מכבי חיפה 07/08 : סוגרים עונה עם הפסד לאשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏6/7/07.

 1. David De Gea

  David De Gea Rade Prica היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏18/9/03
  הודעות:
  7,794
  לייקים שהתקבלו:
  191
  מין:
  זכר
  [​IMG]

  העונה שהייתה:

  את העונה האחרונה התחילו בחיפה כאשר רוני לוי ויעקב שחר שידרו עסקים כרגיל. על אף הצטרפותו של גאידמק ושחרורם של מספר שחקני מפתח, נראה היה כי בקבוצה לא מתרגשים וכי אנחנו צפויים לעוד עונה, שבסיומה יחגגו הירוקים אליפות נוספת. אך במהרה התגלה הדבר כשגוי מאוד.
  ניתן היה לחלק את היכולת של הקבוצה לשתי קבוצות: האחת, הקבוצה בליגה והשנייה, הקבוצה באירופה.
  בליגה, הירוקים הראו כדורגל רע לאורך רוב חלקי העונה, משחק חסר לחימה, וגם כאשר השחקנים נלחמו היה נראה כי אין להם את היכולת והשחקנים המתאימים, להציג כדורגל טוב יותר. השיא היה כאשר הגיעו הפסדים לקבוצות תחתית, הפסדים שחלקם היה גם במשחקיה הביתיים של הקבוצה.

  גם בגביע הירוקים היו רחוקים מלהרשים. בעקבות היכולת החלשה בליגה, רבים האמינו כי העונה היא העונה של חיפה בגביע. לאחר שהקבוצה לא זכתה זמן רב להניף את הגביע היוקרתי, הגיעו הירוקים לרבע הגמר שם הודחו בידי הפועל רמת גן. גם בשלב לפניכן ניצחה הקבוצה במגרשה הביתי, בקושי 2:1 כאשר השערים הגיעו בהארכה. לאחר אותה הדחה, מצב רוחם של השחקנים היה מרומם, ונשמעה לא מעט ביקורת גם בקרב חלק גדול מן השחקנים על כך שמספר לא קטן מחבריהם לקבוצה כלל לא נלחמים, ונראה שכלל לא אכפת להם מהאוהדים והמועדון.

  לעומת זאת באירופה, ראינו קבוצה שונה בתכלית מזו של משחקי הליגה. הלחימה, ההקרבה והאחריות הם רק חלק קטן מההבדלים הגדולים שהיו. העונה צפינו בדברים שלא היו בעונות הקודמות במסגרות האירופאיות השונות. על אף שהקבוצה שיחקה הרחק הרחק ממגרשה הביתי, הקהל הירוק נהג למלא את בלומפילד פעם אחר פעם, והתוצאות מיהרו לבוא. ניצחונות על פרטיזן בלגרד, אוקזר והגדול מביניהם, ניצחון ענק על הרוסים ממוסקבה.

  [​IMG]
  הירוקים חוגגים לאחר עלייה לשמינית גמר גביע אופ"א.

  למרות המסע האירופאי המרשים, העונה הסתיימה בטעם מר. במשחקיה האחרונים של הקבוצה בליגה היה נראה כי לשחקנים כלל לא אכפת מהמועדון, ומהצורה בה הם נראים על המגרש. הקבוצה סיימה את הליגה במקום החמישי והממש לא מכובד, ונראה כי ההשתתפות באינטרטוטו לא מנחמת אף אחד.


  השחקנים שעזבו:

  תום אלמדון- בעונה האחרונה שיחק אלמדון 4 משחקים בשל פציעתו של השוער הראשון של הקבוצה, ניר דוידוביץ. בשל תצוגות לא משכנעות של השוער הצעיר הוחלט להשאילו לקבוצה אחרת, כאשר מי שצפויה להנות משורותיו של השחקן בעונה הבאה היא ככל הנראה בני סכנין. רוני לוי הבין, מאוחר מידי לטעמי, כי על מנת שיהיה לקבוצה שוער טוב לעתיד אלמדון חייב לשחק, ולכן גם הסיבה לשחרורו. בעקבות שחרורו של אלמדון שוערה השלישי של הקבוצה, אמיר אדרי, צפוי להפוך לשוער השני של הקבוצה.

  [​IMG]
  אלמדון. ישמש כשוער הראשון בקבוצתו החדשה.

  תומר חמד- חמד העונה כמעט ולא זכה לדקות משחק בקבוצה, בעיקר בשל יניב קטן, רוברטו קולאוטי ושלמי ארבייטמן אשר שיחקו יחדיו את מרבית משחקי הקבוצה. חמד בחלק ניכר של העונה שיחק בקבוצה הצעירה של המועדון, שם הרבה לכבוש והיה משחקניה הבולטים של הקבוצה. כאשר העונה כבר עמדה להסתיים עבור הירוקים, קיבל חמד את ההזדמנות גם בקבוצה הבוגרת במשחק הליגה האחרון בו הוא פתח בהרכב, ואף כבש צמד. מלאחר אותו משחק הבין לוי כי השחקן חייב לזכות לדקות משחק, ולכן גם הוא צפוי להיות מושאל לאחת הקבוצות, כאשר גם הפעם שמה של העולה החדשה, סכנין, צפויה לזכות בשרותיו של השחקן. יש לציין כי הובטח ללוי ששחקניה המושאלים של חיפה יהוו את הבסיס לבניית הקבוצה, ולכן ישמשו כשחקני מפתח בקבוצתם.

  [​IMG]
  חמד. ייצבור דקות משחק בקבוצה אחרת.

  רפאל אולרה- אולרה הצטרף לקבוצה לפני כשנתיים. בעונתו הראשונה במועדון, הוא הציג יכולת גבוהה מהמצופה, והשילוב שלו ושל בנאדו במרכז ההגנה היה קרוב למושלם. אך בעונה החולפת, לאחר עזיבתו של בנאדו, נראה היה כי אולרה נמצא בנסיגה גדולה מאוד ביכולתו, וכי השילוב שלו עם קיינן לא טוב דיו לקבוצה שמתמודדת לאליפות עונה לאחר עונה. בעקבות היכולת הירודה, מצא עצמו ברוב שלבי העונה על הספסל כאשר חרזי תפס את מקומו. בנוסף, פציעה ממושכת ממנה סבל גרמה לו להיעדר זמן רב מהמגרשים, דבר שרק הוסיף לדעה שהשחקן צריך לעזוב את המועדון בסיום העונה. לאולרה היו מספר הצעות חלקן מקפריסין, אך לבסוף חתם באוניברסידד דה צ'ילה, מהליגה הראשונה בצ'ילה לתקופה של ארבע שנים. למעשה, שיחק כבר אולרה בקבוצה זו בעבר.

  חביאר אנדרסון- אנדרסון הגיע בעונה שעברה על תקן מחליפו של עידן טל במרכז המגרש. תחילה דיברו בקבוצה שהשילוב שלו עם דירסאו אופטימלי, אך במהרה ניתן היה לראות כי השניים דומים בצורת משחקם האחד לשני, ומשחקים כמעט באותה העמדה. אנדרסון התגלה כשחקן הגנתי הרבה יותר מהמצופה, וחלק לא קטן של העונה הוא אף תפקד כבלם לצידו של קיינן. בחיפה לא מעוניינים להמשיך את ההתקשרות עם השחקן והכוונה לשחררו. מספר קבוצות בברזיל כבר הביעו עניין בשחקן, והוא צפוי לעזוב לאחת מהן. יש לציין כי העדפתו האישית של אנדרסון היא להמשיך במועדון עונה נוספת.

  רביד גזל- גזל חזר למדים הירוקים לאחר שהושאל להפועל פתח תקווה על מנת לצבור דקות משחק. במהלך העונה החולפת לא הרבה לקבל הזדמנויות מלוי, והסיבה המרכזית לכך הייתה הלחימה המתמדת של סואן לעומת חוסר הלחימה של גזל. בנוסף לכך, גם הגעתו של אנדרסון באותה עונה לא תרמה לו, ולכן העונה הוא צפוי לעזוב לקבוצה אחרת בה ייזכה לדקות משחק רבות יותר. .גזל לא כלול בתוכניות של לוי לעונה הבאה, ולכן סביר שיושאל לקבוצה אשר תעניק לו דקות משחק רבות יותר. נכון לכתיבת שורות אלו, אף קבוצה עדיין לא סיכמה על הצטרפותו אליה, אך מספר קבוצות הביעו עניין בשחקן.

  [​IMG]
  אנדרסון ואולרה. האחד, רוצה להמשיך במועדון, השני כבר עזב את הארץ.

  שחקנים שהגיעו:


  רוני גפני- בעקבות עזיבתו של מגרשוילי לוויטסה ארנהיים, צפוי גפני להגיע לקבוצה על תקן מחליפו. השחקן מגיע מבית"ר ירושלים שם כמעט ולא זכה לדקות משחק, וזאת בעיקר בשל יכולת לא משכנעת במשחקים בהם שותף. למרות היכולת הלא משכנעת בחיפה זוכרים את היכולת של השחקן מתקופתו בבני יהודה, תקופה בה היה אחד השחקנים הבולטים, ואף שימש כקפטן הקבוצה . גפני וקייסי צפויים להיות שני המגנים השמאליים של הקבוצה, כאשר ככל הנראה תינתן לגפני העדיפות בהרכב הפותח של הקבוצה.


  שיהיה לנו הרבה בהצלחה, ושבסיומה של העונה נחזור להחזיק בתואר שכל כך מתאים לנו "אלופת המדינה" [​IMG]

  (נכתב ע"י shay_h)
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/4/08
 2. MHFC

  MHFC Member

  הצטרף ב:
  ‏25/7/06
  הודעות:
  1,645
  לייקים שהתקבלו:
  0
  קודם כל אני די מאוכזב ממכבי חיפה בעונת המלפפונים.
  נתחיל מזה שמכבי חיפה נלחמת בכל הכח על עומר גולן. למה צריך אותו בכלל ?! יש לנו את ארבייטמן-קטן-קולאוטי, במקום להביא שחקנים מקבוצות אחרות בכסף לא קטן, עדיף פשוט להישאר עם מה שיש לנו או שלעלות שחקן מהנוער ולפעמים לתת לו את הדקות, אני לא רואה בזה בעיה, אבל כל עוד רוני לוי על הקווים, אין סיכוי שהוא יקבל את הדקות, ככה שזה נושא מאוד מורכב ומסובך.
  דבר שני אני מאוכזב מזה שעידן טל לא הגיע אלינו, נכון הוא לא חייב לנו כלום, אבל אני לא מבין דבר אחד, למה את בא ומתאמן מתי שמתחשק לך עם הקבוצה? למה אתה בא ומנשק את הסמל של מכבי חיפה ? למה אתה בא ומוציא הצהרות שאם אתה חוזר לישראל, אז זה רק למכבי חיפה, למה? בוגד אני לא קורא לו, כי הוא לא שחקן בית, והוא לא חייב לנו כלום, אבל עדיין זה לא מונע ממני להיות מאוכזב. תודה על ה-3 השנים ושלא יהיה בהצלחה בבית"ר, מאחל לך הרבה כישלון בבית"ר. יהיה מעניין לראות אם הקהל של בית"ר יאכל את זה שעידן ינשק את הסמל של המנורה, כמובן שזה יקרה בשלב כלשהו שעידן יעשה את זה, מעניין רק אם הקהל של בית"ר ישתוק או יאמין לנשיקות האלו.
  בקשר ל-2 הזרים החדשים, לפי מה שזה נראה לוקאס סורמה, הוא לא בדיוק הזר המתאים לעמדת הקשר האחורי, מכיוון שלוקאס סורמה הוא קשר אחורי הגנתי סטייל אנדרסון, סואן, ואנחנו צריכים קשר אחורי 50-50 סטייל עידן טל שתומך בהתקפה, מה שאומר שזו בחירה לא נכונה של רוני לוי, אבל אני מקווה שאני טועה פה. לגבי בטאו, בלם צעיר ורענן, אני מקווה מאוד שהוא מהיר מכיוון שדקל קינן הוא לא כזה, וראינו מה קרה כאשר היה לנו 2 בלמים לא מהירים, אלא איטיים (קינן לא ממש, אבל אולארה כן), לכן אני מקווה שבטאו בלם מהיר, בכל מקרה בחירה טובה, נקווה שיבוא ויעשה את העבודה כמו שצריך.
  מחר נפתח האינטרטוטו, אני מקווה לראות את ירו בלו משחק, לא יצא לי לראות אותו בנצרת עילית, לכן אני מקווה שתהיה לי הזדמנות לראות אותו מחר, כנ"ל לגבי גפני איך הוא משתלב בקבוצה, למרות שאם אני לא טועה רוני לוי ישמור אותו לגומלין ויעלה עם קייסי מחר. בסה"כ המחירים למשחק סבירים, מנוים נכנסים חינם, נראה לפחות 7000 אוהדים ירוקים מחר, נקווה שהשחקנים לא יאכזבו אותנו.
  שיהיה בהצלחה.

