מכבי חיפה לקראת העונה הבאה - רוני לוי מאמן הקבוצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ilan, ‏31/5/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

שום כרגע נסע לחו"ל להמשיך לחשוב אם כדי לו לעשות לנו טובה ולהמשיך לאמן אותנו..
    בקיצור..אני מקווה שהוא יחזור עם בשורות חיוביות של מאמן חדש..

2. שגיא Guest

ובינתיים, שם נוסף שעולה כמועמד למכבי חיפה הוא לא אחר מאשר עומר בוקסנבוים, קשרה הצעיר של זוכת גביע המדינה הטריה, הפועל רמת גן. בעמריב פורסם שכבר בימים הקרובים יצטרף השחקן למכבי חיפה, כאשר היום יפגש אביו של השחקן, אבי בוקסנבוים, שגם היה שחקן בעבר, עם מכבי חיפה בנסיון להגיע לסיכום.

נשמע מעניין...
    במשחקי חצי הגמר והגמר הוא היה מצטיין, ונתן הופעות נהדרות שהובילו את קבוצתו לניצחון.
    הבעיה היא שאת חולצת ההרכב הוא לא יקבל, לפחות לא בשלב כזה מוקדם, לכן הייתי מעדיף לקראות אולי שחקן צעיר מקבל את מקומו על הספסל.

מה דעתכם?

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מיותר לגמרי. גם אם הוא נתן 2 משחקים מושלמים, הוא לא מתאים לצמרת של ליגת העל ובמיוחד לחיפה. מקומו בליגה הלאומית או בקבוצה כמו בני יהודה.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק ב-100% בכלל לא מבין מה זאת השטות הזאת להביא שחקן מתחתית הליגה השנייה..

5. קופירוק Member

אתם סתם מדברים שטויות.
    חיפה כבר עוקבת אחרי קשר הנבחרת האולימפית וההופעות המצוינות בגביע הקדימו עוד יותר את העברתו לקבוצה... הוא לא שם חדש בחיפה בכלל.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אם הוא יעבור אז זה יהיה חבל מאוד כי כמו שגיא אמר עדיף שחקן נוער
    השחקן הזה לא מספיק טוב בשביל לשחק בצמרת הטבלה הוא מתאים לקבוצה אמצע טבלה ולא יותר

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מתוך y-net:
    אתרי אינטרנט ותחנת רדיו במדינה מדווחים כי מאמן מכבי חיפה עשוי להתמנות לתפקיד באופן רשמי כבר מחר במקום האורוגוואי סרחיו מקריאן
    תומר גנור

מאמן מכבי חיפה, יצחק שום, מועמד לאמן את קבוצת הצמרת היוונית, פנאתינייקוס. כך נכתב היום (ב') באתר האינטרנט היווני 'ספורט אקסיון' ודווח בתחנת הרדיו 'ארה ספורט'.

התקשורת היוונית עוסקת בימים האחרונים בשאלת המאמן הבא של פנאתינייקוס. על פי הפרסומים שמקורם בהנהלת פנאתינייקוס, שום עשוי להתמנות לתפקיד באופן רשמי כבר מחר. התקשורת המקומית מדווחת כי שום נראה היום ביוון, כשהוא בדרכו לביתו של הבעלים של פנאתיניייקוס, ורדיס ורדיניאניס.

יחד עם שום הוזכרו שני שמות נוספים כמועמדים לקבל את המשרה המכובדת: המאמן הרומני של ספורטינג ליסבון, לדיסלאו בולוני, ומאמן סלובאן ליברץ' הצ'כית, ולאדיסלאב סקורפיר.

יצוין כי שום צבר לעצמו מוניטין ביוון אחרי שהוליך העונה את חיפה לניצחון 0:3 על אולימפיאקוס בקפריסין במסגרת שלב הבתים הראשון בליגת האלופות, ולתיקו 3:3 ביוון, שהספיק לירוקים כדי להעפיל למשחקי גביע אופ"א.

שם נוסף שהוזכר כמועמד לאמן את פנאתינייקוס הוא הרומני מירצ'ה לוצ'סקו, אולם הוא עשוי להמשיך ככל הנראה בבשיקטאש הטורקית, עמה זכה העונה באליפות.

פנאתינייקוס, שגם היא משחקת בירוק, איבדה העונה את האליפות לאולימפיאקוס בהפרש שערים, בדיוק כמו מכבי חיפה. מאמנה האורוגוואי, סרחיו מקריאן, הודיע כבר לפני חודש כי לא ימשיך בעונה הבאה.

