מכבי חיפה ותל אביב פותחות ברגל ימין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/8/13.

1. eran levy Member

ככה לא נראית ליגת העל, ככה נראה משחק בין רעננה למכבי פ?ת. ומה לעשות שבמדינה קטנה לא יכולים להיות הרבה אוהדים להרבה קבוצות ושעליית ליגה לא נקבעת על פי מספר הצופים הממוצע.

2. Hapoel_Tel_Aviv Member

היום בעכו היו 4.5 אלף צופים (אפילו שרובם הגיעו מת"א) וזה נחמד, במשחק בין ביתר לב"ש יש 10 אלף צופים שזה גם בסדר, בכל מקום שהוא לא איכסצטידון היה נשמע ונראה יותר טוב, המצלמה בר"ג מצלמת את הדשא הענק ולפעמים קצת מהיציע המזרחי, אם זה היה בטדי ומחר בערב היה אפשר לראות גם 20 אלף.

מחר אני חושב שיהיה 8-9 אלף לפחות גם בקריית אליעזר וגם בבלומפילד.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

דסה ואליחן כאלה זבלים, לא מצפה ממכם לעשות סלאלומים ומספרות אבל רבאק לעצור כדור ולמסור פס מדויק?!
    ולא שהם האשמים היחידים, יש לנו מלא פרזיטים חסרי יכולת שבראש ובראשונה המאמן על הקווים. איזה איש מקצוע מעלה מרכז שדה שמורכב מחדד וקריאף?

שיגמר ככה ונאמר תודה בסיום.

4. alexshw Member

שוב גול מגוחך שהרוש סופג. שימשיך להעסיק יועץ תדמית.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא שחשבתי שמכבי ייתקשו במיוחד מול עכו, והאמת שגם הימרתי על 3:0 לפני פתיחתו של המשחק, אבל לספוג תוך 7 דקות שני שערים? יש עדיין מאמן שלא יודע אחרי העונה החולפת שמכבי פותחת את המשחקים בסערה? קצת הפתיעה אותי נפילת המתח שהייתה לקבוצה לאורך כל שאר הדקות. איפה הכושר הגופני שבו היא כל כך הצטיינה? בנוסף היה לה ייתרון שזה לא משחק ראשון שלה כמו עכו, ציפיתי להיות.
    קשה לשפוט את מאנה, אבל היו הרבה מאוד התקפות של עכו שהגיעו מהאגף שלו.

לגבי באר שבע- בית"ר. הרמה מצויינת של דוידאזה. מגן שמאלי מאד מוכשר. בוזגלו נראה האמת לא רע בכלל, די נייד. מי שהכי הרשים אותי במחצית הזאת זה גל הראל. שחקן מצויין גם הגנתית וגם יודע להצטרף מצויין התקפית. הוא ודג'אני זה יופי של קישור אחורי.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא יודע איפה ראיתם מכבי מתקשה. כמעט 20 איומים לשער ושליטה מוחלטת בהילוך שני, ובמשחק חוץ (גם אם רוב האוהדים של מכבי, מדובר במגרש ותנאים שונים מבלומפילד). משחק מצוין, הכל טוב. מדובר במשחק פתיחת הליגה. כושר גופני זה דבר מצטבר והוא עדיין לא מושלם באופן טבעי, מה גם שלשחק באוגוסט ב-18:00 עם 66% לחות זה ממש לא אידאלי.
    אני אגב חושב שעכו ממש לא אשמה בספיגה המהירה של השערים, כי שניהם באו מהתקפות מסודרות ומהירות מאוד. יובל נעים אולי טעה שלא פתח בבונקר, זה הכל.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שליטה במגרש מן הסתם תהיה לכם מול 80% מהקבוצות בליגה, בטח כשמדקה 60 סוזה מחליט להוסיף עוד קשר אחורי שלא עובר את החצי במקום ראדי. אבל אם נסתכל על מצבים וכמה פעמים גורש נפל במחצית השנייה, אולי פעם אחת.

8. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק סביר של מכבי עם בליץ רצחני שגמר את המשחק.
    שאר המשחק באמת התנהל כגרבג' טיים וחבל שמכבי לא הגדילה את התוצאה אבל ניצחון יפה והתחלה טובה.
    אגב, מישו ראה את הטעות של ספורט 1 עם התמונה של מאנה? שמו תמונה של מישו אחר לגמרי.

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/13
  9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

כנראה בגלל זה ברקוביץ' החליט שהוא בינוני, הוא פשוט הסתכל על שחקן אחר..

10. תומס מולר Member

אוי הרוש..לא מבין למה בית''ר לא מוכרת אותו

11. alexshw Member

מזל גדול מאוד שבית"ר סירבה למכור לשחר את הרוש.
    שוער בית מלון. באמת בית"ר יכלו להוציא היום לפחות תיקו אפס, אם לא השוער שלה.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ברוכים הבאים אוהדי בית"ר למועדון ה "אוייי השוער של הקבוצה שלכם" של מאיר איינשטיין.
    אני רגיל מדוידוביץ, אתם תתרגלו מהרוש. איזו טעות בשער השני..

13. Raulito Madridista

מה שקורה בבית"ר הוא קרקס ולא מהיום, אבל באמת שהיום הגיע שלב הרחמים. הרכב טלאים, ממול באר-שבע גלאקטית ששיחקה כדורגל בינוני במחצית הראשונה ומחפיר במחצית השנייה - חוץ מההשקעה של ברדה, קצת גל הראל והרמות בונבוניירה של דוידזאדה המצויין - לא ראינו כלום. ובסוף הרוש, שבית"ר כל-כך צריכה אותו - עם טעות איומה ואחר-כך גם איזה קינוח לפינאלה לפני שהולכים הביתה. דוד רביבו היה צריך להישאר על המגרש בדקות הקריטיות לקראת הסוף וכאן אלי כהן טעה לטעמי. דור מלול יפתח בהרכב במשחק הבא אני מניח. צביקה הדר היה עצבני ממה שהראו שם בטריבונה, אבל הניצחון ישכיח הכל. לאלישע מגיע 100 ימי חסד ובשבוע הבא יש לו על הראש את הפועל ת"א.

אם עכו הייתה כובשת אחרי 40 שניות אז המשחק אולי היה מתפתח בצורה מעניינת. אבל כשמכבי כובשת גול מהיר, וזה קורה הרבה - המשחק גמור, ולא רק בשער אחד. עכו עוד לא עלתה מחדר ההלבשה ויצחקי דחק כמו שצריך אחרי התקפת כדורגל פשוטה ויפה. גם השער השני של זהבי היה דליקטס מה שנקרא. מכבי יכלה לפרק אבל כנראה השאירה תחמושת. עכו ויובל נעים יצאו מזול. הבדלי הרמות ברורים אבל מביך לספוג אחרי 40 שניות.

הפועל רעננה ניצחה 7 משחקים בליגת העל. 3 מהם נגד מכבי פ"ת - וזה אומר הכל. הבנתי שגלבאן לא היה כשיר במאה אחוז ולכן פתח על הספסל, שיהיה.

וכנראה שפתיחת עונה חלשה זה הסלוגן של קלינגר, וזה משפיע אפילו על אשדוד, מקום ראשון בעונה שעברה באיזה מחזור תשיעי אם אני לא טועה. 1:0 לבני-יהודה על אשדוד בבלומפילד, אבל יש שם סיבות לדאגה.

עומרי קנדה פרק את הכתף? איזה מנחוס! רק בריאות שיהיה, שחקן מרגש. גם לאלא שחקן מרגש והוא הבקיע את השני היום.

14. zivmay Member

לא אוהב את העמדה של אלישע לוי במגרש. עם הסגל הזה אפשר להיות הרבה יותר אינטנסיביים. אבל כנראה שנצטרך להצליח איכשהו עם אלישע.
    עוד משהו, כמו שנה שעברה עם דיא סבע המוכשר, מאוד מאוד מוזר לי המצב עם פלצ'וק. למרות שהוא היה רחוק מלהרשים עונה שעברה, אבל הוא אחד השחקנים האגריסיביים שיש לנו בסגל, וכמובן מבחינה טכנית ומהירות הוא מוסיף המון. איך עוואד נכנס לפניו? השאלות למר אלישע.

15. תומס מולר Member

זה אלישע לוי, מאמן בינוני ואפור. באר שבע תהיה בפלייאוף העליון, אבל כדורגל טוב היא לא תשחק.