מכבי חיפה 07/08 : סוגרים עונה עם הפסד לאשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏6/7/07.

1. Igi Member

בקשר לעונה הבאה(08/09)?

וזה בהחלט פספוס מבחינתנו אם קולאוטי בסופו של דבר לא ירצה לחתום על חוזה במכבי חיפה והקבוצה תפסיד את המיליון וחצי האלה.

2. city Member

זה מה שכנראה יקרה. באמת טמטום של ראשי מכבי חיפה לפי דעתי, אם קולואטי באמת נחוש לעזוב היה צריך לשחרר אותו ולהשקיע את המיליון וחצי יורו האלה בחיזוק אחר, של שחקן עם יותר פוטנציאל ומוטיבציה.

3. New Comer Member

אלן מסודי כנראה לא ישאר בחיפה אז צריך ללכת מהר על דה-ברונו לפני שיחתום במכבי פ"ת שרוצה אותו, ובנוסף להביא חלוץ נוסף:

את גולן/קדוסי (יחסים טובים עם מכבי פ"ת),
    או עזרן/בלילי (שחקנים שיהיה יקר להביא),
    או דוארטה/יבואה (סיכון).

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שחר עשה טעות שלא שחרר את קלאוטי, כעת הוא ישוחרר ללא תמורה. אני רק מקווה מאוד שזה לא ישפיע על הרצון שלו לתרום לקבוצה, המוטיבציה וכו'.

במקום מי דה ברונו ישחק? יש לנו בקישור את בוקולי, סורמה, דירסאו, קטן. קשה לי להאמין שדה ברונו יירצה לשבת על הספסל של הקבוצה, במיוחד בעונה שסביר להניח שלא נהיה באירופה ומספר המשחקים אשר נשחק יהיה קטן משמעותית מהעונה החולפת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/07
  5. Igi Member

אה כן, שכחתי להוסיף שלדעתי צריך להביא גם את דה ברונו.. אבל זה רק בהנחה שהוא יסכים לשבת על הספסל של חיפה(מן הסתם קטן לא יירד לספסל).

6. Don Joan Roman Member

ולמה הלביא את דה ברונו? הרי אתם לא מתכוונים לשחק עם פליימיקר ודה ברונו הוא פליימיקר יותר מובהק מאלן מסודי.

7. Igi Member

כי דה ברונו שחקן עם אופי התקפי מובהק(כמו שאמרת), ולדעתי אם נבנה על קטן בתור אחד שמשחק מאחורי החלוצים, צריך להביא בחשבון את ההרחקות והפציעות המרובות שהיו לו בעונה שעברה. אי אפשר להסתמך על העובדה שזה לא סביר שיעבור עליו שוב מזל כ"כ רע גם העונה. בקיצור, אם אנחנו רוצים השנה עומק ולא להמשיך להסתמך על מצבי הרוח של קטן, צריך לדאוג גם למחליף.

8. Don Joan Roman Member

עכשיו כשאתה מסביר את עצמך השאלה היא אם דה ברונו ירצה להיות מחליף ולדעתי רוב הסיכויים הם שלא ירצה כי ראינו כשהוא סופסל בהפועל איך הוא התרגז והתעצבן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/07
  9. Achilles Member

למה שחיפה תביא חלוץ בינוני וזר כמו דוארטה וחלוץ זר שלא יותר טוב מארבייטמן כמו יבואה?
    ולמה להביא את בלילי שהוא חלוץ מהיר ולא יותר מזה.

רק עזרן!

וחיפה לא צריכה את דה ברונו היא צריכה שחקן אגף ושחקן אגף טבעי. כלומר מהיר, יודע להרים, עם כושר מצויין ושיודע לעשות תנועה טובה בלי כדור. ברור ששחקן כזה לא יגיע לחיפה בגלל רוני לוי שיישחק שם בטח עם קטן.

10. ManUtd Fan Member

בקשר לעניין קולאוטי, הקבוצה יצאה מכאן בצורה מפגרת לחלוטין. הוא סירב לחתום על חוזה חדש, זאת השנה האחרונה שלו בחוזה הנוכחי, אז מה מנסים לעשות במצבים כאלה? מנסים למכור אותו למרבה במחיר, לא מבין למה חיכו עם ההצעה הזאת, עד כמה שאני רוצה לראות את קולאוטי משחק בקבוצה, אני בספק אם תגיע עוד הצעה כמו שהציע נירנברג. לא מבין, לא מבין בכלל את התמהמהות הזאת.

בקשר לרכש, אין לי מושג אם הם נכונים או לא, לא ראיתי אותם ולו פעם אחת, ולא ראיתי אותם אפילו חצי פעם, אבל אני מקווה שסורמה הוא מסוג השחקנים שעושים גם התקפה וגם הגנה, אני מקווה מאוד שהוא דומה בסגנון המשחק שלו לעידן טל כי זה למעשה מה שאנחנו צריכים. בקשר לבלם הבריזלאי, אני מקווה מאוד שהוא יהיה מהיר, ראינו מה קרה כשיש לנו שני בלמים איטיים (אמנם קינן לא הכי איטי, אבל הוא גם לא מהיר).

הפולני כבר חתם, אני מקווה שעכשיו הבריזלאי יחתום.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקום לחפש עוד שחקנים בשוק,יש למכבי חיפה יהלום,שפשוט מיתבזבז..
    ולמי שלא הבין אני מדבר על מאור בוזגלו,אחד השחקנים הכי מוכשרים שצמחו לנו בשנים האחרונות. שחקן באמת אדיר שרק ביגלל מאבקי אגו מכבי חיפה כניראה תפסיד אותו.

כתבה יפה עשו עליו ב-Walla

http://sports.walla.co.il/?w=/7/1132699

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/07
  12. King Kenny Member

באמת שחקן עם כישרון אדיר. חיפה, כמעט כמו תמיד עם הצעירים יוצאים פראירים.

חיפה היא לקבוצה טובה לצעירים, צעירים שם לא מקבלים צ'אנסים להוכייח את עצמם.

EsheD, כתבת שעשו כתבה יפה בONE על בוזגלו והבאת את הכתבה מוואלה.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח צודק היתבלבלתי...
    ערכתי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

14. בועז Member

בוזגלו באמת שחקן מצויין.
    הייתי רוצה לראות אותו בעונה הבאה לובש ירוק, אני חושב שהוא בהחלט יכול לתרום לנו, ודווקא אני בניגוד אליכם חושב שלא כדאי להביא את דה ברונו.
    אם אתם אומרים שמכבי חיפה העונה תקום ותיפול על הזרים שלה, אני חושב שלא יכול להיות שאחרי שאתם אומרים משפט כזה, תבקשו שחקן זר שיהיה שחקן ספסל..
    אם חיפה תיפול או תקום על הזרים שלה, הם צריכים להיות אלה שיובילו את הקבוצה, ולכן אינ חושב שצריך להביא עוד שחקן זר ברמה גבוהה שישחק בהרכב-

הנה ,מכבי חיפה מתעניינת בשחקן בשם פאוליניו

15. TariboWest Member

זה לא מתעניינת, לפי התקשורת בברזיל הוא סגר במכבי חיפה. זה בכלל השחקן שפורסם שהפועל ת"א מתעניינת בו, ככה שאו שזו טעות של התקשורת בברזיל, או שרוני לוי מוותר על דירסאו. אני מקווה מאוד שזו טעות.