יש עוד סיכוי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

8. שגיא Guest

בוקסנבוים חתם
    קשר מחזיקת הגביע חתם בסופו של דבר מכבי חיפה, ויצטרף אליה בעונה הבאה. הקשר הכשרוני בן ה-21, חתם על חוזה לעונה אחת בלבד.

http://maccabi-haifa.nana.co.il/images/ReportPics/Article5787_Paragraph7624.Xxx

ואחרי החתימה, זה מעלה בי יותר ספקות.
    עונה אחת? מה בדיוק מנסים בחיפה לעשות? לתת לו להתייבש שנה שלמה על הספסל, ואז לשחרר אותו? מילא להחתים אותו לכמה עונות על מנת, אולי, למכור אותו בסופו של דבר בסכום קצת יותר מכובד, על מנת לטפח אותו אולי, לגדל אותו, להשביח אותו, לשפר אותו.
    חתימה לעונה אחת? לא יודע מה זה נותן למכבי חיפה, זה מוסיף למיותרות של המעבר הזה.

-------------

ושומי, איך?
    איך זה הגיוני?!
    פשוט לא יאומן, אבל אני לא מתלונן, שיחתום. שחר ימצא מישהו אחר, אני לא דואג.
    כרגע שההתעניינות של פנא' נבעה רק מהעובדה ששום הצליח לנצח את היריבה המושבעת, אולימפיאקוס...זה באמת יכול להיות מאוד מעניין לראות בשנה הבאה את שומי מאמן ביוון, והוא שוב יהיה בליגת האלופות, הפעם בלי שלבים מוקדמים...

9. ג'רי בית הלוי Member

שגיא ונסטה, אני מבקש להבא לכתוב דברים כאלה בדיון המאמנים.

-------

החתמה טיפשית מאוד מאוד של חיפה. עומר בוקסנבוים, עם כמה שאני מת על השחקן הזה (כמו כל שחקן מהפועל ר"ג, אני יו"ר חוג האוהדים שלהם, פרטים אצלי באייסיקיו), והוא באמת אחלה שחקן, הוא לא שחקן למכבי חיפה. שוב הדוד יענק'לה נתקף בשגעון קניות, הוא מחפש שחקנים שהצליחו העונה, הולך למחזיקת הגביע, ולוקח שחקן ששיחק מצוין בחצי גמר ובגמר. עכשיו, זה יפה מאוד לשחק טוב במשחקים מהסוג הזה, אבל אי אפשר לשכוח שעם כל הכבוד להישג המדהים של ר"ג, הם שיחקו בצורה בינונית מאוד בליגה, ולסיים במקום השמיני בליגה הלאומית זה לא כזה כבוד. למה חיפה לא לוקחת נגיד את דניאל גוטיירז? חלוץ מצוין, ששיחק בקבוצה שהצליחה הרבה יותר מר"ג במשחקים לטווח ארוך. עומר בוקסנבוים הוא רכישה מהסוג של ישראלביץ', הוא רכישה אופטית, הוא הרי אל ישחק יותר ממה שאילן בכר שיחק השנה בסאנטנדר.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גם לי המעבר נראה תמוה..גם ככה הוא לא ישחק כאשר הכוונה היא להצעיר את הקבוצה ולתת ביטוי לנוער המצויין של חיפה..
    תמוה..נצטרך לחכות ולראות מה יעלה בגורל המעבר הזה

11. שגיא Guest

לא יקרה.
    זה דיון על מכבי חיפה, וכל הדברים סביבה, או הקשורים לה. שומי, כרגע, עוד במכבי חיפה.
    תודה.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חדשות הספורט דיווחו על כך שהסיפור קרוב קרוב מאוד לחתימה
    אינשללה..

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד מקווה ששחר מסתיר אצל בוקסנבוים איזשהי רגל חדשה או כמות כישרון מדהימה..אחרת..ההחתמה לא ממש ברורה לי..במיוחד שכרגע עמדת המאמן מתנדנדת והמאמן בחו"ל..

14. Fernando Cavenaghi Member

שחר רוצה לרצות את ההמונים הנבערים (צוחק תירגעו) של חיפה, וקונה להם את ה"תגלית" החדשה בשוק, שחקן שעשה שני משחקים טובים (יותר מעידן טל) אז שחק יקנה וכל האוהדים יגידו לו כל הכבוד, וישכחו מנתינת האליפות.

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בשביל מה לרשום שטות?