מכבי חיפה מביסה 3 - 0 את מכבי ת"א, 3-4 לנצרת עילית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏18/11/04.

1. yakirmaimon Member

היום ב"ש יוצאת לפתח תקווה למשחק חוץ לא קל, בקור אימים גשם זלעפות ושאר ירקות חחחחח
    נקווה שיביאו לנו תנקודות יאללה הפועלללל

2. burning soil Member

אלוןן יפת כבר הודה בטעות,אם הוא הודה אז גם אתה יכול במקום
    לספר סיפורים,אבל עזבו כנראה שזה מסוג הויכוחים שאף פעם לא יסתיימו.

3. robson Member

לפי מיטב הבנתי הוא הודה בטעות של ההרחקה של שטראובר...

4. burning soil Member

יכול להיות שטעיתי ואני מצטער גל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    אבל אני עדיין חושב שהיה פנדל על לירן כהן.

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני עדיין חושב שכן.

תוצאה שמסיימת את המחזור היום בין מכבי פ"ת להפועל ב"ש, תיקו מאופס בעיקר בזכות ניר רחמין. התיקו טוב לאשדוד שפותחת פער 8 נקודות על המקום השני, ורע לסכנין שיורדת מתחת לקו האדום. צפוף צפוף ממכבי פ"ת ומטה. מכבי פ"ת במקום השלישי רק 6 נקודות מסכנין במקום ה- 11. אני חושב (ומקווה) שאם בקרב על האליפות אין מתח השנה, לפחות שנקבל פיצוי בדמות מתח חסר תקדים של חצי מקבוצות הליגה בתחתית על ההישארות.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק מגעיל.
    הטבע הכריע את המשחק.
    קור מקפיא, גשם שוטף, וגם ברד שלא פסק, קור אדיר ורוחות אדירים(וזה מה שאני הרגשתי כאחד שהיה מחוץ למגרש).
    חבל, היה אמור להיות משחק טוב עם הרבה הזדמנויות והרבה שערים כמו שקורה בכל פעם שאנחנו פוגשים את פתח תקווה, לצערי מצב האוויר מנע זאת מאיתנו.

מילה טובה לניר רחמין, שהצדיק את תגובתי ללירן בשבת שעברה, והוכיח שככל שהמחסורים נוקפים מדובר על שוער עם אינטיקטים מעולים ופונטציאל רב.
    ומילה טובה גם ל312 האמיצים שנסעו כל הדרך לפתח תקווה, דרך המבול והגשם, וקפאו במשך שעתיים, כדי ללוות את הקבוצה עד לפתח תקווה.

עכשיו 3 משחקי בית רצופים, חייבים לקחת את מלוא 9 הנקודות כדי לחזור למקומנו הראוי בצמרת.
    כרגע אנחנו 5 נקודות בלבד מהמקום השלישי, נקווה שלאחר 3 משחקי הבית זה ישתנה.

7. בית"רי מלידה Member

במצבים יותר גרועים מאלו משחקים באירופה כדורגל....מפונק!

אולי שבאר שבע תעבור עם הגמלים לשחק באבו דאבי??

בשבת , בטדי, צפוי מזג אוויר דומה - ומשחק יהיה! ( בית"ר נגד אשדוד )

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד אחד מחכמי החלם.
    אולי ברוסיה משחקים כדורגל בכזה מזג אוויר.
    היה מבול לאורך כל המשחק בתוספת לברד ורוחות חזקות שלא נתנו צאנס להפקת משחק כדורגל מינמלי.
    אולי לך בספה עם המיזוג היה נראה כאילו מדובר על שחקנים מפונקים אבל כאחד שהיה במגרש וקפא, אני מוכרח לומר שמזג האוויר הרס כל סיכוי למשחק טוב.
    ב3 שנים האחרונות, ואתה יכול לבדוק את זה, לא היה לנו משחק מול מכבי פתח תקווה שבסיומו לא הובקעו לפחות 2 שערים.
    בכל המשחקים נגד מכבי פתח תקווה הובקעו 3 שערים ומעלה, חוץ ממשחק אחד לפני שנתיים שהסתיים ב1-1.
    ומה קרה אתמול?
    פתאום השחקנים שכחו לשחק?
    מזג האוויר היה הגורם המכריע במשחק.
    אז נכון שיש דברים שעל הפועל באר שבע לשפר, אבל אתמול, מזג האוויר הכריע את המשחק.
    יניב אברג'יל, אחד שלא נמצא במגרשי הכדורגל מאתמול, אף ציין שהוא אף פעם לא נתקל במז אוויר דומה.
    שהוא כבר שיחק בעבר תחת גשם, אבל במזג אוויר כמו אתמול(שיש רוחות חזקות, שאף הפילו את הספסלים בשלב מסוים של המשחק, וברד) הוא מעולם לא שיחק.

גם אני הייתי בלא מעט משחקים מלאי גשם, ברד ורוחות, אבל מזג אוויר כמו אתמול, שלא רק מקשה על השחקנים מבחינת גשם וברד, אלא גם מונע מהלכי כדורגל בגלל הרוח שפשוט מבטלת את הדיוק במסירות, עדיין לא יצא לי לראות.

9. אלי מתחן Member

בטדי יש כל עונה 2-3 משחקים כאלה, תאמין לי שאנחנו יודעים על מה אתה מדבר.

10. קופירוק Member

הכל עניין של הרגל אין לך מה לדבר.

11. בית"רי מלידה Member

כשקבוצה משחקת חרא, ונגמרים התירוצים - מאשימים את הרוח והעננים.

רגע: אולי יעקב שחר קנה עם כספו הרב גם את מזג האוויר??

12. קופירוק Member

עריכה: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx התנצלותי הכנה לבית"רי

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/04
  13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו רק הייתה הציניות של בית"רי מלידה... היא הופנתה כביקורת לכל אלה שבאמת תולים בשחר את כל ההאשמות לכל דבר, וטוענים שהוא קונה ומשחד מה שזז.

14. בית"רי מלידה Member

על מה התנצלות?? לא הספקתי לראות, הפסדתי משהו?

למי שלא מבין עדיין את הציניות שלי - החוליים הם ביושבי הראש האחרים ( למעט קונצרן לוזון ) , ולא ביעקב שחר!

הלוואי שכל יושבי הראש היו כמו יעקב שחר , הלוואי!

אם רוצים לשפר - צריך לעלות לרמתו של שחר, ולא להדרדר לרמתם של ז'ינו, פניג'ל, ודומיהם ( איצ'ה ).

15. אלי מתחן Member

מכבי חיפה של שנת 93\94, קבוצה גדולה ללא ספק, אולי הכי גדולה שהייתה פה. מישהו פה תקף את שחר על העובדה שהיא הייתה כזאת גדולה? לא. למה? כי היא הייתה קבוצה טובה, אבל בניגוד למכבי חיפה של היום, היא לא ניזונה מחולשת הליגה בשביל לחזק את עצמה ולא ניצלה את מעמדה הכלכלי כדי להחליש את היריבות.
    אף אחד לא שונא קבוצות טובות, הבעיה היא שהן טובות בגלל שהן מנצלות את מעמדן הכלכלי לרעה.