מכבי חיפה - עונת 2016/17 - העונה המסויטת נגמרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מכבי נתנה לחיפה את ורמוט בפאקינג חינם, שנה אחרי שרכשה אותו ב-800 אלף יורו. איזה עבד ואיזה נעליים..
    לא מתאים לך.

amn אוהב/ת את זה.
  2. Butragueño מנהלים

גולדהאר העיף אותו בחינם כי פשוט נמאס היה לו מהקיטורים של ורמוט שהגיע אליו כל יום למשרדים (לא שלו, אלא של הצוות המנהלתי שלו בארץ) וביקש לעזוב. היה משחרר אותו בחינם גם לעכו או הפועל דימונה. הבאתם את גולסה ובניון במטרה ברורה - להיפתר מאזולאי, לא סתם הוא גם לא זומן למשחקים בליגה האירופית. אבל כל הדאווין הזה עכשיו ששחר יתחנן.. זה לא עושה שם טוב למכבי ת"א. ולמקרה שתרצו להשוות את המקרה הזה לאלירן עטר - כל עוד מכבי ת"א התעניינה, וכמו שאתם קוראים לזה - "רק אמרה שהיא הייתה רוצה לראות את עטר בקבוצה", מכבי חיפה לא נתנו מחיר ספציפי, ברגע שהייתה פנייה קונקרטית, שחר נקב בסכום. עם שלומי אזולאי היה מו"מ מהרגע הראשון, מאז שזרקו לאוויר "טרייד" עם עטר, עד לרגע שכבר סוכמה העברה על סך 450 אלף דולר, אחר כך זה הפך להשאלה עם אופציה, והיום הוחלט לוותר על המעבר.

3. סמואל אטו Member

אתה חושב שורמוט היה מבקש להשתחרר אם לא הייתה לו הצעה טובה מקבוצה אחרת?
    אני לא חושב שעדן בן בסט למשל נשאר במכבי ת״א כי הוא מלא במוטיבציה להוכיח את עצמו.

4. DRORIKO Member

עזוב את המושג המטופש הזה ״אירופאי״, מה לא בסדר במה שמכבי עשתה?

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

או ש... לא הכל נכון.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמעט שום דבר בהודעה הזו לא נכון.

7. Butragueño מנהלים

תגידו, אתם רציניים?
    אם לא נכון - תתקנו או תצביעו לפחות על הנקודות הלא נכונות, תביאו נימוקים/טענות שסותרות וכו'. מה זו הילדותיות הזו?

העסקה עם ורמוט נחתמה ביום האחרון של חלון העברות, אולי זה נתן אימפקט מסוים ואולי לא. השכר של בן בסט גבוה משל ורמוט (470 מול 400, אם אני לא טועה), ככה שלא הרבה קבוצות יכולות לשאת את הסכום הזה. מה גם, שעם כל הכבוד לעונות של בן בסט בצרפת, ורמוט הרבה יותר מוערך פה בארץ, ככה שאם בן בסט או ורמוט מוצעים בחינם, 95% מהקבוצות ינסו להחתים קודם את האחרון. אגב, מבן בסט אני שומע בעיקר הצעות מקבוצות בצרפת, אבל הצעה קונקרטית עד אין.

יכול להיות שלא הבנתי את המסר שלך, ככה שאם לא קבלת תשובה, אשמח אם תנסח אותה שוב.

אין פה שום דבר לא בסדר. כמו שמעבר של שחקן, באותו ערב שמשחק נגדך, זה בסדר, גם זה בסדר. אבל זה לא נראה טוב. זה הכל.

8. DRORIKO Member

ורמוט זה כשר מהסיבה שהקבוצה שהוא שיחק איתה באותו דרבי שיתפה פעולה עם המכירה. זה לא מקרה צ׳ורה והפיצות. במקרה של אזולאי אתה אפילו לא יכול להגיד שזה מסריח. שחקן נמצא תחת חוזה, זכותה של הקבוצה לעשות איתו מה שהיא רוצה, תרצה להשאיל תשאיל לא תרצה לא תשאיל. מה היית אומר אם כל פוץ אצלנו היה מחליט שבא לו לעבור קבוצה ויהי מה?
    אם היית אומר לי שמכבי מתנקמת באזולאי ושולחת אותו ליציע הייתי אומר לך שזה מסריח וכנראה גם לא כשר(והלוואי שבית הדין יזמבר את טביב על אצילי) זה לא המקרה כאן. אני באמת לא מוצא שום דופי בהתנהלות של מכבי.

9. Butragueño מנהלים

אתה פורץ לדלת פתוחה.
    לא אמרתי לרגע שזה מסריח, לא אמרתי שזה לא כשר. כשלעצמו - פעולה לגיטימית עבור מועדון כדורגל.
    אבל עבור מועדון שמנסה להציב לעצמו סטאנדרטים גבוהים ולראות את עצמו מעל הרבה מאוד קבוצות בליגה, ואף מעל ההתאחדות שלה (לא נחזור עכשיו לכל הדיונים בהם הם החליטו לזרוק *** על כל מיני החלטות של התאחדות ובית דין) אז זה כבר מתחיל להעלות רעשים מסביב, וגם זה לגיטימי. אני התייחסתי לרצף האירועים - שאחרי כל הסיפור עם עטר, אז פתאום מכבי ת"א משנה כל יום את הדרישות שלה על אזולאי, ובסופו של דבר, אחרי שגם כלל לא משתפת אותו במשחקים האירופיים (וכנראה גם לא בונה עליו לאור העובדה שהגיעו 2 שחקנים על המשבצת שלו) הם מחליטים להשאיר אותו (וגם פה אפשר לבדוק בכמה משחקים, אם וכאשר, ישותף).

10. amn Member

רגע רגע רגע, עצרו הכל!
    הגיע עוד שחקן למכבי למרכז הקישור חוץ מגולסה?
    הם עד כדי כך עמוק ב- #רקלארכש שהם אפילו לא דיווחו עליו?

:(

11. Butragueño מנהלים

סליחה, חשבתי שבניון קשר אמצע.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא אשקר - אין לי מושג מה קורה.
    העניין הוא כזה - גם לך לא ממש אמור להיות מושג. שנינו ניזונים מדיווחים בתקשורת, שבכל הנוגע למשאים ומתנים, ובייחוד כשמדובר במכבי חיפה של יעקב שחר על שלל כתביה המגויסים, הם יותר חלק מהתהליך מאשר דיווח לגביו.
    קשה לי להאמין שמכבי של גולדהאר, שמתנהלת באובר-ג'נטלמניות בשוק ההעברות, זו ששיחררה כבר שחקנים בחינם, כולל אחד למכבי חיפה, שלא מחזיקה שחקנים בביצים, תתנהל ככה במקרה שכזה. יותר הגיוני שהיה משא ומתן, מכבי חיפה הציעו 450 אלף דולר, מכבי רצו יותר אבל השאירו פתח לזה במקביל לעסקת עטר, וכשראו איך חיפה מתנהלת כבר לא גילו גמישות. מעריך שאופציית ההשאלה, אם עלתה, הגיעה מחיפה שרצתה לחסוך עלויות כרגע ולראות אם שווה להם לשפוך את הסכום שמכבי דורשת או משהו כזה, ומכבי סירבה לאפשרות ונעולה על מכירה או כלום.

האמת היא איפשהו באמצע כנראה, אבל נראה לי שהיא יותר קרובה למה שאני תיארתי. זה פשוט יותר הגיוני.

amn אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

גם אם העיסקה הייתה מתבטלת בתוספת הזמן של חלון ההעברות - זה כשר אבל מסריח, גם אם לא חייבים לערבב בין עסקת עטר לעסקת אזולאי. כבר היו דברים כאלה בעבר ובכדורגל ובעסקים יש יריבות. לדעתי מכבי בכלל טועה והיא צריכה לתת לו עוד צ'אנס, אבל זה לא משנה כרגע. יכול להיות שהוא יעבור בהמשך. כרגע מכבי חיפה צריכה להכין אלטרנטיבות, בעצם את זה היו צריכים לעשות כבר ממזמן. יש עוד קשרים טובים חוץ מגולסה ואזולאי גם אם צריך לחפש קצת רחוק משני המטר הקרובים, ובלי קשר - שאר הסגל עדיין לא הושלם. אין מגן שמאלי למשל ולא ברור מהי שיטת המשחק, אז יש עוד במה להתעסק. והתדמית האירופאית של מכבי לא עובדת אפילו על עצמם, זה לא חשוב.
    אגב, בעיסקת ורמוט מכבי בהחלט הלכה לקראת מכבי חיפה, גם דרישה של מאה אלף דולר או מאתיים אלף דולר הייתה יותר מלגיטימית כי כולם יודעים מי זה גילי ורמוט ולמרות שנה לא טובה במכבי שבמחציתה בכלל היה פצוע - ברור שיש לו מה לתת וברור שיש לו איכויות שלא באו לידי ביטוי.

* מכבי אולי מאוכזבת שחיפה לא שיחררה לה את עטר אבל חיפה כן נקבה בסכום מצד שני, ומה גם שעטר שחקן משמעותי בחיפה בניגוד לאזולאי שהיה מביא מגבות במכבי.

amn אוהב/ת את זה.
  14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בשום שלב בקריירה שלו הוא לא היה כזה.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מאוד רציתי ששלומי יחזור הביתה, אבל הוא מוחזק בשבי הקנדי.
    לא נורא, מקווה שבמועדון יתאבדו על קהת, למרות שהוא שחקן יותר התקפי מאזולאי.

ברור לי ששניהם לא יגיעו וההחתמה הכי גדולה עד תום מועד ההעברות תהיה מרואן קבהא :sm_5zombie:

מצב נושא:
הנושא נעול.