מכבי חיפה: מתכוננים לשנה הבאה, קטן חזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י robson, ‏3/7/05.

1. Ljungberg 8 Member

לא אמרתי שבית"ר היא משהו יוצא דופן אבל אני בהחלט אומר שבית"ר התחזקה וחיפה נחלשה והולך להיות לכם הרבה יותר קשה,
    בהגנה אין ספק שאתם נופלים מבית"ר.
    d3fton3s, אל תסתכל רק על הליגה אלא גם על הצ'מפיונס שם תהיה לכם בעיה הרבה יותר גדולה.

2. TariboWest Member

עוד לא ראית משחק אחד של מכבי חיפה או ביתר וכבר אתה קובע למי יש הגנה טובה יותר?

3. לא מצאתי כינוי Member

כל עניין הגנה הוא עדיין דיי פתוח הייתי אומר. בבית"ר עדיין לא ידוע מי יהיה המגינים ויש סיכוי שיבוא מגן שמאלי/ימני זר,ובחיפה קשה לדעת אם בנאדו בסופו של דבר אולי איכשהו יחזור,אם משומר יצליח לגנוב מקום בהרכב ואולי אפילו מגרשוילי יעזוב. כל העניין הזה פתוח,ככה שמוקדם לקבוע. בכל מקרה,אני אישית הייתי שמח לראות בבית"ר בלם כמו דקל קינן. עוד מהימים שלו בסכנין ושנה שעברה בנתניה היה אפשר לראות שהוא פוטנציאל ענק ויכול להיות אחד הבלמים הכי גדולים בארץ,והוא בטח יותר טוב מבנאדו.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/06
  4. Ljungberg 8 Member

כן לפי הסגל,
    ברור שיכולות להיות הפתעות ופתאום יהיה איזה חיבור ביניהם או משהו אבל כרגע אם מסתכלים על השמות בית"ר טובה יותר.

5. vivalaunited Member

אל תסתכל לפי הסגל.
    למה לריאל מדריד לא היה סגל טוב? הם הצליחו ? לא...
    פבריס פרננדז מאושר בביתר הוא יודע שהוא לא יקבל יותר במקום אחר בגלל שכולם יודעים שיש לו בעיות משמעת וזה לא כמו פה שכל מאמן חושב שהם ישפרו את השחקן, באירופה שחקן עם בעיות משמעת לא משחק קח לדוגמא את מסודי שהגיע עד לסכנין אחרי שארסנל כבר עמדו להחתים אותו.
    אז הוא נשאר בביתר ומנסה לשחק אותה סבבה בשביל שלא יעיפו אותו אבל האופי לא מתאים והוא יהרוס לך את המרקם הקבוצתי שלכם.
    זה בלי קשר עוד לאיך שהקבוצה תשחק..אתה לא יודע מה האיכויות של המאמן ואתה לא יודע מה יקרה אם הוא לא יצליח וכול זה..

6. d3fton3s Member

תומר בן יוסף, תותח.. שמעון גרשון? הוא בסדר, לא יותר.. אמסלם? נתן עונה טובה עונה שעברה, אבל זה אחרי איזה 4 עונות שנחשב לסוס מת. בצד יש לכם את יואב זיו שהוא בכלל קשר.. אז מה אתה מבלבל שלבית"ר הגנה יותר טובה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx לפחות 50% ממנה שחקנים חדשים, ובחיפה קינן כבר שיחק עם כולם, ככה שרק משומר, אם יעלה בהרכב, יהיה חדש להגנה, שזה יתרון.

