מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה להאמין לזה. אם אלירן עטר לא היה חושב בכלל על מכבי ת"א, כל החגיגה הזו לא הייתה מתקיימת מלכתחילה. אם מכבי ת"א עשתה נסיונות לצרף אותו, זה סימן שהיא קיבלה ממנו מסרים שהוא רוצה לשחק אצלה. ומין הסתם שלא נקרא על ציטוטים שלו שהוא רוצה לשחק במכבי ת"א, כי אז במקרה שהמשא ומתן היה נכשל, הוא היה שרוף לגמרי.

2. Butragueño מנהלים

מכבי ת"א רוצה את אלירן עטר אם או בלי שירצה לשחק במכבי ת"א. השחקן הבכיר שלה עזב לסין, ואמנם עטר לא מתקרב לרמה שלו, אבל ביחס לרמת השוק הישראלי, הוא האפשרית הכי טובה כלכלית. ככה שדי מובן מאיפה הגיעה הפנייה. גם מכבי חיפה פנתה למכבי ת"א עבור אבי ריקן, ואני לא זוכר שהאחרון העביר סימנים כאלה או אחרים, ככה שזה קובע באופן מוחלט שאלירן רצה לעזוב.

ציטוטים כאלה ואחרים כמובן שלא היו, אני פשוט התייחסתי לכל הבלאגן שהיה פה לפני 10 עמודים על כך שאנחנו מסרסרים את עטר ומשאירים אותו בניגוד לרצונו. רובנו (הצד הירוק של הדיון) טענו שאם הוא כ"כ היה רוצה לצאת החוצה מהמועדון זה היה קרוב, פשוט נכון לאותו מקרה אלירן עשה בעיקר פוזות בשביל לשדרג את החוזה שלו, ובצדק. בעוד ששאר הקהילה פה החליטה פה אחד שהוא היה נואש לעוף מהמועדון, ולחתום אצל הצהובים.

זה היה סיכום קצרצר של אירועי הפרקים הקודמים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Civil Anti Madridista

לפי ONE נסגרה עסקת שלומי אזולאי למכבי חיפה, 450 אלף יורו.

4. amn Member

5. Civil Anti Madridista

http://up416.siz.co.il/up2/kmnz1kjdexyt.Xxx
    @amn

6. amn Member

אני לא רואה שניתן כאן אישור לנהל מו"מ מול אזולאי.

ושוב, מידיעה אישית, לא נתקלתי אף פעם במצב שבו קבוצה פונה לקבוצה אחרת בנוגע להעברה של שחקן, בלי שהיא בדקה עם הסוכן את ההיתכנות של מעבר כזה - מבחינת העניין של השחקן לעבור לקבוצה המתעניינת, ומבחינה כללית של השכר (אם הקבוצה מתכננת להציע 100 אלף ושחקן מצפה ל-600 אלף, אז כנראה שאין מה לדבר).

מי שרוצה להמשיך לחשוב אחרת, מוזמן להמשיך לחיות בתמימות ולחשוב שג'ורדי קרויף הוא רשע מרושע, בזמן שכל קבוצה עושה את זה.

7. alexshw Member

מי שתמים זה מי שקובע ששחקן לא רוצה להשאר רק כי אינטרסנט כמו נימני טפטף לו את זה.

8. amn Member

לא התבטאתי בנושא הרצונות של עטר בנחרצות, כי אין לי מושג, אז לא ברור לי למה אתה מקשר את זה להודעה שלי.
    יתרה מכך, גם אם הייתי מתבטא בנושא הרצונות של עטר בנחרצות, זה לא קשור לזה שקבוצות מנהלות מו"מ "ללא אישור" מאז ומתמיד, וזה לא פטנט של ג'ורדי קרויף.

ולרקורד - אני שמח מאוד שאלירן עטר נשאר במכבי חיפה (בתנאי שזה לא מקרב את אחמד עאבד למכבי).

9. Civil Anti Madridista

מה?!

10. amn Member

"מרבית התנאים" לא אומר שהגיעו לסיכום, וגם לא שניתן אישור פורמלי לנהל מו"מ.

11. Civil Anti Madridista

תפסיק לשחק אותה ראש קטן.

כתבה מהראשון לחודש, זה השלב הראשוני של העסקה, מרבית הפרטים סוכמו בין המועדונים ואף אחד לא עקף את מכבי ת״א בשביל להגיע לאזולאי אז מספיק עם השטויות האלה כבר.

12. alexshw Member

עזבו אנשים בנושא הזה קוראים מהדף שנימני וג'ורדי מסרו להם. אחרת אין שום הגיון במה שהם טוענים.
    אני הרמתי ידיים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. amn Member

עזוב - אני לא מתלונן, בין אם זה היה באישור ובין אם לא.
    אני יודע שזה קורה בכמעט כל עסקה.

מי שרוצה לחשוב אחרת, שיהיה לו לבריאות.
    בסך הכל מנסה לפתוח פה לאנשים את העיניים.

אין כאן שום קשר לעסקה הספציפית הזו, או לשאלה את מי אני אוהד, ואני בכלל לא מבין מה זה קשור.

הרעיון שקבוצה לא מנהלת בדיקות (גם אם לא מו"מ) מול השחקן, דרך הסוכנים שלו, חי האשליות.
    על כך יעידו כל מי שראה מקרוב עסקת העברה כזו או אחרת בכדורגל.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי לחמד אם הוא ישחק בקרית חיים. בוא נראה אותו חוזר לארץ בשביל ולא להצטרף לקבוצת נעוריו. באמת בוא נראה אותו. ברור שגם רפאלוב יקבל תוך שנה פנייה. בוא נראה מה שחר הולך לעשות בנדון. אגב מכבי חרמנית על שחקני עבר שלנו ושל הפועל ת"א.

15. oranfu Member

רפאלוב כבר קיבל פניות. שניהם, סביר להניח, יגיעו בשנים הקרובות למכבי ת"א. הם יציעו סכומים כפולים ממה שאנחנו נציע (אם נציע). שחר יציע להם חצי במקרה הטוב ואחר כך נעשה ספין לאוהדים ש"אצלנו ישחקו רק מי שרוצים לשחק פה" - כאילו יש ספק שרפאלוב וחמד ירוקים בלב.

כרגע, קשה לי להאמין לגבי חמד כי ספק אם הוא לא מרוויח כבר היום סכומים כאלה אז אין לו ממש מה לחזור. מיליון דולר בעונה זה בקושי משכורת של ילד בליגה הבכירה שם ולא משכורת יוצאת דופן בכלל בצ'מפיונשיפ.

מכבי ת"א פשוט פונים כל הזמן לשחקנים הכי בכירים שיש בכדורגל הישראלי. זאת "הגאונות" של קרויף. אין בזה שום חוכמה, פשוט מנצלים את זה שהם הכי עשירים בלי תחרות. כל איש מקצוע עלוב היה מנסה לעשות את מה שהם עושים אם היו לו האמצעים.

Civil ו-AmitHBS אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.