מכבי חיפה 13/14: רעבים להצלחה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏14/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

אני בתחילת הקיץ הייתי מרוצה מהעבודה שנעשית (להיפטר מעמאשה, אזולאי, דגני...), אבל אם אנחנו מגיעים למשחק הראשון ועדיין לא הבאנו חלוץ איכותי (משהו שצעקנו פה כל העונה שעברה) אז הקיץ (בינתיים) מקבל ציון לא מספיק טוב מבחינתי. זה בראש ובראשונה.

לאחר מכן אני אוסיף שמקומו המסתמן של קטן בהרכב (עוד עונה) מוציא כל רגש אופטימי שיש בי לקראת העונה. לא רואה אותנו לוקחים אליפות בהרכב המסתמן.

2. מרקו ואן באסטן Member

לא יאמן ששחקן בן 33 במצב גופני רע מאוד מחליט לעצמו שהוא באנקר בהרכב במרכז המגרש ואף אחד לא פוצה פה. מה זה הדבר הזה בחירת רבאק. ומה עם גולסה? נשאר? הולך? מה נהיה פה.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מדבר על קטן? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    בפורום הזה לא תראה הרבה אנשים שממש בעד הבאנקר בהרכב. קטן הפך את עצמו לאיש שיותר גדול מהמועדון ולצערי זה תמיד מסתיים במשהו רע.

גולסה? מצדי שילך לשחק במכבי ת"א...אולי יש לו כשרון, אבל עכשיו כבר מותר להגיד שאין לו שום מנטליות שנחוצה בשביל להוביל קבוצת פאר ישראלית להשגים. מבחינתי שחר ימכור אותו וישתמש בכסף בשביל סוף סוף לרכוש חלוץ זר נורמלי.

4. alexshw Member

אין שום הצעה רצינית על גולסה. מאמין שישאר,

5. מרקו ואן באסטן Member

גולסה עם כמה שהוא מאכזב הוא עדיין שחקן חשוב מאוד במרכז השדה. עושה המון עבודה שחורה, משתחרר טוב מלחץ וגם יודע לעשות לחץ בצורה טובה על קשרי היריבה. והוא עדיין צעיר מאוד. נכון שצריך לצפות ממנו להרבה יותר מבחינת שערים ובישולים, אבל הוא עדיין שחקן מאוד חשוב במערך, ואני לא רואה תחליף ישראלי הולם למקרה שילך. ישנם בארץ רק 2 שחקנים שטובים מגולסה בעמדתו והם זהבי וראדי. בעונה שגולסה יתן עונה עם 8 שערים ו10 בישולים הוא לא יהיה פה וימגר בהמון כסף.
    ת

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אני חושב שגולסה מתבזבז בתפקיד ההגנתי שלו בקישור. הבחורצ'יק לא התחיל את הקריירה שלו בקבוצה כקשר הגנתי! הוא משחק שם בגלל שקטן עושה בקבוצה מה שהוא רוצה. אני חושב שמבחינת כישורים לגולסה יש לפחות את הפוטנציאל להפוך לקשר המרכזי בקבוצה, אבל אז האדון קטן יצטרך לזוז הצידה.
    לצערי שנינו יודעים שזה יקרה רק מתי שהקפטן יחליט בעצמו לפרוש.

משהו אחר:
    http://sports.walla.co.il/?w=/156/2661377

פשוט לא יאומן. אני נורא כועס על זה. בשבילי אירופה זו תחרות שאפשר להשיג שם דברים רבים. פשוט לא מקובל עליי שהקבוצה שאני אוהד מזלזלת בצורה כה קיצונית במפעל הזה. אם אנדלובו היה נפצע אתמול אז מילא, אבל החלוץ כבר חודשים פצוע. ב-י-ז-י-ו-ן!

7. G.B7 ירוק עולה

לגבי גולסה אני מסכים איתך הוא לא צריך לשחק כקשר אחורי הוא יכול לתרום הרבה יותר בהתקפה.
    (אנשים מחפשים מגולסה מספרים גולים,בישולים אבל כמה כבר גולים ובישולים יכולים להיות לקשר אחורי שם הוא שיחק ברוב העונה)

לגבי אנדלובו אני לא מבין אותך.
    הקבוצה עדין לא הביאה חלוץ זר ובנתיים אנדלובו מאייש את תפקיד החלוץ הזר והוא כבר מחלים מהפציעה שלו
    אני לא רואה שום דבר פסול בהחלטה לרשום אותו למשחק.