7. Ljungberg 8 Member

בסדר, אמרתי ששיכולות להיות הפתעות אבל בשלב הזה אין משחקים ואפשר רק להסתכל על הסגל.
    פבריס פרננדז לא יהרוס כי יש לו מחליפים ושחקן אחד לא יכול להרוס לכולם, מזה אני לא דואג,
    אם כבר אני דואג ממרכז המגרש.
    אחי אתה חי בסרט, בן יוסף וגרשון נחשבים לשניים מהבלמים הכי טובים בארץ אין למצוא ישראלים יותר טובים מהם.
    באגף יש את יואב זיו שאולי הוא קשר אבל הוא כבר הוכיח שהוא יכול לשחק איפה שהוא רוצה, השנה הוא כנראה יהיה בימין.
    באגף שמאל יש את אמסלם אבל הוא יהיה כנראה אופציה שניה כי יש את רוני גפני ששכחת.
    יכולות להיות גם רוטציות כי אמסלם יכול לשחק בלם וזיו יכול לשחק בשני הצדדים אז כמו שאמרתי על הנייר לבית"ר הגנה יותר טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/06
  8. TariboWest Member

בן-יוסף קודם כל צריך להרגע, הוא קיבל עונה שעברה 3 או 4 אדומים מטומטמים לגמרי. יש לו קצת בעיה של מחסור בשכל. הוא מהיר מאוד, הבלם הכי מהיר בארץ, מנקה הרבה כדורים מאחור אבל לפעמים יש לו רגעים כאלה, כמו מול אשדוד, שהוא יכול לשבור לשחקן את הרגל בגליץ' באמצע המגרש. צריך לדעת לעמוד על השחקן לפעמים ולא ישר ליפול לו. עד שהוא לא יטפל בבעיות האלו, הוא לא יהיה כמו גרשון, בנאדו בתקופה הטובה שלו ושאר הבלמים מהשורה הזאת (לא שיש הרבה).
    כל מה שאתה אומר, זה נחשב על הנייר. על הנייר ברזיל הייתה צריכה לקחת את המונדיאל בהילוך שלישי...

9. d3fton3s Member

אני חי בסרט שנקרא אליפות רביעית בארבע שנים..
    כולה שינוי בעמדה אחת, להגיד על קייסי שהוא במגמת ירידה זה לא רציני, הבחור רק משתבח מעונה לעונה.

יואב זיו לא מגן, וראו את זה במשחקים רציניים.. אבל שיהיה לך לבריאות.. גרשון יותר פרימדונה, גם את זה אתה תראה. הוא לא גרוע, אבל מעולה הוא ממש לא, הוא ובנאדו אותה רמה, רמה בינונית. אמסלם נתן עונה טובה, אבל כמו שאמרתי, הוא היה אחרי 3 עונות קודמות שבהן הופיע בתור קונוס עם רגליים. הוא לא מה שהוא היה פעם. לגבי גפני, צודק, הוא די סבבה.. אבל, כמו שציינתי, לחיפה הגנה כמעט זהה כבר 3 עונות, יתרון עצום.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בן יוסף בכלל סגור בבית"ר?

11. Raulito Madridista

d3fton3s, אני בהחלט לא בטוח שתיקחו את האליפות, אולי אתה מזלזל בבית"ר אבל זה צעד מאוד לא חכם, זה נראה שהם מועמדים חזקים מאוד לקחת אליפות. אתה לא מחשיב גם את הפועל ת"א כמועמדת וזו טעות, יש לנו קישור מעולה בייחד עם טועמה שחזר, שני זרים, יש רוטציות בחוד ובקישור, רק ההגנה עדיין לא הסתדרה עם החור שהשאיר שמעון גרשון(שהוא בלם פי 10 על בנאדו, גם מהיר יותר, גם נוגח יותר טוב, גם יש לו טכניקה גבוהה יחסית לבלם, לא פעם רואים אותו עובר שני שחקנים ופותח את המשחק, הוא מתקל נפלא, ללא ספק מספר 1 בארץ). מאור פרץ הגיע כאופצייה חלופית לאנטבי שלא יציב כבר הרבה זמן. פנסטיל עדיין לא עזב, טל חן יהיה בלם בייחד עם פאסס, כאשר כרוטציה יש את באדיר שמשחק מדיי פעם בלם, ואת הבלם אבי סופר מהנוער.

