מכבי הרצליה 08/07 : נפרדים מליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏6/7/07.

1. Andres Mendoza Member

מכבי הרצליה לא נראית כל כך טוב בינתיים.
    היא אמנם החתימה שוער בלגי נחמד ובלם סלובני מוכשר (אני חושב...), אבל עדיין - בהתחשב בשמות שעזבו אותה, היא התחלשה מאד.
    יאיא פטי, הבלם התותח ששיחק בקבוצה בעונה שעברה, עזב - וכך גם קמאנן, שהוא אחד השחקנים המוכשרים ביותר ששיחקו בישראל, ולבטח השחקן הטוב ביותר ששיחק במכבי הרצליה.
    שיהיה בהצלחה להרצליה בעונה הבאה!

2. Don Joan Roman Member

לדעתי בשלב הראשוני הוא יהיה שחקן שיבלה בעיקר בספסל אבל אם פרדי דוד ייתן לו הזדמנויות וייתן לו ביטחון אני מאמין שאבי יהיה שחקן בין ההרכב לספסל של מכבי הרצליה כי פוטנציאל יש לו לפחות לזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/7/07
  3. הרצליה Member

מעניין.

באיזה תפקיד הוא שיחק בנוער? אם הוא משחק בצד שמאל יהיה לו קל יותר לקבל צ'אנסים בעיקר בגלל שאת שאר העמדות בקישור תופסים דיוויס,בוקסנבוים וראדי.

אני לא חושב שנחלשנו מאוד, קאמנן זה שחקן שקבוצת תחתית לא יכולה להנות ממנו לאורך זמן ומבחינה הגנתית עשינו קצת סדר את יא-יא פטי מחליף בלם נבחרת סלובניה,אייל טרטצקי שהיה החור הכי גדול בליגת העל עזב,רמי חליס הובא,יכול מאוד להיות שמאור פרץ יגיע ויחד עם עזריה ואליאב זה בסדר גמור,אם יגיע עוד בלם ישראלי אז עוד יותר טוב ויש גם את שי בנאי אבל עליו אני לא ממש בונה העונה.

הפלוס הגדול שלנו ביחס לקבוצות כמו בני יהודה,סכנין וקריית שמונה זה ששמרנו על שלד טוב שמתאים לליגת העל ולסגל שרץ עונה נוספת יחד יש הרבה יתרונות מאשר לקבוצה חדשה שנבנית.

יהיה טוב.

4. Engonga Member

מה קורה עם שי מימון? נשאר?

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה יודע ארמן, עזוב את זה שיש לנו רק 3 שחקני קישור שהם כרגע באנקר, בעונה שלמה צריך יותר מ-4... בוא לא נשכח שהעונה ראדי היה אמור להיות מחליף לאיסיאקו, שגמר את העונה כבר בהתחלה - השאר כמו שאומרים היסטוריה. ככה שגם אם הוא יהיה הקשר ה-5 (נניח), סביר להניח שהוא יזכה להרבה מאוד דקות.

ויש לי הרגשה שהוא יהיה התגלית שלנו העונה. סתם תחושת בטן.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/07
  6. Don Joan Roman Member

הוא כעיקרון הכי טוב בעמדת ה50/50 שמה הוא מביא את חוכמת המשחק שלו ואת הנשמה שלו לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר אבל הוא יכול לשחק גם בימין ובשמאל לפי הצורך.
    יש לו בעיטה חזקה, מסירה והרמה טובים, יורד מעולה לתיקולים.

אם פרדי ייתן לו את הצ'אנס לשחק כדורגל לאורך זמן ולא יספסל אותו בטעות הראשונה שלו, אתם תהנו ממנו.

7. Fabio Junior Member

צריך לציין שעזב אותם גם כפיר אדרי ששיחק בחצי השני של העונה מצוין. אני לא מחזיק כ"כ מקאמאנן, מקאסי לא ברמתו אך הוא מחליף ראוי. המחליף לפטי אמור להיות יותר טוב, היה קפטן בנבחרת הצעירה של סלובניה אם אני לא טועה. ובקשר לבני יהודה, אין להם דיון? אני חושב שהם דווקא התחזקו, אסולין חלוץ ענק אבל רוב העונה הוא שיחק לבד בהתקפה ואם היה לצידו משהו זה היה עטר הצעיר, שירזי יכול להחזיר את ביטון לימיו הטובים ודוארטה הוכיח שהוא מצוין לקבוצות אמצע טבלה. הם הביאו את יוסי רוזן שההיה טוב יחסית לרמתה של הכוח העונה, ובנוגע לאניימה הביאו שוער ניגרי שאומרים שהוא טוב ובמידה והוא יהיה פאשלה, יש את אברבאנל על הספסל שהכויח שהוא שוער מצוין לגילו. זאב חיימוביץ' בלם צעיר ומצוין שיכול להתקדמם מאוד בבני יהודה. בני יהודה באמ סימן שאלה די גדול העונה, נחייה ונראה.