8. מרקו ואן באסטן Member

גולסה לא משחק כקשר אחורי. אלא כקשר מרכזי 50:50. נכון שבגלל שהוא מחפה על קטן ובוקולי אס הוא פחות פנוי לאיים על השער. אבל למען האמת גם שקטן לא שיחק לא ראינו אותו מאיים כל כך על השער. חוץ מזה שהבעיטה שלו רעה מאוד וחסרת טכניקה.

9. G.B7 ירוק עולה

שכתבתי קשר אחורי התכוונתי שהוא עסוק בחלק גדול מהמשחק במשימות הגנתיות שאותם יש לציין שהוא עושה לא רע בכלל.
    אבל אני לא אוהב את התפקוד שלו כקשר 50 50 הייתי רוצה לראות אותו בחלק הקדמי הרבה יותר ומשם כמו שאמרתי הוא יוכל לבשל ולהבקיע הרבה יותר מהעונות האחרונות.
    וגם הוא עדין שחקן צעיר ואולי הציפיות ממנו גבוהות מידי לגילו.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/13
  10. מרקו ואן באסטן Member

לא רע זה אנדרסטייטמנט. במשחק נגד הצהבת במחזור 14 בחיפה הוא שיתק את ראדי לחלוטין ובבלומפילד את זהבי. הוא אמנם קטן אבל הוא פיזי מאוד. ויש לו דריבל מצויין. הוא צריך לשפר את קבלת ההחלטות שלו, כי הוא הרבה פעמים עושה את הדבר הפחות נכון, וגם את הבעיטה לשער כי זה ברבה פעמים נראה כאילו הוא בועט עם הגרב. אלו דברים שאפשר לשפר וללמוד. יסודות יש לו. אני אופטימי לגביו כי הוא בן 21 סך הכל. אני מאוד מקווה שישאר השנה כי במקומו יצטרך לבוא זר שיעלה הרבה כסף וכנראה לא יבוא.

11. Telkiyski Member

12. alexshw Member

זה אומר שאופריע סתם רוצה הרבה כניסות. בניון היה ברור - הוא לא חוזר לארץ.
    וגם נראה לי אידיוטי לחלוטין לבזבז כסף על שחקן שנמצא בסוף הקריירה שלו ובצד שני לא להוציא את הכסף על זר איכותי.
    גם אם הוא היה רוצה לחזור צריך ללכת עם הראש ולא עם הלב וזה אגב מה ששחר עושה ולכן לא רואה את הקבוצה מציעה לו סכום רציני יחסית למה שהורגל.
    לבניון עדיף לפרוש, אם הוא לא מוצא קבוצה בחו"ל.

וגם יש כבר הכחשה
    http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.146159.html

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/13
  13. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.one.co.il/Article/220058.html

בעולמה ההזוי (ואך ורק אצלה) של אופירע מופיע כי יעקב שחר הולך לשבור כמה חסכונות עבור החזרתו של הילד......

14. מרקו ואן באסטן Member

אופירה אסייג היא לא כתבת ולא עיתונאית ואני לא חושב שהיא סיימה סמסטר בלימודי תקשורת. האישה היא פשוט רכילאית רדודה שיודעת להתחבב על כל אנשים בדרכים שלה,.בעיקר על כדורגלנים בהווה ובעבר שחוכמתם היא לא התכונה הבולטת אצלם גם כך.
    עיתונות הספורט היא בכלל מקצוע מפופק שהעוסקים בו רובם הם אנשים עילגים וטיפשים. האתר שלה הוא הגרוע מכולם משום 99 אחוז מהכתבות שם הם בולשיט אחד גדול.
    אין טעם להתרגש מפרסום שמופיע רק אצל השמנה הזאת. מה גם שהחתמה כזאת של בניון לא עונה בקנה אחד עם מדיניות המועדון. רק לוני וגאידמק מסוגלים לשפוך כל כך הרבה כסף על שחקן בסוף הקריירה.

15. alexshw Member

ימפולסקי חתם ברמה"ש. ברוך שפטרנו.

מצב נושא:
הנושא נעול.