מכבי חיפה 12/13: הריצה של בנאדו נעצרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏6/7/12.

1. alexshw Member

ססרץ' הגיע כשדוולישוילי כבר נמכר.
    אין לי ספק שעטר נחוש להחתים זר בעמדה הזו וודאי שהוא יודע את הבעיה, אבל הרבה תלוי גם בשחר.
    צר לי שרוצים לבזבז כסף על חלוץ בינוני במקרה הטוב שלא עולה על אף חלוץ שיש לנו כבר.

2. shawarma Member

דבר אחד תהיו בטוחים - עטר יודע יותר טוב מכל התקשורת השקרנית וחסרת המושג

ולדעתי יש הרבה דברים שנעשים מתחת לפני השטח שהתקשורת לא מודעת אליהם כלל

3. oranfu Member

אני חושש שאתה נותן יותר מדי קרדיט לכדורגל הישראלי.
    הכל פה שכונה,כולל הרוב הגדול מאוד של "אנשי המקצוע".

4. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק. הייתי מקבל את הדברים של "שווארמה" אילו המועדון היה מחזיק מערכת סקאוטינג רחבת היקף באמתחתו או אילו עטר היה נהנה ממוניטין של "אשף זרים", אך בפועל, "מערך" הסקאוטינג שלנו מורכב מאיש אחד - אלון חרזי - ולחובתו של המאמן המתולתל נזקף מספר רכישות כושלות לא מבוטל (כל זאת לאורך קריירה קצרה למדי על הקווים). לטעמי, יש אמת בשמועות על המגעים עם אנדלובו, ובהתחשב ב"שכונתיות" המאפיינת את אנשי המקצוע בכדורגל הישראלי, לא אתפלא אם יתברר שעטר לא העלה בדעתו איזושהי תוכנית חלופית למקרה שהמו"מ עם אולמדו יעלה על שרטון. לפיכך, חוששני שניאלץ לתכנן מחדש את אסטרטגיית הרכש של הקיץ הקרוב.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/12
  5. Igi Member

אני חושב שההחלטה לא להחתים את אולמדו יכולה להפיל את הקבוצה. כמו זה מעליי, אני בטוח שלעטר אין תוכנית מגירה לאולמדו וגם אם כן השחקן יהיה פחות טוב ואני חושב שבמקום להוציא מיליוני שקלים על הרכש המטומטם התורן של הקיץ, הקבוצה צריכה להשקיע את מירב כספה על מנת לחזק את העמדה הכי חלשה בקבוצה.

6. alexshw Member

אי יציאת אנדלובו למחנה אימון רק מגבירה את תהיות שבעסקה הזו.
    לא אבכה אם הוא יפצע במשחקים של בני יהודה באירופה והעסקה תבוטל.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עדכון בנושא שלומי אזולאי מתוך העמוד הרשמי בפייסבוק:
    בשיחות שנערכו עם החלוץ בשעה האחרונה הוחלט כי השחקן יצא למחנה והמשך המשא ומתן בעניינו יתקיים בימים הקרובים.

אני צופה בעיות גם איתו, בדומה לסארי... יקולל דודו דהאן.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת שקשה לי להבין למה מכבי חיפה מתכוונת לשפוך 4 מיליון ש"ח על שחקן כמו אנדלובו שיש לה בסגל את עמאשה ותורג'מן ועכשיו גם את שלומי אזולאי שחוזר מק"ש, זה לא גם שאנדלובו הראה משהו מיוחד בעונה שעברה, שחקן סביר עם הרבה כוח, מהירות ורצון אבל מאוד מגושם וגמלוני לפי דעתי.

ואם על אנדלובו יעקב שחר משלם 4 מיליון ש"ח אפשר להבין למה קורנפיין סירב בתוקף למכור את קובי מויאל(שחקן שמכבי חיפה הרבה יותר זקוקה לו מאשר עוד חלוץ) רק ב1.7 מיליון ש"ח.

9. alexshw Member

קפטן נבחרת ליטא לינס פיליבאיטיס בן ה - 27 אמור להגיע למחנה האימון.
    הוא משחק בדיור ההונגריות בשלוש וחצי השנים האחרונות ושיחק גם תקופה קצרה בסקוטלנד.
    הוא קשר מרכזי.

אחרי שהבין שיצא אידיוט, פלאח מנסה לרדת מהעץ ושלח את מקורביו לשבח את מכבי חיפה, "כמה היא משפחה".
    יש להעניש את השחקן בחומרה ואסור להחזיר אותו לסגל. על האוהדים "לעשות לו את המוות אם הוא חוזר" לסגל. ובמכבי חיפה יודעים לעשות את המוות לשחקנים שמסומנים ע"י הקהל.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/12
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, אני בדיעה שפלאח צריך לקבל עונש כבד, אבל לדעתי הבעיה היותר גדולה בכל הפרשה הזאת היא ההתנהגות של דודו דהאן. פלאח לא הולך על דעת עצמו לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות. דהאן לא רק עובר על חוקי פיפ"א אלא לדעתי גם הסית את הבחור הצעיר הזה להתנהגות לא נאותה.

יכול להיות שעטר לא בדיוק חושב שאנדלובו כן נחוץ לקבוצה. את האמת, חוץ מעמאשה אני לא ממש מתלהב מהחוד שהיה לנו לפני עונה. מה שכן, אם הניגרי שווה 4 מיליון ש"ח אז ברור שקובי מויאל שווה יותר ממיליון וחצי שקל.

11. Don Joan Roman Member

דינו אנדלובו ב4 מיליון ש"ח ושחקנים, חחח העסקה ההזויה של הקיץ בדרכה לפועל, וגם אם הוא יצליח במכבי חיפה זה אל משנה את העובדה שעל פניו זה נראה כמו בדיחה.

12. alexshw Member

נכון לעכשיו לא מדובר בהעברת שחקנים לבני יהודה. העונה של מכבי חיפה לא תיפול או תקום על אנדלובו, אלא על אמצע השדה.
    שי, מכבי חיפה הגישה את התלונה, הכל בידי פיפ"א.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/12
  13. oranfu Member

העיסקה על אנדלובו נראית לי גרועה, אבל ממנה להסיק שמויאל שווה יותר מ1.7 מיליון?
    למה, כי הוא ישראלי שמשחק בבית"ר ונלחם אז יש לו יחסי ציבור?

המחיר של מויאל נמוך בגלל שבית"ר נואשת לכסף.ככה זה. הם לא בעמדה שהם יכולים להתמקח יותר מדי.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה נראה כאילו סתם עושים טובה לזאוטאוטס ומביאים אותו למחנה אימונים.
    הוא קשר מרכזי שברוב השנים שיחק כקשר התקפי, הוא אולי יכול לשחק במרכז אבל בטח שלא הגרזן שעטר מחפש במרכז המגרש.
    חבל שמחכים עם הבאת שחקן לעמדה הזו כל כך הרבה זמן. אסור לחזור מהמחנה מבלי קשר אחורי.

15. Don Joan Roman Member

המחיר של מויאל נמוך בגל שבתום העונה הוא גם מסיים חוזה, ועדיין גם במצב הזה הוא שווה יותר מ1.7 מיליון ש"ח, הוא שווה לדעתי 3 מיליון ש"ח.