מכבי חיפה עברה את הוולשים, מול פובליקום הסלובנית בשלב הבא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י קופירוק, ‏13/8/03.

1. שגיא Guest

כן...קבוצת חובבים...
    מכבי חיפה תסגור עניין כבר היום. היריב די עלוב.
    רק השער הראשון היה צריך להגיע, ואז השערים האחרים הם כבר נספחים.

2. Ariel Member

ושמישהו יגיד שזה לא היה צפוי...
    תוך חצי שעה של משחק מכבי חיפה כבר מבטיחה את השתתפותה בהגרלת הסיבוב הראשון של גביע אופ''א.

3. קופירוק Member

או תכניסו טוב לראש...שלקבוצת חובבים נתנו שלוש!!! 1 2 3
    חחחחח סתם לא מתלהבים יותר מדי אבל ניצחון זה ניצחון ועלינו לשלב הבא...
    כמה צפוי, ככה מתוק.... לראות את הקבוצה החדשה שלי מנצחת ועוד 3:0 מה אני עוד מבקש?

4. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי אוהדי חיפה, הצביעות פשוט הורגת אותי. אני זוכרת לפני חודש כשמכבי ת"א ניצחה קבוצת חובבים אוסטרית 11-1, אתם הלכתם וגיחכתם לכם על זה שאין לנו על מה להתלהב כי זאת זה"כ קבוצת דייגים, ותראו את עצמכם, מנצחים 3-0 קטן ועלוב(לעומת ה11-1) ושמחקים עד ראש הגג.
    ובקשר למשחק, כן היה צפוי, מכבי חיפה יעברו אותם בלי כל בעיה כי כמו שאמרו פה חיפה לא לוזרים כמו מישהו אחר, גם בגומלין צריך להיגמר בתוצאה דומה או אפילו יותר.

5. united Member

נשמה צהובה בקטע הזה לאוהדי מכבי ת"א עדיף ךסתום את הפה כי אתם בינתיים עושים רק בושות למדינת ישראל במפעלים האירופים.
    אני ממש לא צריך לכתוב כאן את הישגי מכבי חיפה במפעלים האלה לאורך השנים נכון?

ונסכם בכותרת של וואלה ספורט: "בת"א מדברים כדורגל, בחיפה משחקים!"

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אוי חיפה...כמעט אף פעם היא לא מאכזבת אותי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ..
    כותרת נהדרת שלצערי באמת שלצערי הרבה ממחישה את מה שיש במציאות...מכבי תל אביב עשו בושות והפועל ... :? מה זה היה צריך להיות?

בכל מקרה חיפה לדעתי עלתה ואולי צריך לשקול לשלב יותר צעיריםבמשחק הבא..אני לא אומר להחליף את כל ההרכב אבל לפחות 3 שחקנים מה אתם אומרים?

7. ליהי Member

הישג מרשים ואבסולוטי של חיפה לכל הדיעות,והיא אכן לא אכזבה. אני חושבת שלחיפה כבר שמור מקום בשלב הבא, ושבאמת היא המרוויחה הגדולה מה"קריירה האירופאית" (שימו לב למרכאות חיפאים,לא להתלהב) שעשו לעצמן הקבוצות הישראליות העונה.

חבל ששידרו את המשחק של הפועל ת"א ולא את של חיפה, הורידו לי דקות לא מעטות מהחיים.

8. שגיא Guest

כפי שנאמר, הניצחון היה צפוי.
    3-0 חלק, במשחק חוץ, שמבטיח לנו את ההעפלה לשלב הבא. חבל באמת שלא שידרו, וחבל גם שאי אפשר היה לראות את השערים איכשהו אבל לא נורא.
    בחיפה ממשיך להצטיין חורחה בריטס, שהיה אתמול הטוב במגרש, הוא שיחק במרכז, וכל ההתקפות עברו דרכו והוא היה הגורם המרכזי במשחק, ולידו כמובן גם עידן טל, שגם כבש את השער הראשון הנהדר במבצע אינדבדואלי יפה. אני שמח שגם לופז הצליח לכבוש בסיום, לפי הדיווחים הוא עדיין לא נראה מספיק חד מול השער, וגם הצליח להחמיץ ממצב קל, אבל אולי השער הזה יכניס אותו לפוקוס לפני תחילת העונה והוא יתחיל להראות למה הביאו אותו, הוא עוד צעיר, רק בן 19, יש עוד הרבה ללמוד ולהשתפר.

