מכבי חיפה לקראת העונה הבאה - רוני לוי מאמן הקבוצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ilan, ‏31/5/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב..מחשבה עלתה לי לראש..חיפה צריכה בלם..ברומר מסיים חוזה...!!!!!!הכוונה ברורה..אבל מצד שני בוקסנבוים עדיף... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

2. Fernando Cavenaghi Member

למה שטות? שחר ראה אפשרות לעשות מהלך שיגרום לאוהדים להתייחס אליו ולא למחדל עם מכבי ועשה אותו,
    נראה לך שההחלטה לקנות אותו נבעה משנים של מעקב והחלטה שקולה של כמה שבועות? אני אישית בטוח שלא.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הסיבה שלך לא נראית לי הגיונית אבל אני שוב אומר..ההחלטה היא מאוד מאוד תמוהה

4. Fernando Cavenaghi Member

מה לא הגיוני?
    אם תשאל מישהו רגיל מי השחקנים הצעירים הכי טובים, הוא יגיד לך (אחרי שקרא בעיתון) בוקסה+כמה חברה, שחר לדעתי משתמש בזה כדי להראות כמה הוא {כל מה שריינמן כתב באיזה דיון אחד}. ופתאום כולם שכחו מי אישר את העברת המשחק.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש דיון על שחקנים צעירים ולמען האמת..עד הגביע אף אחד לא ספר אותו כמישהו מיוחד..למרות שאולי באמת שחר מנסה להסיט את האש ממנו[אין לו מה לדאוג אנחנו אחריו באש ובמים]
    אחרת..אין לי רעיון למה הוא חשב לעצמו לקנות את בוקסנבוים..

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

טוב..אני שואל את אוהדי חיפה כאן האם זה שינה לכם משהו?
    אני יודע שלא אשכח את ההעברה לעוד הרבה זמן

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ממש שינה משהו..קצת מצטער בשביל בוקסנבאום על זה שהוא ייתבש שנה הבאה על הספסל..אבל זאת בחירה שלו..

8. Ilan Member

בסוף הוא יהיה בניון הבא, אתם תראו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב לציין שאני בשוק אני בהלם אני המומה!!!מתוך כל הכישרונות שיש לנו במועדון..פאנאתינאיקוס החליטו לקחת דווקא את שום במה שנראה משא בטוח לליגה השנייה ביוון..

מה הוא היחיד שהרשים אותכם???

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

סופי לדברי וואי-נט
    יצחק שום עוזב את מכבי חיפה לטובת פאנאתינאיקוס היוונית, הוא ירוויח שם כ1.2 מיליון דולר לעונה
    מזל טוב וברוך שפטרנו...

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש שמועות גם ששום מאווד רוצה להביא איתו ליוון את ג'ובאני רוסו. אני מאוד מקווה בשביל רוסו שהוא לא ילך לליגה הזאת וחוצמזה אם הוא יילך אז אפשר לשכוח משחקן הנשמה....

אבל.... לא נראה לי שהוא ילך.

12. שגיא Guest

זה בהחלט רשמי...

באתר של אופ"א זה הכותרת הראשי, וגם באתר היווני של פנתנאיקוס פורסמה הודעה, אמנם ביוונית, אבל את המילה "shum" קלטתי שם. ככה שהעניין סגור, וההסכם של שום הוא לשנתיים.

אני באמת לא יודע מה להגיד, שיהיה לו בהצלחה.

עכשיו עולים שני עניינים:
    1. כפי שכבר הוזכר, שומי עוזב, ומאוד מאוד רוצה לקחת איתו את ג'ובאני רוסו. אז לשום שחר נתן את השחרור, אך האם הוא ירשה לעצמו לשחרר את השחקן המוביל שלו לאורך השנה האחרונה? סיפור מעניין הולך להתפתח, מעניין מאוד גם רוסו בעצמו אומר על הסיפור הזה, ואם הוא בכלל רוצה לשחק ביוון.
    בכל מקרה אני מאמין שמעבר של רוסו יכניס עוד כמה ג'ובות לכיסו של יעקב שחר.

2. כמובן ששחר עכשיו צריך להתחיל לחפש מאמן לעונה הבאה.
    מספר מועמדים הוכזרו: ניר לוין, מלמיליאן, ואולי גם לופא קדוש. מי לדעתכם הכי מתאים? או את מי הכי הייתם רוצים לראות?
    אלו שלושה מאמנים שאוהבים מאוד לעבוד עם שחקנים צעירים, וגם מקדמים אותם, מלמיליאן עוד בתקופת נתניה, לוין בתחילת הדרך במכבי ת"א, וגם לופא קדוש, בשנתיים האחרונות בבאר שבע, שם בנה קבוצה לתפארת.
    שחר יצטרך להחליט מי לדעתו הכי מתאים לקחת את התפקיד, כמובן ביחס למטרות של הקבוצה.

אז מה לדעתכם?

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לופא קדוש המאמן הטוב בארץ. הוא צריך ללכת לחיפה והלוואי שהם יקחו אליפות ואז ז'ינו החרא יאכל את הלב.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל אופן..שתי דברים
    1]קראתי בידיעות שדומב כנראה יילך מהפועל..ועוד פעם..חיפה מחפשת בלם..דומב בהחלט בלם טוב ממה שאני זוכר ממנו..בטח עדיף על אג'ופור..
    2]אם לא לפוא קדוש או גילי לנדאו..אפשר להמשיך עם הטרנד החדש של המאמנים הצעירים שחקני עבר..בידיעות רשום שגם רוני לוי מועמד..אני תומך ברוני לוי..

רוני לוי לאימון מכבי חיפה ועכשיו!!!!

15. שגיא Guest