מכבי חיפה מביסה 3 - 0 את מכבי ת"א, 3-4 לנצרת עילית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏18/11/04.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת, בניגוד לבנאדו שקרא באדישות את החלק שלו, שטראובר הוסיף אספקט דרמטי לקריאה שלו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. בית"רי מלידה Member

פששששש............זה בטח השפעה של ה "משחק המוקדם "....... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

3. Reyes Member

נצרת עילית זה בושה לליגת העל. קבוצה מסריחה, דקה הם לא שיחקו במחצית השניה.

4. John Barnes Member

שטראובר-גבריאלי קיבל אדום, סוף סוף. נקודת האור היחידה מהמשחק, שיירגע כבר. וניר גל סוף סוף יקבל הזדמנות, ועוד איזה הזדמנות, בדרבי.

5. קופירוק Member

גם אני מסכים איתך, רק מוסיף ששורקים פנדל על הכשלות מכוונות ועבירות שמונעות שער בטוח.

אתה אומר את זה, ובאותה הזדמנות אומר גם שמכבי חיפה משחקת הרבה יותר טוב ממכבי ת"א... אז איך בדיוק ההחלטה הזאת הכריעה את המשחק? אני מאמין שכך או כך, מכבי חיפה היתה מנצחת את המשחק ואי אפשר להגיד שאם היה פנדל הקבוצה המנצחת הייתה מכבי ת"א.

6. burning soil Member

הטענה שלך מצחיקה,עידן טל לא הגיע לכדור אלא במקום זאת לרגל של לירן כהן ומנע ממנו את הכדור
    בדרך שנוגדת את כללי המשחק,נכון? זה האמא של הפנדלים.
    נדמה לי שבמקרה כזה השופט לא אמור לחשוב אם זה היה בכוונה או לא,ברגע ששופט רואה ששחקן לא מגיע
    לכדור ובמקום זאת מכשיל שחקן אחר,צריכה לבוא שריקה. או בעצם לפי מה שאתה אומר השופט ממיקום
    של כמה מטרים אמור להחליט האם ההכשלה היתה מכוונת,אבל מה אם שחקן טעה ואיחר בתיקול כמו
    שקרה אתמול?

7. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי...

ותעשו טובה ואל תנתחו טעויות שיפוט, לא רק שאפחד ממכם פה לא מוסמך, מה שמו האחראי על השופטים כבר אמר שיפת טעה טעות גדולה מאוד, לא אחת ולא שתיים. סוף פסוק בעניין הזה.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

את כל מה שהיה להגיד על המשחק כבר אמרו פה, אבל אני רק רוצה להוסיף שאין יותר מתוק עבורי מהנצחונות הקשים מול הבונקר הצהוב. עדיף 1-0 קטן על החולרות האלה מגול בדקה ה-90 אחרי כאבי לב כל המשחק מאשר 8-0 על ב"ש/נצרת-עילית. הרבה זמן לא נהניתי מלבוא לאיצטדיון כפי שנהניתי מהמשחק אתמול, היתה התרגשות מסוימת אצל הקהל שלא רואים אותה במשחקים אחרים. והאמת, לא בצדק. מכבי ת"א הם פשוט בזיון. נקודה.

עכשיו שאלה לאוהדים בירוק - מי הוא לדעתכם איש המשחק? בעיני הבחירה הדי-ברורה היא עידן טל, ששרף אתמול כמות שטחים שלא תיאומן והוכיח בפעם המי יודע כמה שמבחינת כושר גופני הוא מספר אחת בליגה. תוסיפו לזה ניהול משחק טוב מאוד וגם שער חשוב, ותקבלו את איש המשחק בעיני. אבל בידיעות בחרו דווקא את קולאוטי, שגם כן עשה עבודת קודש אתמול עם הרבה דברים קטנים שחלוצים גדולים יודעים לעשות (וגרימת אדום לשטראובר שהוציאה ממני כאלה קריאות שמחה, קולאוטי לברודויי! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ). אני גם נהניתי אתמול ממגרלשוילי, שפשוט חייב לפתוח בהרכב של נבחרת ישראל. בצד ההגנתי יש לו עוד הרבה מה ללמוד, אבל מבחינה התקפית הבנאדם הוא עילוי, ואת זה כבר הבינו כל המגנים והקשרים הימניים בליגה העלובה שלנו. קטם שקיבל הרבה כותרות דווקא היה אתמול די בינוני.