ואני מסכים לחלוטין עם יניב. רוני לוי יודע טוב מאוד שהוא עבר לשלב הבא וכל ההתבטאויות הדביליות האלה של "עדיין יש לנו עוד משחק אחד לעבור" לא אמורות לשנות את דעתו. וגם אני חושב שיהיה טוב מאוד אם הוא ייתן למספר מחליפים (כפי שיניב אמר, 3 מחליפים נגיד) מקום בהרכב שישחקו קצת. כמובן שלא יחליף את כל ההרכב אבל בקלות אפשר לתת למספר שחקנים מנוחה ולהכניס במקומם צעירים רעננים. אני אישית הייתי רוצה לראות את איתן עזריה ואת עומר בוקסנבוים, איך הם מתפקדים, וגם קצת שי בירוק לא יזיק.

על כל פנים, ניצחון טוב, ניצחון חשוב. ומתסכלים הלאה לעוד שבועיים, כשהמשחק הזה ישודר! (בערוץ הקבוצות), אני ארצה לראות גם בגולמין תוצאה לפחות בסדר גודל הזה, אם לא אפילו יותר גבוהה.

אגב, שימו לב למשהו מעניין:
    לפני המשחק הזה היו שאמרו במכבי חיפה שלמשחק הזה "מתכוננים כמו למנצ'סטר". זוכרים מה הייתה התוצאה האחרונה שחיפה התכוננה למשחק מול מנצ'סטר? כן, יפה מאוד, 3-0. זה סתם משהו נחמד שעלה לי לראש, ולא יגרור ויכוחים מיותרים מכם.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשמה...מכבי ניצחו במשחק אימון וחשבו שהם ניצחו את ברצלונה או משהו..
    אנחנו מודעים לזה שניצחנו קבוצה חלשה..אבל תראי מה קרה לכם ולהפועל..אנחנו לפחות ניצחנו והבטחנו את העלייה שלנו.

10. AFC Member

למה רק שלושה? רוני לוי צריך ממש להחליף את כל ההרכב. גם הספסל שלו מסוגל לנצח את הקבוצה הזאת במגרש נייטרלי, גם יש לו יתרון 3:0 - מה יש לו להפסיד?

11. שגיא Guest

כי אז יתחילו כל הדיבורים על זלזול...
    ומן הסתם, לפחות כלפי חוץ, רוצים להפגין רצינות מסויימת, אפילו שהקבוצה הזו חלשה.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בנוסף למה ששגיא אמר..גם אפשר לומר שזאת תחילת העונה וצריך להריץ הרכב ביחד כדי שהם יתחברו ולא צריך לעשות זעזוע גדול מידי..

13. united Member

בתחילת העונה ההרכב החזק ביותר צריך לרוץ ולהתרגל אחד לשני.
    אין עומס או עייפות ככה שצריך לעלות עם ההרכב החזק ביותר.

14. שגיא Guest

כן, יש בזה משהו, אבל עדיין, לדעתי כמו שאמרתי אפשר ואפילו רצוי לתת ל2-3 שחקני ספסלשחקנים צעירים קצת דקות במשחק הזה, שיוכיחו מה הם שווים, זה תמיד טוב שיש תחרות טובה על מקום בהרכב הקבוצה.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי חובה להוציא כמה שחקנים בכירים מההרכב, לא בגלל עייפות או סכנה לפציעות אלא בעיקר בגלל סכנה לספיגת צהובים. מה לעשות שאפילו בכזה משחק קל שלא דורש הרבה מאמץ בריטס ספג צהוב. חבל לשתף אותו גם בגומלין ואז להסתכן בצבירת צהוב שני מיותר לחלוטין שלא יתרום לכלום. וגם כדאי להוציא שחקנים עם נטייה לקבל צהובים כמו בנאדו נניח מההרכב, ואז גם נוכל לראות קצת את הצעירים, את עזריה, את בוקסנבוים, אולי את דקל קינן. בקיצור שרוני לוי יחשוב טוב טוב על העתיד ולא רק על ההווה.....