מכבי חיפה 07/08 : סוגרים עונה עם הפסד לאשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏6/7/07.

1. BeitaReaLiverpool Member

אני חולק עליך בזה שהיום אין אהבה ואהדה לקבוצה. לא יודע, אתה אוהד שטוטגארט או משהו , לא?
    אני מתאר לעצמי שיש לך משהו לקבוצה הזאת, ככה לכולם.

זה מה ש Messinho אמר:
    אני לא מבין איפה אתה רואה פה שמישהו מנסה ללמד מישהו אחר מה זה לאהוד קבוצה.

2. shabaaz Member

אני הייתי באינספור משחקים בחו"ל ואני אומר לך שהחוויה של משחק בחו"ל מחזירה אותי כל פעם אחורה למה שהיה פעם בארץ:ולא בגלל האיצטדיון(רחוק מזה),או הכדורגל(גם לא)...אלא בגלל האווירה.

אתה לא יכול לבוא ולומר "פעם היה וזהו היה ונגמר ולעולם לא יחזור".פה אתה טועה.
    במנצ'סטר אתה רואה אבא ובן חוזרים למגרש כל שבת,כל שנה,ואח"כ אם תחזור עוד 20 שנה זה יה האבא,הסבא והנכד.ופרגוסון יהיה על הקווים.
    ויש מסורת ששייכת שנים רק לפרמיירשיפ בשידורים,בליגה,באופן המשחק בהכל.פעם היה לנו התחלה ולא טיפחנו את זה במגרשים,במאמנים,בנוער בקהל.אז בטח שתזלזל במה שהיה ואנשים שיש להם נוסטלגיות כי אין לך מושג על מה אני מדבר.
    אבל אני אומר לך שהדור של שנות ה-70 עד ה-90 זה דור של שחקנים גאונים שהדור של היום לא יכל לצחצח לו את הנעליים אפילו.
    שחקנים כמו ניסים כהן,סיני,דיין,שושני,מלמיליאן,ממן ועוד רבים נשארו מחוץ לנבחרת.איפה תראה בעוד דור כל כך הרבה קשרים מחוננים לא מקבלים דקת משחק בסגל הלאומי?היום?כשכל שחקן מחפש נעליים חדשות של פרדה?עשה לי טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/08
  3. LiranSH Member

איונג עבר את הבדיקות הרפואיות וייבחן ע"י אלישע לוי. ליל ושטרסבורג גם מעוניינות בו, עושה רושם של שחקן טוב. אני מאמין שהוא יחתום בסוף.
    החלוץ בן ה17.5 ראנספורד אוסיי גם יחתום כנראה בקבוצה. מדברים פה על חלוץ שמנצ'סטר וטוטנהאם התעיינו בו אבל היו לו בעיות עם הרשיון עבודה.

4. AVISEY Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx אם הוא יוחתם זה יהיה אדיר , מה זה באמת רציני ??

5. TyphooNN Member

אוסיי ראנספורד נחשב לכישרון גדול!
    הוא סיים כסגן מלך השערים באליפות העולם עד גיל 17 וקיבל את נעל הכסף.
    הוא חלק מסגל נבחרת הבוגרת של גאנה,הוא נבחן בעבר בלגייה וורשה והימם את השחקנים והצוות המקצועי,הוא לא הגיע לוורשה בגלל בעיות אישור עבודה ואם לא היו אישורי עבודה באנגליה הוא כבר היה משחק בפריימרליג יש לו מהירות גבוהה שליטה פנטסטית בכדור ויכולת סיומת מעולה.
    אל תתפלא אם אוסיי יישחק בהתקפה לצידו של פאנטני.

6. {forza-haifa} Member

אחי יש לך אולי לינק לפירסום השני על השחקן בן ה17וחצי ?

7. TyphooNN Member

אוסיי ראנספורד חלוץ גנאי בן 17 ייבחן בקבוצה ביחד עם 3 שחקנים נוספים.
    קלווין אובוקה אקאבה, איגוטנואר אוטנרי גודינסון ואיונג אקונג אנואה.

