מכבי חיפה 11/12: מו"מים קשים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏8/7/11.

1. Butragueño מנהלים

ולדעתי לסיכום העניין, שחר הציג יפה מאוד את הקונצפט והעקרון שעומד מאחורי מכבי חיפה: רוצים אותך - תבוא. בלי מניפולציות, בלי תנאים. וכן, לדעתי יש בזה מסר כלשהו לשחקני הליגה האחרים שיושבים בבית וקוראים עיתונים, פשוט תחתמו ותהפכו לחלק מהמועדון הכי מפואר בארץ ב20 שנה האחרונות.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לשחר שלא נכנע לסחטנות של שחקן שבקושי הבקיע כמה שערים בליגה. אם הסחטנות באה מבית"ר אז שגם להם תהיה בהצלחה. כמה מפתיע שב-ONE כותבים שעכשיו הפועל ת"א רוצים את עזריאל. מצויין, שהוא ייחנק אצלם. אם שחקן לא מבין איזו קבוצה מכובדת מכבי חיפה אז שיהיה להם בהצלחה אצל האדומים. שוב, עזריאל לא הוכיח דבר כמו למשל לירוי צעירי שחתם בליגה הבלגית. לדעתי עזריאל גם ככה לא יותר טוב מאזולאי כך שעדיף לתת לאזולאי את הצ'אנס.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/11
  3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הספין הכי עלוב ששמעתי הקיץ, ואני אוהד של קבוצה שבראש שלה עומד מוני הראל המומחה בזה(להזכיר לכם את המכירה של חיים רביבו לפני עשור ומשהו?) ואלי "ספינינג" טביב. יש להפועל תל אביב את עומר דמארי, טוטו תמוז, מהראן לאלה, ויקטור מרעי ואת מחמוד עבאס אם צריך ואנחנו רוצים את חן עזריאל. לא קשר מרכזי, לא מגן שמאלי, את חן עזריאל.

4. סטפן שאלוי Member

מה כבר ציפית מאתר הרכילות והמסיבות? הספין העלוב הזה נועד להפעלת לחץ על חן עזריאל: "אם לא תלך לחיפה, נמכור אותך להפועל ת"א, ואז אתה יודע מה האוהדים בטדי יעשו לך".

5. Sturridge Member

נראה לי איום יותר טוב זה "חיפה או בלגיה".

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רק יכול להיות שמח שיעקב שחר לא נכנע לשום סחטנות. פשוט דיבילי כשקוראים את הדברים הבאים:
    http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...=103146&Lang=he

בית"ר צריכה את הכסף, נקודה. נהדר לראות איך דודו דהאן עוד רוצה פגישה נוספת. שחר כמו גדול סוגר את הדלת.

האם עכשיו עזריאל יוצא לבלגיה? בכלל, מה הקטע שכל 'כשרון' יוצא לבלגיה? או שהשחקנים כאלה תאבי בצע או שהם פשוט מטוטמים בגלל שהם נכנעים ללחץ של טיפוסים כמו דהאן.

7. סטפן שאלוי Member

סוכנים עושים כסף בשתי עונות המעבר, ומסייה דהאן היה רגיל לעשות יופי של קופה על בית"ר, עיינו ערך סמואל יבואה, הרווי קייג', וגל לוי, אז הוא מנסה הפעם בכיוון ההפוך.

אבל אני חושב שאנחנו גולשים לכיוון של סוכנים/יו"רים, ובית"ר, וכאן זה הדיון של מכבי חיפה.

8. Butragueño מנהלים

עזריאל פשוט חמדן, מה הוא כבר עשה שמגיע לו כזה שכר? שחר הציע לו אותו שכר שארבייטמן ורפאלוב קיבלו בגיל הזה.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

וזה ממשיך כמו בשלבים השונים בליגת האלופות שאם המשחק הראשון היה ברביעי אז הגומלין בשלישי?

10. סטפן שאלוי Member

11. Butragueño מנהלים

דודו דהאן בן אדם ממולח מדי. תאוון בצע.
    אני לא מבין איך הוא גורם ללקוחות שלו לחשוב שבלגיה זאת אופציה והתקדמות בקריירה.
    למה גנט/גנק ולא מכבי חיפה/הפועל ת"א שמדורגות יופי באופ"א ויכולות להגיע לשלבי הבתים בקמפיינים שלהם?
    הבנתי שעכשיו גם אבי נמני נכנס לתמונה, נראה איך הוא ילך ראש בראש עם דהאן. עדיף 2 ליגיונרים בליגה האנגלית מאשר 10 בבלגית, היום כל שחקן שכבש 2-3 שערים חושב שהוא משהו, שיכול לסרב להצעה של 200 אלף דולר לעונה כי שרלואה רוצה אותו, פראזיטים אוכל חינם. בכל מקרה, הקדשנו יותר מדי עמודים בשביל הפרשה הזאת, עזריאל פגע בעצמו בעיקר, ובואו נמשיך הלאה.

מחר מכבי חיפה תשחק מול בוראץ, כל תוצאה מלבד נצחון מבטיח יחשב ככשלון, בשלבים כאלה צריכים לנצל את הביתיות ולגמור עניין, אין זמן לשחק באש, בטח כשהסגל לא גמור ובטח כשההגנה שלנו לא מכירה אחת את השני, ובכל עמדה משחק שחקן מארץ אחרת.

12. Mellow29 Kopite

תאב בצע ולא 'תאוון בצע', 120 אלף דולר לעונה ולא 200 אלף דולר, אבל בגדול אני מסכים איתך לגמרי.

13. סטפן שאלוי Member

קודם כל, בהצלחה למכבי חיפה מחר, ובכל משחק ( חוץ מנגד בית"ר ).

שנית: חיפה היא קבוצה טובה מאוד מאוד, אבל האיש על הקווים לא מתאים ברמתו לחיפה, רק לקבוצות קטנות. הוא הססן, פחדן, מקובע, ולא יודע להשתמש כפי שצריך בכלים שיש לו על הספסל.

אני לא מצליח להבין למה מועדון על כל כך מוצלח, מפואר, עשיר, מסודר, לא מחתים מאמן ברמה גבוהה.

וסתם ככה לידיעה: אלי גוטמן פנוי, והוא אפילו גר קרוב לקרית אליעזר וכפר סיטרין.

14. Butragueño מנהלים

כי לשחר יש כבוד לאנשים. אם אלישע הסכים להגיע לחיפה אחרי עונה נוראית שהקבוצה סיימה חמישית, ובית"ר שלטה ללא עוררין, אז מגיע להמשיך עם הקבוצה כל עוד הוא שומר על התארים.
    עם כל התכונות שציינת, תוסיף שהוא לקח 2 אליפויות, הגיע לשלב הבתים של ליגת האלופות ובכלל, לא יצא נגד המאמן כשלא קיבל את השחקנים שביקש, לא האשים אף פעם אף אחד בהפסדים. אני לא צריך את גוטמן, מאמן מנופח שמנסה להאדיר את עצמו. כל מה שהוא יודע לעשות זה ללקק לשחקנים ולהפוך כל ניצחון לפרי יצירה שלו.

15. Civil Anti Madridista

יענקל'ה היה נדיב מאוד, והעזיבה של עזריאל יכלה לתת קצת שקט לבית"ר

אין לי מושג איפה ההגיון אצל אדון עזריאל, אבל הוא מוזמן לחפש אותו בבלאגן בהפועל ת"א