חיפה איבדה את עידן טל שהוא שחקן מאוד רציני והיה זה שחיבר את כל הקבוצה. מיכאל זנברג קשר מהרמה הגבוהה ביותר בליגה וגם הוא עזב. צירפתם את מסודי וזו בהחלט החלטה נכונה. במידה ותעפילו לליגת האלופות בכלל יהיה לכם קשה אתם טיפלו מהרגליים אני לא רואה רוטצייה רצינית מדיי במכבי חיפה.
    ההגנה שלכם הולכת ומזדקנת.

גם לא ציינתי ששום מתחבר לקבוצה שלו מהר מאוד, הוא תמיד פותח מעולה את הליגה כמו עם חיפה שהיה לו 9 נצחונות מ10 משחקים או משהו כזה אם אני לא טועה, הוא משחק התקפי ויהיה נחמד לראות את הפועל משחקת ככה.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גרשון לא מהיר בכלל,נוגח הרבה פחות טוב מבנאדו וזה שיש לו טכניקה זה ערך מוסף לבלם אבל
    זה עדיין לא אומר שהוא הבלם מס' 1 בארץ,ראינו בנבחרת איך זה משחק ואיך זה משחק..
    גרשון רק ראה חלוץ ברמה מעל הליגה הישראלית עשה פיפי והלך לישון...
    בנאדו יותר טוב,לא בהרבה כרגע אבל יותר טוב ממנו עדיין.

אם באדיר יהיה בלם זה עצוב,פאס הוא סימן שאלה כמו כל זר בעונה הראשונה שלו,פנסטיל אם לא יעזוב
    תאמין לי שלא יהיה אותו הפנסטיל כי הסיבה היחידה שהוא לא יעזוב זה אם לא ייפטר כל הקטע עם האונס
    שלו ואז סביר להניח שבמילא הוא לא ישחק באותה רמה כמו שנה שעברה,אנטבי כמו שאמרת לא יציב ומאור
    פרץ עדיין לא שחקן ברמה שיש לבית"ר או לחיפה בעמדת המגן השמאלי.

וגם לא ציינת ששום אחרי שהוא מתחבר גם נופל לקראת סוף העונה בתור אוהד חיפה אני מכיר את זה..
    תשאל גם את אוהדי כפר סבא.

אני לא אומר שנזכה באליפות ושלהפועל אין שום סיכוי אבל ציירת את העתיד של הפועל יותר מדי ורוד.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר השנה לא יקחו אליפות,נקודה.
    אם פרננדז היה ממשיך או שמאמן בכיר (בהרבה) יותר מארדילס היה מגיע הייתי מסכים שהם יקחו אבל זה לא הולך ליקרות.
    השחקנים עושים אצל ארדילס שכונה כי הוא לא קשוח כמו פרננדז,ואולי זה מהם צרכים.
    דוגמא קטנה היא שהם וויתרו על אימון הערב כדי ללכת ליראות את חצי הגמר המונדיאל.
    אצל פרננדז,או מאמן אחר זה לא היה קורה.
    מה גם שעד עכשיו לא הוחתם שום שחקן זר רציני,לפחות לא כמו בעונה שעברה שנחתו שחקנים עם קבלות.
    מה שכן יש שחקנים ישראלים מצויינים בבית"ר,אבל זה לא יספיק נגד מכבי חיפה שתיקח לדעתי גם השנה את האליפות.

בקשר להפועל ת"א גם הם עדיין לא סגורים,היגיע רק זה אחד (שחכתי את השם של הארגנטינאי החדש שהגיע..),ופאס לא סגר עדיין.
    אבל הופעל לא ממש הישתנו בייחס לשנה שעברה,לדעתי היה צריך להשאיר את יבוריאן,עכשיו אין סקורר אחד שאפשר ליסמוך עליו בקבוצה.

14. TariboWest Member

הקבוצות עוד לא סיימו מחנות אימון, איך אתה קובעים מי לא תקח אליפות ולמי יש הגנה טובה יותר?

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר וחיפה הפסידו במשחק ידידות..אפשר לקבוע הכל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx