מכבי חיפה = קהל של הצלחות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י DadoN ReD, ‏30/11/03.

1. AFC AJAX Member

יעקוב שחק זרק להפועל שחקנים שלא היינו צריכים, במקום שהצעירים שלנו יתקדמו קידמנו את הירוקים הצעירים, למכבי חיפה לא היה מה לעשות איתם אז הם נתנו לנו את השחקנים, המהלכים האלה התקיימו רק בגלל שזה היה כדאי ליעקוב שחק הפועל חיפה לא הייה צריכה אותם....

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפויי טובה!

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אם לא הייתם רוצים אותם הם לא היו הולכים לשם...תפסיק לבלבל בשכל..זה לא יאומן הכפיות הזו.

4. AFC AJAX Member

א כל תפסיק לבלבל אתה שאתה קצת לא מבין אני חושב.

יעקוב שחק העריץ, המאפיונר המלוכלך הזה עשה בהפועל חיפה מה שהוא רוצה מאז שרובי שפירא ז"ל הלך לעולמו.
    הוא לקח את דודו אוואט מתי שרק התחשק לו הוא רצה את טלקר אז בזמנו...., ואח"כ הוא גם שם את הנערים שלכם אצלנו הוא עשה בהפועל חיפה מה שהוא רצה הוא גנב לנו את השחקנים, הוא ניצל את המצב בקבוצה כדי לקחת את כל השחקנים, הוא בנאדם שפל ביותר.

ויום הנפילה שלו קרב מתמיד..., אז נסטה ורקובה אל תבלבלו לי אתם ת'מוחתעשו לי טובה.

5. AFC Member

כיוון שאף פעם לא שמעתי את הידיעה הזו אני רוצה שאוהד הפועל חיפה יאשר לי אותה לפני שאני מגיב עליה.

פשוט לא נראה לי הגיוני שבנאדם יתן מכספו או מכספי קבוצתו מליון וחצי דולר (6 מליון ש"ח) ליריבה העירונית שלו. סתם ככה.

6. AFC AJAX Member

וידוקה אז בוא אני יגיד לך.

שחר אפילו לא נתן שקל להפועל חיפה ואני אוהד את האדומים כפי שאתה יודע....

הבנאדם אירגן משחק לזכרו של שפירא, שכל ההכנסות הלכו להפועל חיפה, שחר המלוכלך עשה בהפועל חיפה כרצונו, מאז ששפירא ז"ל הלך לעולמו הוא לקח שחקנים, שם לנו את הנוער הבינוני שלו אצלנו בקבוצה כי הוא לא רצה אותם, שחר הוא בנאדם הכי מאפיונר, מלוכלך שקיים ויום נפילתו קרב מתמיד....

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/03
  7. AFC Member

כפי שחשבתי. קוף ירוק כתב הודעה מצוצה מן האצבע שלא היתה ולא נבראה... נתן להפועל חיפה מליון וחצי דולר, נו באמת.

כמה שאני שונא ומתעב את שחר המושחת שהורס לנו את הכדורגל ברמאויות שלו דרך הרמאויות והשופטים, קשה לי לראות אותו נופל. למרות שאני אהיה מאד שמח לראות את זה קורה.

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו אתם מתחרים מי יותר טיפש???!!!
    ואם אוהד הפועל חיפה אומר שהוא לא נתן מיליון וחצי דולר אז?! מה אתה יודע שאני וקוף ירוק לא יודעים, אייקס?
    בני, זה שהוא אוהד הפועל חיפה הופך אותו לדובר אמת? לכולכם אין מושג מה אתם מדברים, שחר נתן להם את ההכנסות של הדרבי והשאיל להם כמה שחקנים, על זה אין ויכוח, אני לא ואף אחד כאן לא יודעים כמה זה יצא בסך הכל אבל מה זה משנה??????????????
    איך זה בדיוק מתקשר לנושא של הדיון (זה כתוב למעלה לבן על גבי כחול אם אתם לא יודעים, ובנושא מסוים צריכים להתדיין על הנושא הזה, ככה זה עובד בפורום)? מה קשור יעקב שחר לזה שהקהל של מכבי חיפה הוא קהל של הצלחות או לא קהל של הצלחות? מה קרה? קיבלתם סתירה למה שאמרתם אז גררתם את הדיון הצידה? אתם רוצים לדבר על שחר, תפתחו נושא "שחר הגנב המניאק שאנחנו מחכים ליום שבוא ייפול" ותדברו על זה שם!

9. AFC Member

ההכנסות מהדרבי לא היו יותר מחצי מליון שקל. ההשאלות של השחקנים כמובן בכלל לא הכניסו להפועל חיפה כסף... אני מעדיף להאמין לאוהד הפועל חיפה בקטע הזה כי הוא אמור להיות מעודכן בנושאי קבוצתו. מה עוד שהטענה הזאת פשוט נראית מגוחכת לגמרי...

ולא קיבלנו שום סתירה. אני אמרתי את מה שהייתי צריך להגיד, אף אחד לא סתר את זה... לפיכך אני לא מתווכח על הנושא הזה יותר.

בכל מקרה, לא צריך להתעצבן.

10. AFC AJAX Member

רקובה אתה מתחיל לעצבן כבר עם התגובות החסרות טעם שלך.

תראה לי מקור אחד שמראה ששחר נתן לנו מיליון וחצי דולר על מה אתה מדבר יא מצחיק על מה????
    הוא ערך לשפירא משחק שהכנסותיו שילכו אלינו.
    שמע רקובה זה באמת כבר מתחיל לעצבן התגובות שלך אז קודם כל תרסן אותם.
    ב-מה אתה וקופירוק יודעים הה?
    אני יכול להגיד לך בבירור שהוא לא נתן נו מיליון וחצי דולר איזה שטיות אתה אומר פה

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/03
  11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו איזה כפוי טובה ומאפיונר!!!אירגן משחק ידידות לזכרו של שפירא בשביל לנסות להציל את הקבוצה שלו..
    פשוט אדם רע..איך הוא נתן ככה את הכסף להפועל חיפה???שזאת הקבוצה שלו כמובן.

דבר שני..מי שלא רוצה את השחקנים לא חייב לקחת אותם,לקחתם..סימן שרציתם.

ועוד משהו...שחר עשה מה שהוא רוצה לקח את אוואט מתי שהוא רצה..רצה את טלקר[אני לא זוכר שטלקר היה אצלנו...]

ודרך אגב..אני זוכר ששחר תרם סכום כסף להפועל חיפה..פשוט אני לא זוכר כמה זה היה.

12. AFC AJAX Member

בוא אני יתקן אותך, שחר לא תרם כלום להפועל חיפה שוב אני אומר הכל בא מהמשחק.

13. AFC Member

אני חושב שאתם קצת לא מבינים מה זה מליון וחצי דולר. 1.5 מליון דולר = 6 מליון ש"ח. תאמין לי שאצטדיון קריית אליעזר מלא לא יכול לספק כמות כסף שכזו. אצטדיון טדי מלא מספק מקסימום 800 אלף ש"ח (אצטדיון שגדול מקריית אליעזר ב-5,000 מקומות), אצטדיון ר"ג מלא מבטיח 2.25 מליון ש"ח (אצטדיון שגדול מקריית אליעזר ב24 אלף מקומות). אז אלא אם כן המחירים לאותו משחק עמדו על לפחות אלף ש"ח לכרטיס אני לא רואה איך הפועל חיפה הרוויחה סכום שכזה.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק שהוא עצמו אירגן..זה גם משהו יחסית לבן אדם פסיכופת שתלטן דיקטטור שאונס עכברושים[בני שחכתי משהו?]

ובני..אני לא אמרתי שהוא תרם סכום מסויים..אני יודע שהוא תרם..פשוט לא יודע כמה.

15. קופירוק Member

שחר כן נתן מיליון וחצי שקל (לא דולר) להפועל חיפה כי אם לא היא הייתה מתפרקת... מאיפה נראה לכם הגיע הכסף??
    אוהד הפועל חיפה כפוי טוב ואני לא אומר את זה מהתנשאות ממש לא אני מאוד מעריך את הפועל חיפה וחברי הטובים ביותר אוהדים אותם... כפוי טובה