ראנספורד שמשחק בקבוצת קסבן הוגדר כבר בגיל צעיר ע"י אופ"א בתור שחקן שיהיה בעתיד "מכונת שערים",ראנספורד ידוע בתור שחקן עם מהירה גבוהה ומספר תנועות מרשימות עם הכדור,אוסיי הוגדר ע"י עיתון אירופאי כ-1 מתוך 50 השחקנים הצעירים הכי מרשימים בעולם.באירופה אומרים כי יכולת הנגיחה של ראנספורד דומה מאוד לשל פטריק קלאייברט והמהירות שלו מזכירה את חלוץ ברצלונה סמואל אטו ויכולת הסיום שלו מזכירה את תיירי הנרי.אוסיי סיים כסגן מלך השערים באליפות העולם עד גיל 17 וזכה ב"נעל הזהב" בסיום הטורניר,אוסיי כבש בטורניר הנבחרות עד גיל 17 צמד נגד נבחרת טרינידד ועוד כבש שער נגד נבחרת גרמניה ונבחרת קולומביה.במשחק רבע הגמר נגד פרו כבש אוסיי את השער הראשון והוליך את קבוצתו לחצי הגמר נגד ספרד.לאחר הטורניר הצטרף אוסיי לקבוצה הפולנית לגיה ווארשה לחצי שנה של השאלה אבל בגלל בעיות באישור עבודה נאלץ אוסיי להישאר בגאנה.
    אוסיי כבש בנבחרת גאנה עד גיל 17 מאזן מרשים של 17 שערים ב-28 הופעות!
    בנוסף ראוי לציין כי אוסיי מועמד להצטרף לקבוצת טוטנהאם ומנצ'סטר יונייטד האנגליות.
    http://discussions.ghanaweb.com/view...er=asc&start=0
    http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=448172
    האתר הרשמי שלו
    http://ransfordosei.net/
    סרטון:
    http://www.youtube.com/watch?v=uT2j9icPyOI
    נראה לי שמדובר פה בשחקן שהולך להיות אפילו יותר טוב מאיגביני יעקובו.

הנה הכתבה בה רשום על השחקנים שמגיעים לקבוצה,תרדו למטה ותקראו.
    http://www.sport5.co.il/articles.asp...=40455&lang=HE

קרדיט לאתר ספורט 5 והאתרים האנגליים.

זה מה שיש לי עליו!
    כל הקרדיט מגיע לי ואך ורק לי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. אלי מתחן Member

שכחת להגיד שהמיקום שלו ברחבה דומה לשל ואן ניסטלרוי, יכולת המנהיגות כמו של טוטי וזריזות כמו של מסי.
    תאמינו לי שילד בן 17 מגאנה שעולה גרושים ומוסכם על כולם שהוא אחד הטובים בעולם לגיל שלו לא יגיע למכבי חיפה (גם לא לבית"ר ירושלים או מכבי ת"א)

9. shabaaz Member

תשמע אני יכול לתת עשרות שמות של שחקנים שלא הגיעו לשומקום מגיל 15-20 בטורנירים כאלו.
    כך את ישמעאל אדו שקיבל את נעל הזהב בגילאים האלה ונהרס אחרי שנה חלומית במכבי נתניה עם 15 שערים.

צריך לחכות ולראות מי השחקן קודם ואז איך הוא מתפתח.בגילאים האלה ההתפתחות יותר קשורה כבר באופי לא רק הרזומה.

10. TyphooNN Member

אתה בטוח שהוא לא יגיע?!
    כי באף מקום אחר כרגע הוא לא מועמד... באנגליה יש אישור עבודה וגם בפולין ובספרד אין קבוצה שמעוניינת בו ולגבי מה שאמרת בהתחלה אני לא ראיתי שרשום את זה בשום מקום.

11. LiranSH Member

קח את פטר אופורי קוואייה שהוא השחקן הכי צעיר שהבקיע בליגת האלופות בגיל 17 במדי אולימפיאקוס, ושיחק העונה בקרית שמונה.

אתה לא יכול להגיד שהוא לא יגיע למכבי חיפה, כי הוא מגיע למבחנים ואם אלישע ירצה הוא יהיה במכבי חיפה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/08
  12. Igi Member

לפי הדיבורים גם החלוץ וגם הקשר אמורים להיות כשרונות גדולים באפריקה, נקווה שירשימו את אלישע ושבאמת יתאימו לליגה שלנו(לפחות הקשר).

13. roeiuzan Member

בלי לפקפק בשחקן, איפה הוא יכנס פה כשיש באיזור את כיאל וקולמה?

14. beitar4ever Member

תאמין לי שזו לא תהיה בעיה , אני מאמין שלוי יצליח למצוא פיתרון לבעיה הזו , ומה גם שקאדר עמוק זה תמיד טוב.
    בקשר לחלוץ הצעיר(רנספורד?) הייתי מציע לכם לא להסתמך על הרקורד כיוון שראינו לא מעט שחקנים שהגיעו אל הארץ עם שם גדול , ובסוף התבררו כחתולים לא קטנים.
    אני חושב שרק כאשר ניראה את השחקן במו עינינו , נוכל להסיק מסקנות לגבי הכישרון של השחקן.

15. LiranSH Member

לפי מה שאומרים הוא לא קשר אחורי אלא 50:50, וגם כיאל כזה למקרה שחשבתם אחרת. אז אולי אלישע מתכנן לשחק עם קולמה מאחורה וכיאל ואיונג יותר קדימה. אבל גם אם לא, תמיד רוטציה זה טוב, ועוד כשהקשרים האחוריים שיש לך בקבוצה מקבלים ביחד 30 צהובים בעונה.

בקשר לחלוץ הצעיר אוסיי, אני לא בטוח אבל אני חושב שאם הוא יחתום יהיה אפשר לרשום אותו לקבוצת נוער כי בקבוצת נוער מותר לרשום זר אחד וגם לשחק איתו בבוגרים, וככה הוא לא יתפוס מקום של זר.