מכבי חיפה 07/08 : סוגרים עונה עם הפסד לאשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏6/7/07.

1. Messinho Member

מכבי חיפה לא צריכה קשר אחורי נוסף כשיש לה את קולמה המצויין ובירם כיאל הכשרוני..
    אני הייתי משקיע את הכסף בשחקן שמשחק מאחורי החלוצים.. מישהו שיתן את הברק במשחק

2. shabaaz Member

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3563725,00.html

http://www.calcalist.co.il/markets/article...3086662,00.html

פרשה שמסתובבת בין הכסאות כבר הרבה זמן ורק באה להמחיש כמה ארקדי גאידמק הוא פיקציה לא יותר.
    הבנאדם מחזיק בין 5-10 עסקים,משחק אותה נדבן גדול וכל דקה הולך לקרוס ולנטוש את הכדורגל כדי להציל את עצמו מהמשטרה.
    בזמנו גם עסקת טיב טעם התפוצצה,לפי מה שאומרים כרגע הוא נסוג מהסיכומים שלו בהסדרים עם ביקור חולים והרשימה עוד ארוכה.
    ונציין שהשבוע המנכ"ל והמשנה אורי שני נטש אותו מהסיבה ששום בנק לא רוצה לנהל את הכספים שלו?

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/08
  3. Messinho Member

רק שנבין
    מה הקשר של ארקדי גאידמק לאשכול של מכבי חיפה?

4. Igi Member

בגלל שאלישע מתכנן לשחק עם 3 קשרים באמצע, כמו שחיפה שיחקה בשנים הגדולות שלה בעשור הנוכחי.

5. Messinho Member

igi
    גם כשחיפה שחקה עם כביכול "3 קשרים אחוריים" השלושה האלה ידעו גם לפתח התקפות..
    קח לדוגמא את פראליה.. אתה לא יכול להגיד שהוא קשר אחורי.. הוא היה הרבה יותר התקפי מאשר הגנתי

הכי נכון זה לשחק עם שניים אחוריים ואחד קצת יותר קדמי..
    כמו שבית"ר שחקה השנה עם בואטנג ואלברמן אחוריים ועידן טל נתן את הברק.. או הדוגמא השנייה של באדיר + ז'וטאוטאס + פראליה

הקטע הוא שכיאל וקולמה הם לא שחקנים יצירתיים שיבנו לחיפה התקפות יפות וכו'.. בגלל זה חיפה צריכה קשר יותר קדמי ויצירתי מאשר קשר אחורי נוסף

6. shabaaz Member

את ההסבר אין לי ממש כוח לכתוב...
    אבל לפני כמה ימים כשהתנהל כאן ויכוח\שרשור על למה לא להיגרר למסזע רכש יקר ולהשתוללות שלכם ושל מכבי ת"א נזכרתי במשהו שקראתי במוסף הכלכלי בעיתון(לא משהו שאוהדי בית"ר מדפדפים ממש...קל וחומר יעקב בוזגלו).
    גם אם הבאתי את זה אחרי 10 ימים עדיין יש צידוק להראות שהנהלה שלנו עושה מה שנכון לקבוצה.
    חוצמזה,גם אם אני הייתי קורא בעיתון שינקע'לה שחר פועל ב-"אחוז מההון שצבר"(מדהים) הייתי נחרד.
    וזאת עוד רק ההתחלה.

נ.ב
    "אף בנק בעולם לא עובד איתי"
    הכתבה שעשתה לי ת'שנה מאז הפועל חולון-מכבי ת"א

7. Messinho Member

shabaaz
    אנחנו יודעים שהקנאה מעבירה אותך על דעתך ושכואב לך שהקבוצה שלך לא נראת כרגע כמועמדת לאליפות ובגלל זה אתה מנסה לנחם את עצמך בדרכים שונות.. אבל לפחות אל תעבור על החוקים ותכתוב דברים עניינים

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אין על התקופה הזאת! אז הכרטיס עלה גרושים, היה פחות כדורגל יותר מלחמה, והיתה הרגשה של סולדריות. בסוף המשחקים השחקנים עלו ליציע.
    ציון מרילי, ברוך ממן, זאהי ארמלי, משה סלקטר ...אחח איזה נוסטלגיה. זה הסיבה למה אני התאהבתי בירוקים למרות שכל המשפחה שלי ( חוץ מהאבא) אוהדי היריבה העירונית.
    לכל הילדים שחושבים שהם יודעים מזה אהדה, תרשו לי לגחך.