8. הרצליה Member

כפיר אדרי נתן בסך הכל 7-8 משחקים טובים בעונה שעברה, בכל שאר המשחקים הוא היה איום ונורא וזה רק בגלל שמאמן כמו פרדי דוד היה על הקווים שידע להוציא ממנו את המקסימום וזרק אותו החוצה בלא מעט משחקים שבהם הוא שוטט על המגרש.

אושרי אלפסי חתם לשנתיים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/07
  9. RiO_5 Member

לפי דעתי רכש מעניין של הרצליה. שחקן שהתחיל לפרוץ באשדוד ולאט לאט נעלם..

אבי ריקן?גם לפי דעתי הוא יהיה התגלית של העונה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

מה קורה עם בלמים השנה להרצליה? סליחה על הבורות..פשוט שכחתי לגמרי.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx
    חוץ מהסלובני..מי עוד יש?
    ו..מה הוחלט לגבי כפיר אודי ותום מנשרוב? יוחתמו? :aaa031:

10. הרצליה Member

אודי ומנשרוב עדיין נבחנים,מחר יש משחק אימון נגד סכנין וההחלטה לגביהם תתקבל בסוף השבוע לפני היציאה למחנה אימונים.

הבלמים שלנו כרגע הם מיטייה מורץ,שי בנאי וחיים מלכה כאשר יש סיכויים ששי מימון ימשיך עונה נוספת.

קיבלנו היום מכה רצינית כאשר איגור מוסטרליץ' צפוי לעזוב בגלל פציעה בשרירי הבטן שמחייבת ניתוח שישבית את השחקן לפחות עד סיום הסיבוב הראשון בליגה ובגלל שהוא תופס מקום של זר ובעמדה קריטית הוא ישוחרר מהקבוצה ככל הנראה.

גם החלוץ תומר חמד בדרך בגלל שהוא מעדיף את הרצליה על בני סכנין ומחכים לאישור של מכבי חיפה לגביו זה קרוב מאוד להיסגר בעסקה שתכלול גם את איסלם כנעאן שהיה אמור להגיע כבר בעונה שעברה.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה היינו עושים בלי מכבי חיפה :aaa021:

רכש טוב.

12. RiO_5 Member

מוסטרליץ' באמת מכה רצינית..
    חמד חיזוק טוב..עוד צעיר לסגל של הרצליה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

הייתי אומרת שבבלמים רצוי עוד חיזוק,או שאולי באמת שי מימון ימשיך עונה נוספת, וזה אולי ישמור על יציבות קצת בהגנה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

13. Don Joan Roman Member

לטעמי אבי ריקן שחקן טוב יותר מכפיר אדרי.

14. הרצליה Member

אין לי מושג לגבי היכולת של אבי ריקן בהשוואה לזו של כפיר אדרי אבל בדבר אחד אני בטוח, החלפנו שחקן שבע שעושה טוב שרץ 5 מטרים ונזכר לשחק 5 משחקים לסיום העונה וכולם שוכחים שהוא לא היה שווה כלום במשך 25 מחזורים בשחקן צעיר רעב ומבטיח וזה כבר פלוס אדיר.

לגבי מוסטרליץ' אני נזכר שמירו רשם פה בשבוע שעבר שיש למכבי הרצליה 2 חלוצי מטרה שהם מקאסי ומוסטרליץ' עם העזיבה הצפוייה של מוסטרליץ' אני מקווה שיגיע סקורר זר הבעיה היא שאנחנו בסך הכל שלושה שבועות לפני תחילת העונה הרשמית(גביע הטוטו) וחסרים לנו 2-3 שחקני הרכב.

15. הרצליה Member

איסלם כנעאן חתם היום לעונה אחת במכבי הרצליה.
    איזה הדרדרות ממאור פרץ לאיסלם כנאן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx.

המצב שלנו די קשה אחרי עזיבת מוסטרליץ' חייב להגיע לכאן חלוץ טוב וכמה שיותר מהר.