  ולסיכום, כרגע עם מה שקורה עם מכבי חיפה, נראה שוב פעם את יציעי קרית אליעזר ריקים (3000 מנוים בלחץ), נראה שוב פעם את מכבי חיפה לא נאבקת על האליפות , אבל אני מקווה ומצפה לפחות לראות את מכבי חיפה בצמרת ומציגה כדורגל התקפי וטוב , מזל טוב לבית"ר על האליפות השנייה ברציפות (מי כבר יעצור אותה? מכבי ת"א? הפועל ת"א? מכבי חיפה? נו באמת..).


   
 3. rainman

  rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏1/9/02
  הודעות:
  17,976
  לייקים שהתקבלו:
  0
  כל הכבוד לשי.

  אם יש קבוצת צמרת שהתחילה את הפגרה גרוע זאת מכבי חיפה[כמה מבאס].
  אבל ביומיים האחרונים פתאום התחילה להיות תקווה שהפולני ובטאו חתמו/יחתמו ואולי הם יעשו שינוי.
  אבל עדיין בחיפה יש עוד הרבה עד שיהיה אפשר להגיד שאנחנו מוכנים לליגה.
   
 4. שגיא

  שגיא Guest

  למרות שהיה נראה שחיפה עובדת לאט על ההכנות לעונה הקרובה, בשבוע האחרון היא העבירה הילוך.

  מכבי חיפה החתימה הבוקר את הקשר הפולני לוקאס סורמה. הקשר בן ה30 עבר היום בדיקות רפואיות וגופניות, עבר אותן בהצלחה, התרשם ממתקן האימונים של מכבי חיפה ואחרכך ישב עם איתמר צ'יזיק וחתם על חוזה לשנתיים במכבי חיפה. סורמה הגיע מלגיה ורשה, שם שיחק בארבע העונות האחרונות ואף שימש כקפטן הקבוצה. זכה עם הקבוצה באליפות ב2005 והניף את הגביע הפולני ב2006, אולם בעונה האחרונה קבוצתו סיימה רק במקום השלישי. במהלך העונה החולפת, הושאל סורמה לארקי גדיניה וסיים איתה במקום ה11. מהבדיקות הרפואיות שעבר הבוקר ניתן להבין שהשחקן נמצא בכושר גופני טוב, ושמדובר בשחקן חזק.

  שחקן נוסף שנמצא חזק בתמונה ועשוי לסכם את תנאי בקורב הוא בטאו, בלם ברזילאי בן 23 שמשמש כקפטן של קבוצת קורינתיאס הברזיאלית. בטאו, או בשמו המלא אברט וויליאם אמנסיו, נולד בסאו פאולו ומאז עלה לקבוצת הבוגרת של קורינתיאס ערך 190 הופעות וכבש שער אחד. מדובר באחד השחקנים הטובים של המועדון הברזילאי, ולא סתם הוא משמש כקפטן בגיל כלכך צעיר.  ונחזור לקבוצה עצמה, מכבי חיפה תערוך מחר את המשחק הראשון בסיבוב השני של האינטרטוטו מול קבוצת גלוריה ביסטריצה הרומנית. הקבוצה נוסדה ב1922 אך מאולם לא זכתה באליפות הליגה המקומית. ביסטריצה זכתה פעמיים בגביע הרומני בשנים 94 ו96. את העונה החולפת סיימה במקום השישי בליגה, מה שהקנה לה את המקום באינטרטוטו, בו השתתפה כבר 7 פעמים. חוץ מההופעות באינטרטוטו יש לה הופעה אחת בגביע אופ"א ושתיים נוספות במה שהיה גביע המחזיקות. בסגל הנוכחי שלה יש שני שחקנים מבלבד שבאו מחוץ לרומניה. האחד הוא השחקן הברזילאי הצעיר איירס קרקוויירה סימאו, בן 19 בלבד, החל את הקריירה בפארנאה קלאב בגיל צעיר ומשם עבר לאתלטיקו פארנאנסה, נפצע ושוחרר. הצטרף לקבוצה באיה מארה הרומנית והפך לכובש המצטיין שלה, בעקבות כך עקב לביסטריצה. הזר השני של הקבוצה הוא המגן השוויצרי הנרי סיקוויירה באראס. מאמן הקבוצה הוא לואן אובידיו סאבאו, בן 39. את הופעת הבכורה שלו בנבחרת הרומנית הוא ערך ב1998 במשחק מול נבחרת ישראל שנערך באצטדיון קריית אליעזר, לשם הוא יחזור מחר. רוני לוי ישתף הרבה צעירים במשחק הקרוב, חלקם אפילו לא ישאר בעונה בקבוצה. הזר היחיד שצפוי לפתוח הוא אלן מסודי, בהרכב שאמור לכלול גם את עבאס סואן, תום אלמדון וליאור רפאלוב. המשחק יתחיל בשעה 20:00, ישודר בספורט 1. שלישיית שופטים אוקראינית תשפוט את המשחק.
   
 5. TariboWest

  TariboWest Member

  הצטרף ב:
  ‏10/6/04
  הודעות:
  3,008
  לייקים שהתקבלו:
  8
  השאלה היא איך אחד השחקנים הכי טובים כביכול ממועדון פאר בכדורגל הברזילאי, מגיע לישראל? אם הוא כזה טוב, מה הוא עושה פה?
   
 6. תומר22

  תומר22 Member

  הצטרף ב:
  ‏5/2/07
  הודעות:
  3,097
  לייקים שהתקבלו:
  0
  קורינתיאנס בקשיים כלכליים די גדולים אחרי כל העניין עם קיה ג'ורבשיאן וחבריו לכן נפתח חלון הזדמנויות להביא את בטאו משם וכמובן שגם הקשר של פיני זהבי עוזר מאוד. העסקה שלו יקרה מאוד ואני בטוח שאם לא המצב הכלכלי הוא היה ממשיך בברזיל ומחכה להצעה מקבוצה מהליגות הבכירות. בחיפה גם שכנעו אותו שהדרך מכאן לאירופה, בעזרת פיני זהבי, יכולה להיות מאוד קצרה עבורו.

  ולגבי סורמה: הוא קשר 50/50 ולא קשר אחורי סטייל אנדרסון או דירסאו.
   
