מכבי חיפה 13/14: רעבים להצלחה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏14/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדלובו חלוץ מאד מוגבל. זו דעתי לפחות. אל תשכח שהוא כבר בחוץ מספר חודשים והוא לגמרי לא בכושר. במשך שבועות דיברו על הבאת חלוץ זר חדש, קיבלנו בשלב מסויים רשימה ארוכה של שמות ולבסוף מה קרה? רושמים בדקה ה-94 את אנדלובו על טופס המשתתפים לאירופה...

בעיניי ככה לא מתנהגת קבוצה שבמשך שנים כונתה הקבוצה עם הניהול 'הכי אירופאי' בארץ.

2. alexshw Member

במכבי חיפה הניהול שכונתי כבר כמה שנים טובות. הקבוצה מס' 1 בארץ מאז 2006 היא בני יהודה.
    עזריאל נמכר לבית"ר במיליון שקל - מחיר הפסד וגם אזולאי הושאל לשם.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/13
  3. oranfu Member

עזריאל שכונה, העיקר שנפטרנו ממנו. מיליון שקל זה יותר ממה שציפיתי לקבל עליו.

4. EuropeGuy Member

תגידו, מה אתם אומרים על החילוף של בנאדו ברבע שעה האחרונה של פילאבסקי,
    רק לי זה גרם לרצות לתלוש את השיער? ואני בכלל לא אוהד מכבי חיפה אלא אוהד את הקבוצות הישראליות בחו"ל. איך הוא מרשה לעצמו לשחק פאקינג רבע שעה בלי חלוץ ועוד במשחק בית, אני לא מצליח להבין.
    חיפה נראיתה בדקות האלה בדיחה, אני רואה את עזרה דוהר ודוהר קדימה, גולאסה מצטרף ו....

אין מקדימה אף אחד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

5. מרקו ואן באסטן Member

אני איתך,זה היה מביך וחסר כל היגיון

6. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אדבר בשם הכותבים האחרים, אבל לפחות בקרבי, החילוף המדובר עבר בשלווה. למרות חולשת האזרים, הם הצליחו לסכן את השער שלנו מספר פעמים במהלך המשחק - עובדה אשר נבעה בעיקר מחוסר אחריות של צמד המגנים ומדלילות בחלק האחורי. היות ששער חוץ עלול היה לסבך אותנו קשות בגומלין, קיבלתי בהבנה את חששו של בנאדו מהסכנה - אף על פי שזה סתם את הגולל על סיכויינו לכבוש את השלישי ולסגור את הסיפור באופן מוחלט.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/13
  7. alexshw Member

לא אוהב את ההתנהלות של בנאדו היום

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים איתך תומר. אפילו אם היריבה פחות טובה מאשר הקבוצה שלך שער חוץ אזרי היה עושה הרבה נזק. טוואטחה טעה פעמיים ולמעשה היינו צריכים לשלם על זה. בנאדו הלך אתמול בסוף המשחק על בטוח ואין לי בעיה עם זה. 2-0 תמיד יותר טוב מאשר 3-1...

אותי כרגע הרבה יותר מטריד איך הדברים מתנהלים לגבי החוד שלנו:
    http://sports.walla.co.il/?w=/156/2662082

אם בנאדו מאמין באנדלובו אז מה כל הסיפור הזה? ברור ששחר לא רוצה/יכול לבזבז כסף על חלוץ טוב אז שיפסיקו כל השטויות האלו. אם עמאשה לא מספיק טוב לקבוצה כרגע אז שישחררו אותו. האחד לא קשור לשני אלא אם כן הקבוצה שוב בפאניקה...

9. alexshw Member

שי, ככל שהזמן יעבור ולא יקרה כלום בגזרת חלוץ זר, אז הקבוצה תכנס יותר ויותר לפאניקה בנושא הזה. כבר היינו בסרט הזה.
    אני חושב שבכלל יש חלון הזדמנויות של שבוע עד שבוע וחצי להבאת חלוץ זר איכותי.

