מכבי חיפה לקראת העונה הבאה - רוני לוי מאמן הקבוצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ilan, ‏31/5/03.

1. שגיא Guest

רוסו אמר שהוא שוקל שוב את ההצעות שיש לו, מצרפת. והוא עדיין לא בטוח שהוא רוצה להישאר, בגלל תלונות שהוא קיבל, כך הוא צוטט במעריב, אני לא יודע עד כמה זה נכון, אבל זה מה שהיה כתוב, ולמרות הכל, גם אני מאמין שרוסו ישאר עוד עונה בחיפה.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא שמעתי שהוא אמר שלמרות ההצעה מצרפת הוא לא רואה סיבה לעזוב..

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

זה גם מה שאני שמעתי

4. Fernando Cavenaghi Member

גם ידיעות אמרו שהוא שוקל לסיים את החוזה.

5. קופירוק Member

רוסו לא יילך. אין לו סיבה מספיק טובה... באירופה הוא לא ייתקבל בברכה אני בטוח בכך.
    חייבים להביא את אוזן! יש בו פוטנציאל אדיר וחייבים לחטוף אותו מהר לפני שהתל-אביביות הסתומות ייקחו אותו...הבלם הכי טוב בארץ כיום. השאלה הגדולה היא את מי להעיף... אבל זה כבר יהיה כאב ראש של המאמן. אם אני הייתי צריך לבחור, אז אם כל הכבוד חרזי היה יוצא מההרכב.

כמו כן, לפי הפירסומים האחרונים, ז'וטא עוזב אז חייבים קשר אחורי, עדיף זר ובעל מסירות מדויקות, יכולת שמירה על הכדור (גם בלחץ) ושיהיה לו גם קצת הגנה.הפראגוואי צריך לביות חלוץ מטרה באמצע, קטן ימין על הקו, זנדברג שמאל, רוסו אמצע ועד שתי קשרים אחוריים שאחד קצת יותר קדימה בצד של קטן כי קטן יכול במקרים רבים להפוך לחלוץ שני. האחורי השני ינטה קצת למרכז.

6. שגיא Guest

כמה דברים, קופירוק:
    אוזן הוא מגן, מגן ימני. והוא צריך לבוא. ז'אנו כבר מזדקן, לא יוכל לסחוב הרבה זמן, ובטח שלא עוד עונה עמוסה. אוזן יכול להוסיף המון למשחק ההגנה של מכבי חיפה, הוא עושה כמעט הכל על קו ימין בו הוא משחק.

ובמידה ושומי ישחק גם עם לופז וגם עם קטן, אז רוסו יהיה זה שיילך מידי פעם לימין, וכקשרים אחוריים ישחק ללא ספק עידן טל שנתן סיום עונה מצויין מבחינתו (6 שערים, מישהו פה אמר פעם שהוא לא כובש, וזה רק בליגה, בטוטו יש לו עוד 2), ולצידו אמור לבוא קשר זר במקומו של ז'וטא, אבל הוא צריך להיות באמת קשר על רמה....אחרת אין טעם להוציא סתם כסף.

7. AFC Member

א. שחר צוטט על רוסו : "השחקן הכי גרוע שלנו בחודשיים האחרונים". משהו שלא אמרתי? בכל מקרה, זה כנראה אומר שהוא יעזוב, ואם הוא יעזוב... היריבות בין בית"ר למכבי חיפה בורום הזה תשקוט. בכל מקרה, אני לא מרחם על הקבוצה שתיקח את הליצן הקרואטי עם החוטיני.
    ב. אורי אוזן לא עוזב לשום מקום העונה. קודם כל, מהסיבה הפשוטה שלנדאו לא יוותר עליו תמורת כל סכום שבעולם - אם לנדאו ירצה, הוא יכול לבנות תקציב שלם רק מהשאלות. יש לו שחקנים כמו גזל, תומר תייר, זביטי ובן-מוחא שבהחלט יהיו מבוקשים להשאלה בליגה השניה. עוד סיבה היא שאוזן עצמו לא רוצה לעבור. יש לו מעמד של מלך בנתניה, הוא יקבל העלאה במשכורת והוא בסה"כ בן 24, יש לו קריירה ארוכה לפניו ולא צריך לרוץ.
    ג. אם ז'אוטאוטס יעזוב, מכבי חיפה תיחלש עוד יותר מאשר נחלשה כשיעקובו היה חסר - ראינו איך חיפה נראתה איתו בימי השיא, וראינו איך היא היתה בלעדיו במעבר המהיר בין שיא לשפל (המשחק הראשון שהחמיץ היה מול בית"ר ירושלים בטדי, ראינו איך זה נגמר). זה נורא אדיוטי להעיף את השחקן המוביל שלך, כשאין לך אופציה טובה אחרת. אני אישית אשמח אם בית"ר תקפוץ על ההצעה, הוא אחד השחקנים היחידים שאני סופר בחיפה.

8. קופירוק Member

שגיא, אוזן יכול לשחק גם כבלם, ואני מעדיף אותו כבלם קידמי שעוזר ודוחף את ההתקפה.

9. קופירוק Member

שגיא, אוזן יכול לשחק גם כבלם, ואני מעדיף אותו כבלם קידמי שעוזר ודוחף את ההתקפה.
    וידוקה אל תאמין לכל מה שאתה קורא ילד קטן... אני שם את האליפות של שנה הבאה שרוסו לא עובר.

להפך, אוזן אמר שהוא דיבר עם אנשים מקבוצות גדולות בליגת העל והא ישקול את ההצעות בכובד ראש. ועוד סיבה שהוא יבוא אלינו היא..גילי לנדאו.... אל תשכחו שלמרות כל מה ששחר אומר, שום עדיין לא בטוח יהיה בחיפה שנה הבאה.

10. שגיא Guest

שומי יהיה בחיפה, ולנדאו נשאר סופית בנתניה, אין טעם לדון בזה.

בקשר לאוזן, לדעתי הוא יותר אפקטיבי בתור מגן, משם הוא מצטרף טוב להתקפה.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אין סיכוי שרוסו יעזוב..ואם יקרה כזה דבר אז בטח שלא לקבוצה ישראלית
    כי מכבי לא צריכים אותו והפועל עוד כועסים עליו על המעבר לביתר..
    חוץ מיזה הוא אוהב את הארץ אז ככה שהוא יישאר
    ובקשר לזו'טא..שנה הבאה תהיה מהפכה בהרכב ככה שיהיה משהו חדש ואז נראה כמה המעבר של זו'טא ישפיע

12. Ilan Member

דבר ראשון רוסו לא יעבור בחיים. אין מצב, אין סיכוי, בטח שלא כל עוד חיפה רוצה אותו. אני בטוח שזה שטוית ושחר לא אמר שום מילה רעה על רוסו, בכל מקרה הוא השחקן הכי טוב של חיפה ואין מצב בעולם שהוא יעבור- אם הוא יעבור זה כבר קבוצה חדשה בשנה הבאה ואני כ"כ בטוח שהוא לא יעזוב, בטח שלא בגילו.

בקשר לז'וטה, זה באמת דילמה לא קטנה אם להשאיר אותו או לא, לדעתי צריך לחפש קשר אחורי טוב וצעיר ואם לא נמצא וז'וטה יהיה פנוי, אז לצרף אותו חזרה.

בקשר לאוזן, אני גם לא מאמין שהוא יעבור לחיפה, זה לא ריאלי- הוא ישאר עוד עונה-שתיים בנתניה ואז יעבור לקבוצה גדולה.

בקשר לרוזן- אני די אוהב את השחקן הזה ואשמח לראות אותו בחיפה, בעתיד! כיום הוא לא יכול לתפוס את מקומו של ז'וטה.

אגב בקשר לטל, שגיא גנבת לי את המילים מהפה, זה בדיוק מה שרציתי לכתוב, מישהו פה כתב שהוא לא יודע לכבוש, אוי כמה שהמישהו הזה אוכל תכובע (לפי התפוקה שלו אם הוא היה בבית"ר מתחילת העונה הוא היה מלך השערים שלה... פחח לא יודע לכבוש אבל כובש יותר מקוביקה).

13. שגיא Guest

ולאחרונה דווח שיצחק שום נסע לחו"ל, ובדרך ישקול את המשך דרכו במכבי חיפה. הוא התאכזב מיחס ההנהלה כלפיו שלא הביע הסכמה ב100 אחוזים להשארתו ומההתחמקות, בשלב מסויים, של יעקב שחר, לפרסומים לפיהם שומי לא ימשיך בחיפה.
    אז אולי יש תקווה ויצחק שום בעצמו יחליט שהוא ממשיך בחיפה.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

עוד יש תקווה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

15. Ilan Member

יש לי הרגשה פתאום שהוא יתפטר, מה שבטוח מחיפה זה לא יבוא אחרי ששחר הבהיר את עמדתו בצורה נחרצת.
    מה שכן, אני חושב שגם אם שום לצערינו ימשיך, אסור מהרגע שתפתח העונה לקלל ולגדף אותו, צריך לתת לו צ'אנס, אולי הוא ילמד מהטעויות שלו? כמו שאני ביקרתי אותו גם ידעתי לשבח אותו מתי שצריך ואם הוא ימשיך- אני יאחל לו את כל ההצלחה שבעולם כי בכל זאת לקלל אותו מהרגע הראשון זה בטוח לא יעזור.