מכבי חיפה - מחזיקת גביע הטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏13/7/05.

1. Apu Member

בית"ר הפועל (burning soil, אין את האות ב' במילה הפועל), ומכבי באותו בית, הולך להיות טוב.
    הימור שלי הפועל ומכבי/בית"ר עולות.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יכול להיות מצב כזה כי רק 2 הראשונות עולות מכל בית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

הימור שלי - מכבי לא תעלה...

3. Apu Member

"הפועל ומכבי/בית"ר" = הפועל עולה ראשונה, בית"ר או מכבי מקום שני.

4. ozi Member

מכבי תעלה. גביע הטוטו זה טורניר של שחקנים מחליפים והשנה יהיה למכבי סגל רחב וספסל ברמה גבוהה.
    מה גם שהיא פשוט יותר טובה מכל שאר הקבוצות בבית.

5. Apu Member

לא חושב.. נראה לי שהשנה יעלו עם הסגל הראשון (לפחות במשחקים הגדולים), ופה מכבי החליפה איזה 5 שחקני הרכב, לך תדע.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קשור...להוציא את המשחק הראשון שבו כל ההכב ישחק...אני לא רואה איפה כל ההרכב משחק במשחק השני שהוא 3 ימים אחרי גביע אופ"א (14 בחודש) או מול הפועל... במיוחד כשב-8 הימים אח"כ יש גביע אופ"א וגם ליגה!!!!

7. Apu Member

אז מכבי לא תעלה, הפועל כן.

8. ozi Member

בבתים של 6 קבוצות הטורניר הוא ארוך ולא כל משחק הוא מכריע בשונה מהשיטה הקודמת של 4 קבוצות.
    גם אם במשחק אחד מכבי תעלה עם 11 נערי פוסטר ותפסיד- זה לא מה שימנע ממנה לעלות.

9. Apu Member

עומר דיבר על 3 משחקים, ואולי יותר, זה הבדל די גדול.
    אגב, רק אני חושב שהפועל פ"ת זה 6 נקודות?

10. נדב מיכאלי Member

כן,זאת טבילת האש הראשונה של בית"ר עם קבוצות שהתחזקו (בעיקר מכבי והפועל תל אביב) ואם בית"ר רוצים להתחרות בהם (זה לא קשור למציאות לדעתי כל ההצהרות על אליפות) צריך לראות איך היא תמודד נגדן גם בגביע הטוטו.זה סוג של מבחן.

11. burning soil Member

אני מניח שקלינגר יעלה עם ההרכב החזק במח' הראשון בשוקו ויבצע מס' שינויים במהלך
    המשחק. לגבי הדרבי-לפי דעתי זה יהיה תלוי במס' הנק' שתצבור מכבי עד אז.

12. הרצליה Member

שמתם לב שמכבי חיפה מקבלת כבר שנה שלישית ברציפות עולה חדשה בבית במחזור הראשון?

13. אני אוהב אותך בית"ר! Member

שנה שעברה קראתי בעיתון שיכול להיות שגם זוכת גביע הטוטו תשחק באירופה, באינטרטוטו, מישהו ידע את זה?

14. יוגב אסולין Guest

גביע הטוטו לעונת משחקים 2005\06 מתחיל בסוף השבוע הנוכחי.
    סוף סוף אחרי פגרה ארוכה מתישה ומלאה בחדשות והתרגשויות בכדורגל הישראלי נוכל ליראות את שחקנינו ואת קבוצותינו משחקות משחק רשמי ראשון העונה. משחק במסגרת גביע הטוטו.

לפני המשחקים עצמם קצת בקשר לגביע.
    המסורת של גביע הטוטו החלה בארץ בשנת 1982 כאשר הטוטו החל לסבסד את הכדורגל במדינה. לצערנו הרב רוב הקבוצות בארץ עוד נתמכות באופן מאוד משמעותי מהטוטו. הטוטו משלם לקבוצות כסף כדי ומשלים כדי שיוכלו לפתוח את העונה וכו'.
    למרות החוסר בתקציב ברוב הקבוצות בליגת העל ולמרות שקבוצות מתקמצנות על כל 100 דולר שצריכות להוציא. מגיע גביע הטוטו מפעל השלישי בחשיבותו בארץ.. וקבוצות לא משקיעות בו. הקבוצות שוכחות כניראה שמי שזוכה גורפת במהלך כל המפעל סכום של 1.4 מיליון דולר שזה סכום לא מבוטל עבור שום קבוצה. בטח לא הבינוניות שבליגה.

הקבוצות לוקחות את גביע הטוטו מנצלות אותו למעין. מחנה אימון מתקדם בארץ.. נותנים לשחקנים צעירים שלהם לשחק, בודקים הרכבים שונים.. ועולים לשחק כדורגל משוחרר. הקהל שמגיע למשחק בא בידיעה שהוא אולי לא יראה משחק ברמה גבוה אבל כניראה כן יהנה בכל זאת ממשחק משוחרר ומהנה...

אז כמו שאמרנו השבוע גביע הטוטו חוזר. ורגע לפני שנפתח דיון על המשחקים עצמם.. ספרו מה אתם חושבים על המפעל הזה..

15. Brook Member

שמעתי שהזוכה בגביע הטוטו הולכת לאינטרטוטו...
    משהו יכול לאשר?