מכבי חיפה 11/12: מו"מים קשים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏8/7/11.

1. Butragueño מנהלים

אז אלמליח שוחרר מהקבוצה, נשארנו עם בוקולי, סיידו וזגורי. מקווה שאלישע יודע משהו שאנחנו לא.

2. שגיא Guest

האמת שאין לאמליח מה להישאר כאשר הוא אפילו לא מחליף ראשון בעמדה הזו. לטובתו עדיף לעזוב ולשחק. מה גם שהוא שנתיים שיחק בקביעות כמעט.

יש בסגל גם את ערן רוזנבאום שיכול לשחק כקשר אחורי.

3. Butragueño מנהלים

שחקנים בעמדה הזאת יש, ואפילו יש הרבה, אבל אי אפשר לתת לשחקן נוער לאייש כזאת עמדה חשובה. וכן, אפילו כשיש לפניו את סיידו ובוקולי, זה עדין לא מספיק בשביל שחקן נוער, באמת עם כל הכבוד.
    אפילו זגורי, אני אוהב ומעריך מאוד את הלחימה שלו על המגרש, סוג השחקנים כמו מויאל ואלמוג כהן, שיודעים לקרוע את הדשה, זה לא הזמן והמקום בשבילו, לא השנה כשחיפה צריכה סגל לצ'אמפיונס. אני מעריך שיהיו עוד העברות בחודש וחצי הקרובים, ונראה שהעמדה הזו תעבור טיפול.

4. Dekel Yid

24 שנה לזכרו של אבי רן, שוער העבר של מכבי חיפה ונבחרת ישראל שנהרג בתאונת אופנוע ים בכנרת. יהיה זכרו ברוך

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מה דעתכם על כך שאלישע נוטה לפתוח עם ניר בין הקורות במשחק הקרוב?
    אני דווקא חושב שהמיני פציעה שלו הייתה אמורה לתת לאלישע סוג של רמז, אולי ייתרון, לכך שהוא צריך לתת לסרבי את המושכות מעכשיו. אז כנראה שזה לא ממש משכנע אותו, והוא בכל זאת רוצה ללכת על ניר. לדעתי זאת טעות.
    ישנם שוב דיבורים שבעקבות הלחץ של בית"ר על עזריאל להשתחרר מהמועדון הוא צריך בתוך יומיים להחליט האם הוא משנה כיוון וחותם בקבוצה. מקווה מאוד שזה אכן ייקרה, כי אנחנו צריכים חלוץ, בזה אין ספק, ורק טמבל יסרב לחוזה אצלנו. בטח שבסכומים שהציעו לו שהם יפים לכל הדעות (מאה שישים אלף לעונה).

אגב, הגומלין של ליגת האלופות הוא בעוד שבוע או בעוד כשבועיים?

6. Yaak#Berko Member

אני לא מחזיק מחן עזריאל במיוחד. תן לו ולשלומי אזולאי אותן דקות משחק ותקבל אותה תוצרת, ואזולאי צעיר יותר וכבר נמצא בקבוצה. הוא לא חלוץ מטרה, והוא לא טוב יותר משמעותית מאף אחד מחלוצי הסגל של מכבי חיפה (גאדיר, אזולאי, עמאשה, אפילו סולליך). את את המיליון דולר פלוס מינוס שהוא יעלה הייתי מעדיף להשקיע בזר טוב יותר בהתקפה. מ'פלה, קמפבל - שחקנים שבאמת ישדרגו את הקבוצה - שניהם יחד או רק קמפבל (אם לא מוצאים מחליף לסיידו, ואז מביאים את ארבייטמן). יאללה כבר.

אני מקווה שקמפבל כבר סגור אבל לא אומרים כלום עד אחרי הקופה אמריקה. אבל זה רק אני.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מאוד מקווה שהוא לא יחתום אצלנו, אנחנו לא צריכים פוזאיסטים בקבוצה. שיעבור לבלגיה, לקורטרייק או שקר כלשהו.

8. הרצליה Member

עוד שבוע, כאשר הסיבוב הבא שבוע אחרי.

9. alexshw Member

עזריאל, אתה אידיוט. שחקן כמוך צריך לרדוף אחרי מכבי חיפה ולא להיפך.
    שמח שהוא לא חתם. לא הבנתי איך הוא יכול לתרום לנו.
    בהצלחה בווסטרלו או שקר בלגי אחר שדודו דהאן ימציא.

10. Butragueño מנהלים

בראבו לשחר, שלא נכנע למינופלציות של עזריאל את קורנפיין ודהאן בע"מ, ועוד יותר על כך שלא עשה יוטרן לבוזאגלו.
    לשחר יש המון כבוד, בספורט ובעסק בפרט, ואולי זה לא יעזור לו עכשיו, אבל לטווח הרחוק שחקנים ידעו שהם לא יכולים לזלזל בחוזה שחיפה מציעה להם.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/11
  11. סטפן שאלוי Member

ליו"ר של בית"ר אין מושג בעסקים, נסיונו דל, והשגיו עלובים, ולכן הוא מסתובב כבר שבועות עם שלט על הגב "חייב להימכר" לגבי כל שחקן. כל איש עסקים רציני, ואין ספק בכלל ששחר רציני ביותר, יודע שאין טעם למהר, מפני שמחר, מחרתיים, בעוד שבוע, אם הוא ירצה כמובן, יוכל לקנות כל שחקן בבית"ר בגרושים, במכירת החיסול שתתנהל עקב הוראת הבקרה התקציבית או הוראת בית המשפט למפרק הקבוצה.

אם תרצו, הניהול המצויין של שחר הוא היום, והנהול הגרוע של יו"ר בית"ר הוא החושך.

12. alexshw Member

אני מתרשם שהבעיה היא עם השחקן ולא עם קורנפיין. הכל כבר נסגר מול בית"ר.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/11
  13. Butragueño מנהלים

יש אמת. לא ידעתי שעזריאל כזה חזיר קפיטליסטי, למרות שזה בטח דהאן שדחף את כל הסעיפים המשונים של מחירה עתידית וכו'. בכלל, זה נראה כאילו לדהאן דחוף שבית"ר תתפרק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

14. ertyo Member

בטח יש לו הצעה מאיזה גנט שמנט כזה מבלגיה,בגלל זה הוא מכניס סעיפים הזויים.
    הדודו דהאן הזה לא נורמלי,צריך להכתיר אותו למר בלגיה או שהוא כבר כזה,כי מה שהוא עושה לא תורם לליגה.
    הבעיה היא שחצי קבוצה אצלנו אלה שחקנים שלו,ואני חושש שהוא מבלבל להם את השכל על הליגה הענקית של בלגיה.

15. סטפן שאלוי Member

לא הכל היה סגור:

בבית"ר דרשו אחוזים ממכירה עתידית שלו, ובנוסף, מסייה דהאן דרש עמלת מכירה מבית"ר, בנוסף לעמלת הקניה משחר.

שורה תחתונה: חזירות וחמדנות של 3 מתוך 4 צדדי העיסקה.

ואם כבר מדברים על עזריאל: נראה לי שאבא שלו יכול לפתוח קבוצת תמיכה יחד עם "מלטש היהלומים" יעקב בוזגלו, ההוא שעמד עם שלט מתחת למשרדי יעקב שחר וצעק ששחר גנב מהם כסף.