מכבי חיפה 12/13: הריצה של בנאדו נעצרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏6/7/12.

1. alexshw Member

לא יודע, לפי המספרים הוא לא קשר התקפי.
    טוב שמביאים לבחון במחנה אימון.

2. שגיא Member

הוא בטח לא קשר אחורי. אולי קשר 50-50. בכל מקרה, אני לא בטוח שזה השחקן שאנחנו מחפשים אבל ניתן לעטר לבחון אותו להחליט.

3. oranfu Member

הוא גם מסיים חוזה בקיץ הבא?
    אני מצטער מאוד,הוא לא שווה 3 מיליון.בית"ר לחוצים למכור,הוא לא יעלה כסף בשנה הבאה ועם כל הכבוד, הוא לא כ-ז-ה שחקן.גם עושה רושם שאין לו ממש ביקוש.רק חיפה מקושרת אליו כמה שאני מבין. אולי הפועל מתישהו יחליטו שבא להם גם קשר אחורי, אבל אני בספק כי יש להם כבר 2 ישראלים שחקני בית בעמדה הזאת. מכבי ת"א לא עושה רושם שצריכים אותו מה שלמעשה לא משאיר שום אופציה חוץ מחיפה.
    כל האינטרס של בית"ר לעשות עיסקה עם חיפה.אפילו מיליון שקל זה סכום ריאלי לדעתי. אבל בטח חיפה ירצו שוב לבוא לקראת בית"ר ויתנו להם איזה 2 מיליון.

4. Civil Anti Madridista

גם אביחי ידין נלקח כאופצייה להגיע, ואם לומר את האמת אני לא מאמין שהוא יגיע. הפועל תשחרר אותו אך ורק לחו?ל

מלבד הליטאי קובי מויאל הוא אופצייה לא רעה. צריך לזכור שנכון להרגע אנחנו רק עם בוקולי באמצע

5. alexshw Member

לדעתי הפועל תשחרר אותו גם למכבי חיפה, כי נחושה להפטר ממנו, פשוט השחקן עצמו יעדיף אופציות בחו"ל.
    אם כתוב שבמכבי חיפה "בודקים עלייות", "מחכים", "בוחנים" - סימן שהשחקן לא יגיע. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/12
  6. שגיא Member

טוב, משחק אימון ראשון בעידן ראובן עטר מסתיים עם ניצחון 1-0.

עטר נתן לדעתי לכל שחקני הסגל (הכשירים) לשחק במשחק. דווקא פתחו השחקנים המחליפים כשאמרי זיאד הצעיר פותח במרכז ההגנה והנבחן הליטאי, פילבאיטיס, בקישור האחורי. למרות מחצית חלשה, היה בהחלט אפשר להתרשם מהליטאי שעושה עבודה לא רעה. אמנם לא גרזן כמו קולמה או דירסאו שהיו כאן, אבל משחק אלנטי מאוד, כולל כמה חילוצים ומסירות. אני עדיין לא סגור על זה שזו העמדה שלו, אבל בסך הכל, יחסית לשאר השחקנים, המחצית שלו הייתה טובה והוא בהחלט הרשים אותי.

המחצית שניה כבר הייתה סיפור אחר. עטר העלה את שחקני ההרכב הראשון והיו כמה התקפות יפות מאוד, אחת מהן גם הסתיימה בשער. בחצי השני של המחצית השניה חיפה נרגעה ולא הייתה רחוקה מלספוג.

יהיה מעניין לראות את ההתשלבות של הליטאי במשחקים הבאים כדי לבחון האם הוא באמת השחקן שאנחנו צריכים.

7. alexshw Member

פותחים את העונה כמו לפני שנתיים - במשחק חוץ נגד מכבי ת"א(במושבה?).
    שוב כמו בעונה שעברה סיבוב ראשון כל המשחקים האטרקטיבים בחוץ, כולל דרבי חוץ.

8. תומר22 Member

קודם כל, אמרי זייד ולא זיאד. ההבדל משמעותי. בכל זאת, נינו של אלכסנדר זייד.

לגבי הליטאי, שחקן נחמד מאוד, אבל לא כזה שיכול לשדרג את הקבוצה ובטח לא קשר אחורי אמיתי. הוא לא מכיר את העמדה הזאת, רך מדי ונראה אבוד באזור הרחבה שלנו. דווקא בחלק הקדמי הראה טאץ' יפה עם כמה מסירות לא רעות ודאבל פס אחד עם סלליך, אבל לטעמי יש לנו כבר שחקנים שיעשו את התפקיד הזה (גולסה, ימפולסקי). צריכים להביא קשר אחורי שמחלץ כדורים ומפרק רגליים למחייתו. אין ברירה.

נקודות האור: צוצאליץ' כמובן והתיאום המבטיח עם פיליאבסקי. גם תמיר כהן היה לא רע ביחס לעונה שעברה וגילה השקעה. הכי חשוב היה לראות במחצית השנייה את ההסתמכות על משחק המסירות הקצרות ואת שיתוף הפעולה הנרקם בין יניב קטן (הכי טוב על המגרש, ואני ממבקריו הגדולים בדרך כלל) לחן עזרא.

נראה שיש שיטת משחק והשחקנים מתחילים ליישם אותה. זו כבר התקדמות מאובדן הדרך של השנה שעברה, אם כי מדובר בצעד ראשון ולא מחייב. יחסית למשחק ראשון, היה בסדר גמור.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אחת מההגרלות מהיותר קשות שיכולנו לקבל.
    לפתוח עם מכבי במשחק חוץ כבר בפתיחה, שבוע לאחר מכן מול האלופה קרית שמונה ולאחר מכן משחק חוץ בוסרמיל מול הפועל באר שבע שכמעט בכל עונה אנחנו מאבדים שם נקודות. שלושה מחזורים שמאוד יכול להיות שיכוונו לאן העונה הזאת הולכת כי לאחריה מגיעים המשחקים המעט נוחים יותר כמו אשדוד, הפועל עכו, רמת גן וכו'.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי, תראה מול איזו יריבות הפועל ת"א פותחת אז נוכל כרגע להגיד שנדפקנו, אבל בסוף הליגה כולם שיחקו נגד אותן הקבוצות. הקבוצה פשוט צריכה להיות מוכנה למחזורים הראשונים.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

משעשע שקטן כבר פורש מאימונים. טוב העומס הורג אותו, חשבתי שהבעיות הפיזיות שלו יתחילו האמת בשלב קצת יותר מאוחר.

ההחתמה של אנדלובו רק יותר ויותר לא ברורה. מילא עטר היה משחק בשיטה עם שני חלוצים, אבל הוא משחק ב 4:5:1, מבחינת קשרים התקפיים אין לנו בעיה כי גם ככה יש לנו כאלה ולא מעט, אבל על עמדת חלוץ אחד נמצאים עמאשה שמחלים מפציעה, אוזלאי ועכשיו גם אנדלובו. בנוסף אליהם יש את תורג'מן וגאדיר שלפחות לגבי האחרון אני מקווה שישאילו אותו. 5 שחקנים על עמדה אחת.

12. WellNeverDie Member

שי, אולי עטר מכוון אותו למשבצת של קטן ואז כן לשחק עם 2 חלוצים. אי אפשר לדעת. בכל מקרה אני מקווה שלא נראה את תורג'מן, גאדיר, עמאשה או כל חלוץ אחר משחק באגף - דבר שגוי שאלישע אהב לעשות (גם עם חמד וארביטמן למי שזוכר).

13. alexshw Member

באמת חשבתם שקטן "כשיר" כפי שמנסים לפמפם? אני בטוח שבשלוש השנים האחרונות הוא לא סיים גם חצי מהאימונים שהיו.
    הבנאדם משחק על אפידורל. גופו לא כישר בכלל למשחק כדורגל מקצועני.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/12
  14. שגיא Member

אגב הוא גם מזיק לעצמו ועומד בפני סכנת נזקים גדולים יותר אם ימשיך לשחק.

משחק אימון שני היום הסתיים בהפסד 2-1 אחרי שחיפה כבר הובילה משער של קטן בפנדל במחצית הראשונה. הפעם עטר פתח את ההרכב הראשון ובמחצית השניה העלה את ההרכב השני, מה שכנראה תרם לאיבוד היתרון.

פילביאטיס הנבחן שיחק 60 ומשהו דקות.

15. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מעלה ספקולציה בהחלט מעניינת (אומנם ששייכת לת'רד אחר) - האם חיפה באמת מפחדת מבני יהודה שהיא מנסה להחליש אותה בכך? :aaa031: