- מכבי חיפה והמיליניום -

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏14/11/04.

1. אורן04 Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. תקן אותי אם אני טועה, אבל ב4 שנים האחרונות בית"ר י"ם היא זאתל שהתמודדה בתחתית בזמן שהפועל ב"ש רצה בצמרת.

2. תבוא אלי עוד שנה במידה ויצא ממליקסון/ברוכיאן/יצחקי משהו ומכבי חיפה תקנה אותם.

3. כניראה שאתה מאותם אנשים שאוהבים לדבר אבל לא אוהבים להקשיב.
    לפי ההודעה שלך רואים שלא קראת שום תגובה בנושא.
    הביאו פתרונות יצרתיים(תקרת שכר בתקציבים ובשחקנים), דיברו על העובדה שמכבי ת"א בכדורסל ומכבי חיפה בכדורגל זה מוות לספורט כי מפני שהיא מחנכת דורות של ילדים, אלה שחיים היום בירושלים, בפתח תקווה, באשקלון, בצפת... לאהוד את הניצחון, לאהוד את העוצמה ולא להתחבר לאיזו רוח ייחודית, לאיזו "מוזרות חיובית" שיכולה להיות קיימת, ואמנם היתה קיימת בעבר, בקבוצות רבות.

אבל אתה בשלך, אטום.

ז'בוטינסקי היה מתהפך בקברו!

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שאתה רוצה שילמדו זה את רוח הלוזריות...כן חטפתם שביעייה..אבל לא נורא יש לנו 7 שחקני בית..
    וזה גם לא 8...וחוץ מזה אתמול היו 200 אנשים ביציע והיום יש 230..

כן,נכון חיפה מחנכים לוינריות..בדיוק כמו מכבי שכבר שני משחקים [סיינה והיום] חוזרים מפיגור מעל 10
    הפרש לניצחון..

ספורטאי צריך להיות ווינר..לא ניצחת?כל השאר תירוצים.

4. בית"רי מלידה Member

1. גם בית"ר מתנהלת חרא - זה לא חדש!

2. כדורגל זה לא בית סוהר - שכל אחד ישחק איפה שהוא רוצה, איפה שהוא חושב שטוב לו: איפה היה היום בניון אם היה נשאר בבאר שבע? או בדימונה?

3. תקרת שכר של 100 אלף דולר לעונה זה דבר שבהחלט מקובל עליי ( גם על שחר... ) , תגיד את זה גם למאיר פניג'ל....

אפרופו ז'בוטינסקי :

כבודו מוכן להסביר לי מהי צוואת שמשון?? ( הלכה לי שאלה בדיון של טריוויה תרבותית בגללך...)

5. אלי מתחן Member

השאלה זה אם הם נהנים מזה ולכמה זמן, בניגוד למכבי ת"א כדורסל בארץ יש אלטרנטיבות למכבי חיפה מבחינת בחירת אוהדים, גם היום רוב הילדים בירושלים נהיים אוהדי בית"ר ואני משער שגם במרכז הארץ הילדים לא בוחרים את מכבי חיפה. באיזשהו שלב זה יימאס לשחר ואז כבר יהיה מאוחר מדי. הליגה תהיה במצב קשה מדי.

6. אורן04 Member

אל תשאיר אותי במתח, מה קורה בסוף??

7. Emil Member

בסוף אנחנו נקלעים למצב הכי גרוע שיכול להיות
    מכבי חיפה גדולה על הליגה הישראלית, אבל קטנה על אירופה
    מה שקורה הוא שמכבי חיפה לוקחת 9 מכל 10 אליפויות, ועדיין מצליחה להעפיל לליגת האלופות אחת ל5 עונות (לא כל עונה הישראליות יוגרלו מול קבוצות מצחיקות כמו שטרום ופאוק..מזל גדול..). חוסר עניין טוטאלי בכדורגל המקומי, וחוסר עניין גם בזירה האירופאית. פחות אנשים מגיעים למגרשים, והכדורגל, שגם ככה מסריח, יגיע לרמות הרבה יותר גרועות ממה שהוא כבר היום. גם מצב של סקוטלנד לא יהיה לנו, גם העניין הזה לא יהיה לנו. אנחנו נהיה במצב של אוקראינה בשנות ה90, רק שמכבי חיפה בחיים לא תגיע לרמות שדינמו הגיע בזמנו באירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/04
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. יפה, גם בית"ר מתנהלת חרא.
    אז לפני שתדבר על באר שבע עדיף שתסתכל קודם כל על בית"ר.

2. אף אחד לא מכריח אף אחד לשחק נגד רצונו בקבוצה מסוימת.
    אני רק אומר כשביום מן הימים שחקן של בית"ר שלא קוראים לו אבי נימני יגדל להיות שחקן איכותי, והוא יקנה על ידי מכבי חיפה כדי לשבת על הספסל, רק כדי להחליש את בית"ר, נראה איך תגיב.

3. יפה, אתה רואה, לפעמים שווה להקישב ולהפנים.
    אני שמח שעברנו מ"אתם מקנאים" ל"אתם צודקים אבל השאלה היא האם שאר יושבי הראש לא יורידו שוב את הסכומים ויגרמו לזה ש100 אלף דולר יהיו דבר גבוהה".
    אז לא, אני מאמין ש100 אלף דולר הוא לא סכום גבוהה במיוחד בכדורגל הישראלי היום.
    אם כרטיסו של אסולין שווה 700 אלף דולר, אז במצב של תקרת שכר בסכום הזה בית"ר יכולים לקנות 7 שחקנים מהדרג הראשון.
    ואל תשכחו, הורדת השכר ל100 אלף דולר מקסימום לא אומר שכל השחקנים יקבלו 100 אלף דולר, או רובם, אלא רק המצטינים.

4. צוות שמשון הוא רומן תנ"כי שפרסם ז'בו.

מי שלא מבין שמצב שקבוצה זוכה באליפות כבר במחזור ה9(ולא חשוב איך קורים לה) או מצב שקבוצה לוקחת 5 מ6 אליפויות הוא מוות לכדורגל, כניראה לא מבין בכדורגל וצריך לעבור לפינג פונג או הוקי.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין הוקי פה בארץ,חוץ משידורים פה ושם בEPSN אבל תכלס זה אחלה משחק,פינג פונג משעמם...
    ועכשיו ברצינות...מה אתה רוצה?שיקשרו לקטן את הרגל?המטרה היא לא להכשיל את חיפה אלא
    ששאר הקבוצות יתחזקו..אנחנו לא אשמים שזינו חושב שעדיף למכור את ברדה ובמקום זה לקנות
    עוד שני חלוצים שהם לא משהו...
    אנחנו לא אשמים שמכבי מדברים עם בוקולי והם משגעים אותו..
    זאת אשמת שאר הקבוצות שהם כאלה חארות..אם מכבי היו מנצחים משחקים קלים שהם לא ניצחו
    הליגה ממש לא הייתה סגורה..אבל מכבי/קלינגר החליטו לשחק בנוקר נגד סכנין...מה חיפה אשמים בזה????

זה כמו שבבית ספר אתה לא תתכונן למבחנים תקבל 60 כל הזמן ומישהו שכן מתכונן יקבל 90 או 100
    ואז תגיד שזה לא פייר...
    ולחיפה אין כל כך הרבה כסף אחרי מכבי...שניהם היו בליגת האלופות ושניהם קיבלו המון כסף על זה
    [למכבי יש גם יתרון בקטע הזה כי יש לה בית ובעוד חיפה שילמה כדי לשחק ב-JSP מכבי מקבלת המון
    כסף מהאוהדים שבאים-ולא באים מספיק למשחקים בליגת האלופות].

10. בית"רי מלידה Member

בשמו של מוישל'ה, אני מציע חוק להגברת התחרותיות:

הגבלת מספר השערים שמכבי חיפה כובשת!

הנה כתובת האימייל של חברת הכנסת עינבל גבריאלי, אולי היא תעזור בקידום ההצעה הזו ( זה יקל על שוער מסויים ) :

egavrieli@knesset.gov.il

11. John Barnes Member

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנושא זה נפתח נושא ספציפי.

13. RMCF Member

עכשיו, כשאין קבוצה שתעצור את חיפה (ואני אפילו כבר לא חושב שהיא תפסיד בטדי), יש שאלה שמאד מעניינת אותי.
    האם מכבי חיפה תזכה סוף סוף בגביע המדינה? כמה שהיא נראית טוב וגדולה על הליגה, היא תמיד נכשלת בגביע.
    מה דעתכם?

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא לדיון הזה אלא לדיון הרשמי של מכבי חיפה, אבל לדעתי גם השנה מכבי חיפה תעוף בפנדלים באחד השלבים... זה משהו שלא קשור לסגל או יכולת, זו מסורת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

15. RMCF Member

דווקא זה מתאים לכאן, כי מכבי ת"א בכדורסל זוכה גם בגביע המדינה כל שנה, לא? אני חושב שאם מכבי חיפה אכן גדולה על הכדורגל הישראלי, מן הסתם היא אמורה לקחת גם את הגביע.

ודווקא אם מכבי חיפה תמשיך עם התוצאות 3-0\4-1 ועוד בגביע המדינה, לא יהיה מקום לפנדלים.