10. oranfu Member

בעיקרון אני מאוד לא אוהב חילופים כאלה, אבל אתמול זה היה מתבקש. האמצע שלנו היה פרוץ לגמרי ולספוג היה הרבה יותר קריטי מלהבקיע עוד אחד.

אבל כמו שאמרו פה חברים, כל עוד לא מביאים חלוץ רציני, חבל לדבר יותר מדי על מה שהיה אתמול (ועל העונה בכלל).

11. קשר שמאלי Member

אחמד שעבאן הושאל לנצרת עילית

12. shawarma Member

אנחנו כבר שנים סובלים ממחלה של כל מאמן שלא היה פה להציב חלוץ 9 באגף, וגם השנה כשיש שחקנים נהדרים כמו סולליך וריאן שיכולים לקבל את הצ'אנס עדיין נראה שתורג'מן ואנדלובו לפניהם ברוטציה

פשוט לא מובן לי כל העסק הזה, והשקר הכי גדול זה שתורג'מן הבקיע במשחק שעבר.

13. Ice Cream חסה

אם הבנתי נכון: מכבי חיפה לא הסכימה להשלים את השכר של איציק כהן בסכנין, אז היא תשלם לו את מלוא שכרו כדי שהוא ישב ביציע, פיליאבסקי שהיה כל כך נחוש לא לעזוב חתם לעוד שנתיים וכנראה ימשיך על משבצת הזר החמישי שמיועדת לחלוץ במקום נדלובו, שבנאדו רוצה דווקא להשאיר אותו. אני אומר שברקוביץ' צודק וצריך להוריד את מספר הזרים ל-3 וזה יפתור את כל הבעיה. ועמאשה ואזולאי שגם לא ששים להיפטר מהחוזים שחיפה משלמת להם, הורדו להתאמן עם הנוער. לדעתי היה יותר טוב אם היו מריצים אותם מסביב למגרש, ובסוף האימון מכריחים אותם לאסוף את הקונוסים. ובתווך יש את עזריאל שאם הוא לא יתפשר על חוזה הבדיחה שטביב מציע לו - גם הוא יצטרף לאזולאי ועמאשה ברשימת השחקנים שמכבי חיפה תקועה איתם, וזה אחרי שבחצי העונה האחרונה מכבי חיפה שילמה לג'ואל דמאו על זה שהוא ישב ביציע, בקיץ שעבר היא שילמה בוכטות לבולייאט בשביל לפנות משבצת זר לאותו דמאו, ובעונה הבאה היא תשלם מיליון וחצי שקל בערך לתמיר כהן על זה שהוא יגרבץ ברעננה.

וברצינות יותר: מישהו יכול להזכיר לי באיזה תנאים עבר דגני להפועל, ותמורת כמה אלעד גבאי עבר מק"ש?

14. מרקו ואן באסטן Member

לדעתי אם אנחנו צריכים לבנות על סלליך וריאן אז לא נגיע רחוק. לדעתי המערך המתאים לנו ביותר הוא 4-4-2 עם ראיו ועזרא בקווים, גולסה וידין באמצע ושימי וזר בחוד. זה מערך הרבה יותר התקפי מה4-3-3 הנוכחי שלא מתאים לנו בכלל. בשביל מערך כזה צריך שחקן כמו שכטר או אלירן עטר בכנף. מאמן טוב מתאים שיטה לפי השחקנים, ולא קובע שיטה מראש ומאלתר עם מה שיש. זאת סתם התעקשות מיותרת. ומי שאומר ש4-4-2 שיטה מיושנת מדבר שטויות.

15. alexshw Member

גם המערך הנוכחי יכול להתאים בתנאי שבמרכז השדה ישחקו ידין, גולסה/אבוקרט וראיו.

מצב נושא:
הנושא נעול.