מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

סתם בשביל הטרחנות - לרוקאביצה היה סעיף שחרור, ככה שיותר מלגיטימי להציע לשחקן חוזה ואז לשלם את הסכום הנדרש. חיפה חכתה עד התאריך הרצוי וחכתה שבית"ר תחתים, וזה לא קרה.

2. Butragueño מנהלים

רוני לוי מתרגל את ההרכב למחר:
    לויטה, משומר, אבו עביד, ואליינטה, סאן מנחם (סוחב פציעה), לביא, קגלמאכר, אוברניאק, ורמוט, מוגרבי, רוקאביצה

*פלט (פצוע ומורחק מ-2 משחקים), עטר, קינן, וג'אבר (פצועים).
    * ספסל: ריאן, יניב בריק, יהונתן כהן, גוזלן (שחקנים צעירים שרוני לוי יבחר).

סטויקוביץ' עדין בסגל, אולי שווה בנתיים להרכיב אותו (אלא אם כן הוא מיועד כבר לקבוצה שנמצאת במפעל), משומר ממשיך בהרכב הפותח, אבו עביד שה' יודע מה התפקיד האמיתי שלו פותח כבלם, סאן מנחם שרק מתאושש מהפציעה פותח כמגן שמאלי, כגלמאכר, שכל המועדון טוען שעדיף שיהיה בלם מקשר אחורי, ורואקביצה פותח בחוד למרות שהוא מצויין כקיצוני בצד.

כמה אפשר לזלזל בקאליו האלה?

EsheD ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  3. amn Member

היית מעדיף לראות את גוזלן בחוד ואת רוקאביצה בצד ע"ח ורמוט או מוגרבי?

כשעטר ופלט פצועים, זה לא משאיר הרבה אופציות, או שאני שוכח מישהו כשיר (שלא מופיע בהודעה שלך)?

4. Butragueño מנהלים

הביקורת שלי יותר כלפי גיבוש הסגל למחנה האימונים מאשר להרכב שמתגבש היום.
    לגבי הסגל שגובש - טוואטחה היה עם רגל בחוץ כבר כמעט עונה שלמה, ובכל זאת לא עשו שום צעד להביא מחליף.
    משומר זוועת עולם, ועדין, לא בצעו שום פניה למגן ימני אחר. עטר ופלט פצועים כבר מס' חודשים, ולא באמת ברור מתי יחזרו.
    כלגמאכר הוא בלם, ולא רק הוא חושב ככה, אלא גם המאמנים בחיפה. אבל רוני לוי מעדיף אותו כקשר אחורי.

וכל זה מתקשר לשאלה שלך - לא, לא הייתי רוצה לראות את גוזלן בחוד, אלא חלוץ אמיתי, שחיפה הייתה אמורה להנחית כבר מזמן (כנראה שמחכים לשחרור הסופי של בן בסט, או נס כדי להנחית את דמארי).

יכול להיות שזה יספיק, אבל כל הרעיון הוא להתחיל את המפעל ואת עונת המשחקים עם סגל שרובו אמור לרוץ במהלך העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/16
    oranfu, de Middenweg ו-amn אוהבים את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה איבדה לחלוטין את הדרך שלה. יותר נכון, שחר הוא זה שאיבד את המגע עם המציאות. לראות את השחקנים שמועמדים לשחק מחר. בחיי, כמה עצוב. הקבוצה רק נחלשת מדי עונה. חוץ מרוקאביציה באמת אין לי מושג מה עשו בפגרה.

ההגנה פשוט על הפנים. חוץ מואליינטה אין שם איש ברמה הנחוצה. זו הגנה של מכבי פ"ת...קישור? לא חלב ולא בשר. התקפה? חלשה. אז עטר ופלט פצועים, הלו, אולי כדאי לעשות משהו בנדון? מתי יש לנו קבוצה בריאה? אפילו עכשיו לא...

המצב מדרדר מדי שנה וחוץ מתסכול נוראי אין לי הרבה מה להוסיף. עצוב לי להגיד את זה שאולי כדאי שנקבל בראש מקאליו. שחר הוא מקרה אבוד, ממנו כבר לא תבוא הישועה, אבל מישהו צריך להתעורר. הזכייה בגביע שוב היה פרס שרק גרם לנו נזק. הזקן הארור עוד חשב שהיתה לנו עונה טובה...

oranfu ו-Butragueño אוהבים את זה.
  6. Drama2 הסמל מעל הכל

אבו עביד פותח בלם
    אני מקווה שאוהדי חיפה יגבו את זה ו'יתנו גב' על ההחלטה לרוני לוי כי ברגע שאבו עביד יוסט לאגף, יש לחיפה בעיה.

7. Civil Anti Madridista

8. Butragueño מנהלים

דיון הקבוצה לעונת 16/17 נפתח, ואתם מוזמנים להמשיך את הדיון שם.

מצב נושא:
הנושא נעול.