינטה, למה אין התקדמות עם שחקנים אחרים? מה לעזאזל עושים במועדון הזה??

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שחסר לנו זה שחקן כמו דה לוקאס.

7. oranfu Member

כבר הספקת להתרשם ממנו? מה הוא שיחק, רבע שעה?

8. Turgi Guest

מצחיק אם הספרדי יהיה פלופ ברמת האנדלובו.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה לסייג כל מילה שאכתוב כאן, מאחר ועוד לא יצא לי לראות את מכבי חיפה ואני מסתמך אל ורק על תחושה אישית לנוכח מה שאני מכיר וכמה אני חושב שהשינויים המעטים שעשתה יכולים להשפיע עד כה.
    חבר שלי צפה בכל משחקי האימון של מכבי חיפה והוא טוען שהשחקן הזר החדש הותיר עליו רושם טוב. בהנחה שאני סומך על הדברים שלו, עדיין זה רחוק מאוד מלהפוך את מכבי חיפה לקבוצה שיכולה לאיים על הפסגה. יותר מכך, כרגע אני לא רואה אותה אפילו נאבקת על אירופה. אמנם רוני לוי הוא מאמן מהשורה הראשונה בישראל והוא כבר לקח אליפויות בירוק והראה שהוא מסוגל לחבר שחקנים בינוניים לכדי קבוצה טובה בצהוב-שחור, אבל אני מתאר לעצמי שבמכבי חיפה רוצים יותר מזה וכרגע זה לא נראה שהם שווים יותר מזה.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

רואים שיש לו כדרוגל,אבל הכוונה יותר לשחק מהסוג שלו,אחד שבא לקבל כדורים,עושה משחק עם המסירה שחותכת הגנה. אחד כזה שיפעיל וניצל את המהירות של שכטר ועטר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Karlsruher SC Vamos Karlsruhe

אתה מגזים. לא להיאבק על אירופה? ואליינטה היום מצטרף למחנה האימונים, חיפה צריכה להחתים עוד חלוץ זר שיכול לתת 9-10 שערים בעונה והיא קבוצה ממש טובה שלדעתי נאבקת עם ק"ש על המקום השלישי.

12. Raulito Madridista

קריאף הוא בהחלט השחקן האחרון של בית"ר שהייתי שם על הכוונת במידה ויש שם מכירת חיסול(כמובן שצריך לקחת את הכל בעירבון מוגבל, הסערה תחלוף עוד כמה ימים). מעבר לאצילי שהוא שחקן מוכשר, הייתי חושב גם על שלומי אזולאי כאופצייה למכבי חיפה.
    זה נכון שהקיץ של חיפה לא מתנהל כמצופה והכל רדום שם אבל מכאן ועד לאמר שחיפה לא תיאבק על אירופה? זו הגזמה בוטה. אפשר לחשוב מי שאר היריבות שלה בצמרת, ותמיד כשמסתכלים על מטרות(הרי חיפה לא הקבוצה של לפני עשור) צריך לקחת בחשבון את היריבות. רמת הליגה מאוד נמוכה והעובדה שבית"ר סיימה במקום הרביעי מעידה על כך. נניח שמכבי ובאר-שבע הן רמה מעל, אני צופה ירידת מתח רצינית אצל ק"ש, לא בכל עונה אפשר להצליח כשמאבדים את שחקני המפתח וסביב חאסרמה יש סימן שאלה. בבית"ר יש סערה גדולה כמובן וממי חיפה רציכה לחשוש, מהפועל ת"א? אגב חיפה לא סיימה את בניית הסגל, אני משוכנע בכך. בליגה כזו כמובן עונה טובה של אלירן עטר למשל תספיק כדי להיאבק אפילו על מקום שני. אני חושב אגב שחיפה גם בעונה שעברה עם כל המינוסים בסגל - לא מימשה את הפוטנציאל.

13. oranfu Member

ניאבק על אירופה, לשם אנחנו מכוונים.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה בשבילי בדיוק הבעיה. 'להאבק על אירופה'? מכבי חיפה צריכה בכל עונה ללכת על התואר! אני לא מוכן לדרוש פחות מזה למרות שבסיטואציה שנוצרה אני מוכן לקבל עונה עם צמצום פערים מהצמרת, אבל אם שוב נגמור את העונה לפני האביב אני מצפה ששחר יעוף בקיץ הבא.

15. oranfu Member

ברמה העלובה שיש פה, אין שום סיבה שנחפש "לצמצם פערים". צריך להתמודד על אליפות, לא פחות.

מצב נושא:
הנושא נעול.