 7. Raulito

  Raulito Madridista מנהל

  הצטרף ב:
  ‏22/11/05
  הודעות:
  30,666
  לייקים שהתקבלו:
  2,765
  מין:
  זכר
  מכבי חיפה השנה בצרה לדעתי, אבל אם בית"ר תצליח בליגת האלופות והפועל, מכבי ונתניה יצליחו באירופה וייווצר עומס על הקבוצות הללו, חיפה אולי תוכל להפתיע. אני רואה כרגע מצב תקוע במכבי חיפה. הקבוצה לא יכולה להביא כל שחקן שהיא רוצה ואני חושב שיעקב שחר דיי מיואש למרות שהוא לא יצהיר כזה דבר. דוידוביץ שכל פעם דורש העאלה בשכר לא בדיוק מרגיע את הרוחות. אני מאמין שהעניין הזה ייפטר, אבל חיפה צריכה לעשות רכש.
  אני לא יכול לשפוט את הבלם החדש, אבל אם הוא יהיה פלופ אז חבל מאוד מבחינתה של חיפה, שגם ככה ההגנה שלה הייתה חלשה מאוד אשתקד. לדעתי עזיבת אולארה במקום וקינן יעשה השנה קפיצת מדרגה רצינית.
  בעמדת הקישור, באמת פיספוס גדול של מכבי חיפה העניין עם טל, שמגיע לבית"ר בחינם. חיפה פעם הייתה נלחמת על שחקנים, אבל הסכומים היו אחרים. מאז כניסתו של גאיידמאק השתנו חוקי המשחק.
  אם הקשר החדש שהגיע הוא קשר אחורי, אז כמו שג'ינה אמר, חיפה לא עשתה שום שינוי, כי גם אנדרסון וסואן לא היו על הפנים ואולי חבל היה לשחרר את גזל שהוא יותר קשר 50\50.
  הההתקפה של מכבי חיפה בעונה שעברה הייתה חלשה מאוד. אני בספק אם קטן יצדיק חלק מהמשכורת הגבוהה שלו, אבל הוא לא ייתן עוד כזו עונה חלשה. חשוב מבחינת חיפה להשאיר את קולאוטי בקבוצה. לדעתי ארבייטמן בעונה הבאה הולך להיות שחקן משמעותי יותר.
  בוקולי, המנהיג של חיפה עבר עונה לא טובה אשתקד והרבה מאוד תלוי בו. גם מסודי לא יציג יכולת עלובה, אבל הוא צריך לשחק בתפקיד אחר, באותו תפקיד במכבי נתניה. באגף הוא לא מנצל את היכולות שלו.
  חיפה קבוצה מוכשרת, אבל אני בספק אם זה יספיק לאליפות או למקום שני.
   
 8. שגיא

  שגיא Guest

  אני דווקא חושב שמכבי חיפה עושה רכש נכון. בצד הישראלי אין צורך ברכש ורק רוני גפני צורף כדי שיהיו שני מגנים שמאליים בכירים. עומר גולן לא ממש דרוש למכבי חיפה והישראלי היחיד שיכול להוסיף למכבי חיפה הוא עידן טל. חיפה עושה נכון כשהיא משקיעה את המאמצים בזרים, וכרגע שני הזרים הם בתפקידים הנכונים. יחד עם סורמה ובטאו יהיו למכבי חיפה ארבעה זרים, בהנחה שאלן מסודי ישאר בסופו של דבר בקבוצה.
   
 9. roeiuzan

  roeiuzan Member

  הצטרף ב:
  ‏8/10/05
  הודעות:
  2,108
  לייקים שהתקבלו:
  0
  למישהו יש מושג האם המשחק מחר משודר?
   
 10. שגיא

  שגיא Guest

  כפי שרשמתי, המשחק ישודר בספורט 1.
   
 11. Igi

  Igi Member

  הצטרף ב:
  ‏25/5/05
  הודעות:
  9,708
  לייקים שהתקבלו:
  58
  מסכים איתך. אני גם לא כזה מתלהב ומפחד מההחתמה של עידן טל כמו כל התקשורת והמשתמשים פה. אפשר לחשוב שחזר לפה ג'רום לרואה...
  לא יודע מה איתכם, אני דווקא מרוצה מאיך שניהלו את העניינים עד כה.
  מעומר גולן, כידוע לכולנו, חיפה בכלל ירדה שבוע לפני שרוני מאנה התחיל להשתולל עם ההצעות שלו. אז אין ממש מה להתלונן.