9. Messinho Member

זה בדיוק כמו שתמיד מספרים שפעם לילדים היה הרבה יותר כבוד להורים ושכולם היו תמימים ואנשים טובים ובלה בלה בלה...
    אנשים תמיד אוהבים לספר כמה שבעבר הכל היה הרבה יותר טוב למרות שבפועל זה לא באמת היה כך

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ההבדל הפעוט הוא, שבעוד אתה תולה שלטים של אבראו או איך שלא קוראים לו, אנחנו אז היינו גוזרים תמונת מהעיתון בשביל שיהיה לנו תמיד תמונות של השחקנים שלנו, לא זרים ולא נעליים.
    יש דברים שאף אחד לא יבין.
    ועבדה היא שהדור הנוכחי פי כמה וכמה יותר גרוע מהדורות הקודמים, אבל זה לא הטופיק בכלל.

11. shabaaz Member

אתה קולט שזאת הקבוצה ה-15 בקריירה שלו?
    הוא בטח כבר עיוור צבעים.

ואל תגיד לי שבפועל פעם לא היה יותר טוב כי לא היית פעם.אני הייתי במשחקים בימק"א המיתולוגי עוד בזמנים שיוסי מזרחי היה מקבל סיגריות מהקהל ומעביר לאלי אוחנה
    תוך כדי משחק,בקטמון,בקיית חיים כשהפועל חיפה כשהיתה בארצית.פעם אבא של היה לוקח אותי למשחקים ברגל דרך דוד שלי ועושים הפסקה לארוחה טובה באמצע.

שבת של כדורגל פעם היתה שבת.אוהדים של היום משחקים לי אותה אוהדים רציניים בגלל שהם אלימים אז כאילו נקראים "אולטראס" או "שרופים".אין להם טיפת כבוד לסמל.שלא נדבר על ידע בכדורגל.
    תשאל אותם מיזה יגאל מנחם,ניסים קיוותי,דני נראון כולם בורים אחד אחד.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/08
  12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הימים של מבט ספורט ב 9 בערב עם המוזיקה הבלתי נשכחת.

לכל מי שרוצה להבין מה היה אז ...
    http://de.youtube.com/watch?v=d2CFq_KYMoA

אחד המשחקים שאני לא אשכח >> זאהי ארמלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx ופתאום עלה הילד רובן, או בן עטר ...ותראו את המלחמה זה היתה מלחמה של של שחקני סמל ( כן גם קלינגר לפני שהוא התחיל לפזול) ולא של סחירי חרב.
    http://de.youtube.com/watch?v=ch6a5e9r0VA

:aaa021:

13. BeitaReaLiverpool Member

מה זה קשור עכשיו? סבבה, פעם היה יותר טוב, נגיד (מצטער, לא יכול להביע דיעה כי לא הייתי אז...). אז מה? נסגור את הכדורגל כי זאהי ארמלי פרש?
    זמנים משתנים, אין מה לעשות בנידון. ומה הקשר בדיוק למכבי חיפה או לבית"ר ירושלים?

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה קשור מחט לתחת?
    כל מה שאני אומר שפעם לאהוד קבוצה היה משהו מיוחד, היה משהו קסום, היום זה נעשה חלק מהיום יום בגלל המסחרה ובגלל הגועל נפש ( לוזון וכו). מה עוד שהאוהדים הצעירים היום, עושים הפגנות כל שני וחמישי ומפוצצים אימונים כדי להפגין את ה"אהבה" שלהם. זמנים השתנו לצערי, אבל זה הכדורגל היום וזה מה יש, רק שאף אחד לא יבוא ל shabaaz וינסה ללמד אותו מה זה לאהוד קבוצה, זה פשוט פטתי ועלוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/08
  15. {forza-haifa} Member

עקב זה שהדורות של האנשים השתנו אז גם צורת האהדה השתנתה . וגם בדור הבא יהיה אהדה שנה וגם בדור שאחריו זה לא תלוי בנו ומספיק לנסות כל פעם להיות כמו פעם . גם פעם היו חסרונות .