ואיך אפשר שלא לחתום ב:

אוווווווווווווווווווווווווווו ותמיר כהן מת, ותמיר כהן מת, ותמיר כהן מת הוא מת הוא מת אוללללהההההה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמשיכו להרצות על כל מיני חוקי כדורגל מוזרים (עבירה זה רק אם מתכוונים, כן, ברור) כאשר אלון יפת בעצמו הודה שכאשר הוא ראה את המשחק בטלוויזיה הוא הבין שהוא טעה.
    הדבר החיובי היחיד שאני לוקח מהמשחק הוא האדום של שטראובר. סוף סוף הל-יצן קיבל אדום וחסך לנו משחק אחד של התקפי לב מהטעויות שלו, כאילו שדרבי זה לא מספיק.
    כפועל יוצא מההרחקה אבי סטרול יהיה הקפטן בדרבי, סוף סוף קפטן אמיתי, סוף סוף קפטן של מכבי ולא של קלינגר.
    בקשר לקלינגר, אם מכבי תמשיך ככה עוד חודש קלינגר יהיה חייב להתפטר, כבר לא יהיה את הקלף של ליגת האלופות.
    באמת שאני מודה לקלינגר על האליפות, על הטריפל על הפועל ועל ליגת האלופות, הבאת לי הרבה רגעים שמחים.
    אבל ניר קלינגר הורג את מכבי תל אביב עם הבונקר. חשבתי שנפטרנו מרוטינת ה'מתרכזים בגביע' באמצע נובמבר, אבל קלינגר, אחרי שהוליך אותנו קדימה, פשוט החזיר אותנו אחורה, וזה ממש לא משנה כרגע אם זה מסיבות מקצועיות או כספיות/אגואיזם, לזה אני לא נכנס.
    יש לי הרגשה שדווקא בגלל שנבוא קטנים למינכן נצא עם משהו ביד (=הפסד מינימלי), אבל כרגע צריך להתפלל שלא נחטוף יותר מ-5.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/11/04
  10. הרצליה Member

הפועל ממשיכה להפסיד
    2-1 להפועל חיפה

הדרבי בשבוע הבא הולך להיות הדרבי הכי עצוב בשנים האחרונות

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנוגע ללירן כהן ועידן טל- תסתכלו על זה שוב ושוב ושוב: לירן כהן נופל לפני שיש מגע בינו לבין עידן טל, והמגע הוא כשכהן כבר בנפילה.
    לגבי איש המשחק, איתי, ב"הארץ" שחקן עבר של הקבוצה הביתית נותן את הציונים וציון (משחק מילים) מרילי שלנו נתן לעידן טל את תואר איש המשחק מהסיבה שאתה ציינת. אני כועס על קולאוטי. אמנם היה כיף לקלל את שטראובר כשהוא הורחק, ואם השחקנים היו נענים לדרישה של יציע ג' ("דוידוביץ' בוא לבעוט") וניר היה כובש כשוער מול קשר זה היה אפילו יותר מצחיק, אבל עדיין, קולאוטי עבר כבר את השוער ופשוט הפיל עצמו.

אוווווווווווווווווווווווווווו ותמיר כהן מת, ותמיר כהן מת, ותמיר כהן מת הוא מת הוא מת אוללללהההההה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

עוד משהו- הפועל חיפה השלימה היום דאבל חיפאי על ת"א במחזור ה- 10 כשניצחה את הפועל ת"א 2 - 1. גם כאן השופט טעה והשפיע על המשחק אבל תתעלמו מהעניין רגע- אבוקסיס, דומב וגרשון ביזיוניים וצריכים לתלות את הנעליים, שביט של לפני שלוש שנים היה תופס את שני הגולים, אבל לא אגרע מהשער היפה של ראובן עובד שלאט לאט חוזר לכושר ומראה לקלינגר שהוא (שוב) טעה בגדול.
    להפועל חיפה יש פוטנציאל, מבחינתי למה לא, שהדרבי יהיה כמה שיותר מותח.

הדרבי בשבוע הבא יהיה מגעיל באמת.

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/04
  12. בית"רי מלידה Member

הגועל תל אביב הצליחו להמתיק ולו במעט את התסכול מההפסד לרמת ישו עילית....

בהצלחה לחיים רמון ( אלוף הפירוקים ).

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצפיפות מהמקום השלישי ומטה פשוט חסרת תקדים. לאחר 10 מחזורים הפער בין המקום השלישי לקו האדום הוא 5 נקודות!!! אם ב"ש תנצח מחר (משחק חשוב מאוד) מכבי פ"ת לא תצליח להגדיל את המרחק הזה ל- 8 נקודות. במחזור הבא סוגרים שליש עם דרבי תל אביבי, מכבי חיפה בפ"ת מול האחרונה בטבלה ללא שאלו וחסן, ומשחק שלדעתי יותר מעניין מהדרבי- אשדוד יוצאת למבחן חשוב בטדי מול בית"ר שלא הפסידה בבית מאז הטעויות של אייל צור במחזור השני מול הפועל ת"א.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה הכי עצוב?
    ההפך, הכי שמח, לפחות מבחינתי, בשנים האחרונות.
    חבל רק שגם הדרבי של חיפה לא מפגיש 2 קבוצות שמצויות באמצע הטבלה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

15. אורן04 Member

בקרוב דרבי בב"ש, ולא בליגת העל.