מכבי חיפה: מתכוננים לשנה הבאה, קטן חזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י robson, ‏3/7/05.

1. M_T_A Member

איזה להשעות תגיד לי מי אלה מכבי חיפה שהם יכולים להרוס קריירה של שחקן?? ואת הסיכויים של נבחרת ישראל לעלות למונדיאל???
    אי אפשר להחזיק שחקן בכוח מה זה השטויות האלה?

2. ASROMA Member

עידן טל מושעה עד להודעה חדשה ממכבי חיפה לאחר שלא התייצב למשחק האימון נגד הפועל כפ"ס.
    זה הולך ונהיה יותר גרוע.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאמנות של שחקני חיפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. Igi Member

קודם כל תרגיע מה נראה לך שאני זה שחר שמחליט את ההחלטות???
    בכל מקרה אני לא חושב שזה מה שיוחלט בקשר לטל, זה שהוא בנאדם לא נאמן לא קשור לנבחרת.

הנאמנות של שחקני חיפה?
    מה לעשות שלעומת מכבי ת"א לחיפה כן יש שחקנים ששווים יציאה לאירופה.. ומה לעשות שכן חלק מהם מעדיפים לשחק בליגה הספרדית נגד ברצלונה וריאל מדריד מאשר לשחק נגד ביתר ירושלים ומכבי ת"א.
    עובדה שקטן ככל הנראה נשאר בחיפה לעוד עונה, ולא זה לא רק בגלל שבשנה הבאה לא יוכלו לעשות לו בעיות בקבוצה בקשר ליציאה לאירופה.. אלא גם בגלל שהשנה האליפות כבר לא כ"כ בטוחה כמו פעם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/05
  5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

את דגו רצו בזמנו כשהוא עוד היה טוב, נמני היה יוצא לאירופה, מה זה השטויות האלה, כאילו את מכבי לא עוזבים לחו"ל, אבל אף אחד לא משחק אותה סמל ואז בורח להצעה הראשונה מאירופה שהוא רואה ועוד נפרד ככה מהמועדון, תעשה טובה ותסכים שעידן טל מתנהג כמו זבל פה.

קטן נשאר כדי לעזוב כשחקן חופשי וזהו.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/05
  6. Igi Member

אני מתכוון בזמנים של היום, בוא נהיה ריאליים.. למכבי אין שחקנים שמתאימים לשחק באירופה כיום.. גם לא הכוכבים של הקבוצה.

למה שאני לא יסכים איתך שטל יוצא זבל? חחח ראית את החתימה של בזמן האחרון ? אף פעם לא אהבתי במיוחד את טל, תמיד יותר אהבתי את קטן בחיפה... ועכשיו בכלל.. פשוט בנאדם זבל, ואל תגידו לי שהוא רוצה לנצל הזדמנות ולצאת לאירופה כי כבר קיבל את ההזדמנות שלו וראינו שלא הלך לו במיוחד בקבוצה בינונית למדי באנגליה.. אז שלא יחיה באשליות שהוא יצליח בספרד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/05
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בא לא נשכח שמאחורי עידן טל עומדים סוכנו ועורך דינו, טל לא החליט לבד.
    זה שההתנהגות של הסמל שלנו לכאורה לא נאותה זה נכון, אבל לדוגמא סטיבן ג'רארד שהוא הרבה יותר סמל לליברפול מאשר טל לחיפה משחק את אותו המשחק ועוד אחריי שהם זכו בליגת האלופות, אז באמת קטונו.

8. ozi Member

עידן טל הסמל של חיפה?! טוב...
    בכל מקרה אחרי האירועים האחרונים זה נראה בלתי נמנע שהוא יעזוב. ביום ראשון הקבוצה יוצאת למחנה אימונים בהולנד, ולא ניראה לי שהוא יצטרף.
    רוני לוי ויעקב שחר צריכים דחוף להתעורר מהתרדמת חורף הזאת שלהם באמצע הקיץ, ולהביא שחקנים במקום העוזבים, אם הם לא רוצים לסיים את העונה האירופית שלהם לפני סוף אוגוסט.

9. כפר סבא בנשמה! Member

שער יפה מאוד של שלו מנשה.
    השליש הראשון היה די שקול כפ"ס שיחקה ללא חצי הרכב ואסור לשכוח שחיפה מתאמנת כבר שלושה שבועות ואנחנו כמה ימים

10. אלי מתחן Member

זלאטן מה אתה רוצה מעידן טל? ששחקן יוותר על יציאה לאירופה ועל להיות שחקן הרכב בליגה ספרדית רק בשביל נאמנות למועדון שהוא אפילו לא גדל בו?

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אבל מינימום כבוד ולא החרמת אימונים

12. אלי מתחן Member

ומה עם כבוד לשחקן? שחקן תרם לקבוצה את היכולת שלו בשביל 2 אליפויות מגיע גם לו הזדמנות להתקדם.

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לו חוזה שייכבד אותו, פעם הבאה שלא יחתום, ההנהלה צריכה להיות אגואיסטית

14. אלי מתחן Member

זה לא שוק עבדים, אם שחקן לא רוצה להיות בקבוצה אז אי אפשר לחייב אותו. חיפה תקבל פיצוי הוגן תמורת טל וצריכה לתת לו ללכת.

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשחקן הייתה בחירה כשנתנו לו את העט והיה לפניו חוזה, שייקח אחריות כמו שקטן עשה

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/05