מכבי חיפה - עונת 2016/17 - העונה המסויטת נגמרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oFiRzZz Member

עונה אחת. לא דומיננטיות מוחלטת של 3 וחצי עונות. רמה אחרת לגמרי ממי שציינת.

2. G.B7 ירוק עולה

מדובר בשחקן שמכבי הרצליה הייתה תלויה בו שאם הוא לא משחק פשוט אף אחד לא יכול להבקיע, סיומות ואחוז ניצול מצבים מטורף.(67 שערים ב-100 משחקים)
    ליגת העל זה סיפור אחר אבל אני בטוח שהוא שיש לו מקום ברוב הגדול של קבוצות בליגת העל
    אפשר להקביל אותו לזהבי במכבי למרות שהתלות בפושה הייתה הרבה יותר גדולה .

3. alexshw Member

קבלו את המנהל המקצועי החדש של חטאפה - ראמון פלאנס. כן ההוא שהיה מועמד אלינו.
    מוניוס נשאר שם, עבר לתפקיד מנכ"ל ממה שאני מבין

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשמדובר בנו,שום דבר לא מפתיע אותי.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תומאש פקהארט לדעתי יחתום במכבי חיפה בימים הקרובים.

הצענו לו 500 אלף יורו כדי שיחתום (היה הופך למשתכר מספר אחד אצלנו).
    הבעיה שבניגוד לזרים אחרים, הסוכן שלו הוא דודו דהאן, שכמובן אחרי ההצעה שלנו הלך למכבי חיפה, עידכן אותם שאנחנו מתכוונים להביא חלוץ איכותי, ובתגובה מכבי חיפה הציעה לתומאש פקהארט 100 אלף יורו יותר בשביל שיחתום אצלה.

כשכולם סיפרו על הקשר המיוחד של דהאן עם הפועל באר שבע, הסברתי שזאת שטות מוחלטת ודהאן דואג אך ורק לאינטרסים שלו. זה קרה לכאורה עם דוידזאדה בינואר כששיתף פעולה עם מכבי תל אביב כדי למנוע את ההעברה ולגזור קופון שמן יותר בקיץ, וזה קורה לכאורה גם עכשיו שהלך למכבי חיפה וסיפר להם על השחקן ועל הסכום שצריך כדי להקדים אותנו.

וזה גם מתקשר למה שכתבתי לפני מס' חודשים, שבחיפה מעריכים מאוד את דודו עזריה ולכן נותנים קדימות לזרים שהיו אצלנו או כאלה שמועמדים אצלנו.
    ברגע שמכבי חיפה שמעו שתומאש פקהארט קיבל הצעה ועבר את הסינון של עזריה, הם לא חשבו פעמיים לפני שהלכו עליו.

מקווה שבעתיד יצליחו לאכוף את דהאן בהתנהלות מול שחקנים זרים, אחרת נפסיד עוד זרים רבים, לא רק למכבי חיפה אלא גם למכבי תל אביב, כי מדובר בשתי קבוצות שיכולות להציע שכר גבוה משלנו.

alexshw אוהב/ת את זה.
  6. Butragueño מנהלים

@Sir Alex Ferguson
    אין לך מה לדאוג.
    או ששחר לא יוצא 100 אלף יורו יותר, או שכן, ופקהרט יהיה אחד הבלופים הגדולים.

כבר הייתי בסרט הזה.

oranfu ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גארי קגלמאכר הוא "אחד הבלופים הגדולים?" כי כשנראה היה שויטור לא יחתום אצלנו התחלנו שיחות איתו, ואז כשויטור חתם והמועמדות שלו ירדה מהפרק הסוכן שלו הציע אותו לעוד קבוצות בישראל, ושוב כששמעתם שהוא עבר את הסינון של עזריה החתמתם אותו...

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/17
  8. Butragueño מנהלים

כגלמאכר הוא לא אחד הבלופים הגדולים.
    אבל להגיד לך את האמת? אם לא היינו נכשלים עם כל הזרים, לא היינו אומרים כל כך הרבה דברים טובים עליו. הוא התבלט בעיקר כי השאר נכשלו.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותי דווקא קגלמאכר מאוד הרשים.
    תוסיף גם את פלט לרשימה של הזרים שעברו את הסינון של עזריה והגיעו אליכם, וגם הוא אני מניח לא אחד מהבלופים הגדולים.
    בשביל מועדון כמו שלכם לקחת זרים שעברו את הסינון שלנו (הבנתי שהייתה גם הצעה להובאן הקיץ אבל הוא לא היה מעוניין לשחק בקבוצה אחרת בישראל), זאת אחלה דרך לצמצם את הסיכוי שתפלו בזרים.
    למרות שמההכרות עם המערכת שלכם, גם אם תומאש פקהארט הוא אחלה שחקן רוב הסיכויים שהוא ילך לאיבוד אצלכם כמו קהת, עטר, דמארי ורבים וטובים אחרים...

10. yakov_y YNWA

רזומה מאוד מרשים יש לתומאש פקהארט בתוספת העברה חופשית, שווה את הסיכון עם השכר הגדול.
    כבש העונה כל 145 דק׳ בליגה היוונית עם 9 שערים ו-12 שערים ב-137 דק׳ בכל המסגרות.
    בשנים האחרונות מיעט לשחק יחסית, חצי מכמות המשחקים בערך בממוצע לא שיחק אבל כששיחק המספרים היו טובים.

אופיר מזרחי יגיע בנוסף בוודאות, למה צריך כל כך הרבה חלוצים ?
    ורמוט, זנטי וקהת הקשרים ההתקפיים היחידים בסגל ושתיים מהם לא יכולים לשחק באגף, אני בטוח שרוקבאיציה/עטר/מזרחי יבלו הרבה באגף.

11. Butragueño מנהלים

מזרחי ככל הנראה ישחק בכנף, והמועדון במקביל ינסה להיפטר מאיסמעיל ריאן.
    בנוסף למזרחי, יש באותה העמדה את זנטי ואת רוקאביצה ועטר כשהשנים האחרונים יכולים לשחק לסירוגין בעמדת החלוץ (הבודד).
    ורמוט משחק יותר כקשר בצד, זה שהעונה אנסו אותו בעמדת הקיצוני רק הראה שהוא לא מתאים לתפקיד הזה. מהדקה ה-35 הוא כבר לא הצליח לרדת להגנה. מה שכן, ההבאה שלו בצירוף חלוץ זר, כלשהו, יסללו את הדרך החוצה לעזמי.

מזרחי כמובן לטווח ארוך יותר מ-ורמוט, עטר ורוקאביצה.

סתם לפרוטוקול, אני נגד הבאת מזרחי.

12. קשר שמאלי Member

10 חלוצים ואפס קשרים התקפיים
    ורמוט מתאים לשאיפות של הפועל חיפה

oranfu, yakov_y, de Middenweg ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. oranfu Member

משה, בחייאת. אתה חייב טיפה לשחרר מרגשי הנחיתות האלה. אתם משתינים עלינו בקשת.

קגלמאכר אולי היה מועמד אליכם, האמת שזה בכלל לא מעניין אותי. אבל אני דיי בטוח שלא היינו צריכים שיהיה מועמד אליכם בשביל שקרלסן, שהכיר אותו מעולה, ירצה אותו בחיפה.

amn ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה: בלוג הקיץ על חלון ההעברות הקריטי עבור יעקב שחר - וואלה! ספורט

מישהו התעורר? לקרוא את הכתבה ולא להאמין. בעיקר הקטע עם השחקנים שכן ולא הגיעו. פשוט לא ייאמן.

בעיניי הכותב טועה רק בסוף הקטע שלו. שחר גמר את הסוס. אני לא מאמין שעוד עונה שכזאת יזיז משהו אצל האוהדים. כבר שנים שמכבי ת"א מתעללת בנו ובאיצטדיון אני לא רואה שום ניסיון של היושבים ביציע כדי להבהיר לשחר שזה עד כאן ולא יותר.

לדעתי שום דבר טוב יקרה בעונה הקרובה. זו דעתי לפחות.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת משכורות, אתם לא מכבי תל אביב אבל עדין ברמה אחרת מאיתנו.
    הפסדנו את קהת במאבק מולכם בקיץ הקודם, כניראה את פקהארט במאבק מולכם בקיץ הנוכחי, כמה חודשים לפני שפלט חתם אצלכם הוא סירב להצעה שלנו ודרש סכום שאותו אתם הסכמתם לשלם לו לאחר מכן ואנחנו בזמנו לא היינו מסוגלים לשלם, כשגם שהר ואייבנדר שכן חתמו אצלנו עשו את זה למרות הצעות גבוהות יותר ממכם.

בגלל שמכבי חיפה נכשלת בצורה אדירה יחסית לתקציב, יש כאלה ששוכחים שעדין יש לה תקציב גבוה בהרבה משלנו והיא יכולה להציע משכורות גבוהות משלנו...

de Middenweg אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.