  אני מאד מקווה שיסגרו את העניינים עם בטאו ואכן נראה פה את הבלם הטוב בארץ וברמות שעוד לא ראינו פה.. ככה לפחות מספרים עליו.
  לגבי סורמה, שמח שהלכו על קשר אירופאי מנוסה עם ותק, ולא איזה דרום אמריקאי שיתגלה כפלופ. כמובן שאנחנו רק צריכים לקוות שהוא אכן 50/50 ויש לו טאץ' התקפי ודווקא בעניין הזה אני מאמין שכן. לא יכול להיות שרוני כל כך עיוור והוא יקנה שוב קשר אחורי ללא יכולות התקפיות.


  מה שצריך לעשות כרגע במכבי חיפה:
  להחתים את בטאו כמה שיותר מהר.
  להתעקש וללכת בכל הכח על יניב עזרן.
  להשאיל את אלמדון.
  להעיף את גזל ואנדרסון.


  דרך אגב, אהבתי את הדיון. נקווה שהפעם הדיון שלנו ימשיך להיות הכי פורה בפורום הישראלי לאו דווקא בגלל עונה מבזה [​IMG]
   
  נערך לאחרונה ב: ‏6/7/07
 12. Achilles

  Achilles Member

  הצטרף ב:
  ‏27/6/07
  הודעות:
  250
  לייקים שהתקבלו:
  0
  חייבים את עזרן בחיפה. שחקן אדיר שנוכל מכור באירופה בהרבה כסף!.
   
 13. שגיא

  שגיא Guest

  עזרן הוא בהחלט רכש שיכול להיות מעניין. הוא שחקן רב-גוני שיכול לשחק גם בקישור וגם בהתקפה. בעונה האחרונה היה מצויין וללא ספק נתן את העונה הטובה ביותר שלו. עזרן יוכל לשחק באגף שמאל, או אפילו במרכז מתחת או ליד קולאוטי.
   
 14. Engonga

  Engonga Member

  הצטרף ב:
  ‏13/10/06
  הודעות:
  623
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אם עזרן יגיע הוא כנראה ישחק בשמאל(המשבצת היחידה בה קטן לדעתי יכול לשחק), אז מה אתם אומרים יהיה השנה התיפקוד של יניב קטן?איפה הכי כדאי לרוני לוי לשבץ אותו?
   
 15. Don Joan Roman

  Don Joan Roman Member

  הצטרף ב:
  ‏1/12/06
  הודעות:
  11,657
  לייקים שהתקבלו:
  790
  מכבי חיפה תיפול או תקום על בחירת הזרים של רוני לוי.
  בסגל הישראלי לא שינתם יותר מדיי אם בכלל ולכן הוא לדעתי לא יהיה פאקטור משמעותי להצלחה או כישלון כי את רמתו הכללית של הסגל הישראלי של מכבי חיפה אנחנו יודעים(השני באיכותו בארץ) ואילו את רמת הזרים של חיפה למרות שמספרים עליהם נפלאות ונשפכות תשבוחות מכל עבר ועבר עדיין צריך לחכות ולראות מה הם יתנו והאם יקחו חלק משמעותי בקבוצה כי לא חסרים זרים שהגיעו לכאן כ"רמה מעל הליגה" והתגלו כ"רמת מתחת לליגה" נכון לאותה נקודת זמן.
  אם הם יוכיחו את עצמם ויראו רמה גבוהה באמת אז לדעתי מכבי חיפה תהיה המועמדת מספר אחת יחד עם בית"ר ירושלים לאליפות, אם הם יתבררו ככשלונות אז מכבי חיפה שוב תדשדש בין מקום שלישי לשביעי.
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/07

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!