מי תזכה בליגת האלופות?!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י מרט הכלי, ‏23/10/04.

1. מרט הכלי Member

למה אתה חושב ששנה שעברה ברצלונה הצליחה כל כך בחצי השני של העונה....? בגלל דוידס.
    כשהוא הגיע הוא שיחק כקשר אחורי וצ'אבי היה מתקדם יותר ויותר בלי לחשוב שהוא צריך אחר כך לסגור באמצע . כי השנה כשהוא משחק עם דקו וג'ולי באמצע או עם דקו וואן ברונקהוסט שהם לא שחקנים הגנתיים כל כך הוא צריך לסגור באמצע.

2. Barcik Member

דקו מול דווידס

למרות שזה בספרדית, אני מאמין שתבין את המגמה - דקו עולה עד כה על דווידס בתפוקה ההגנתית שלו (הנתון בעיגול הוא כל כמה דקות השחקן מבצע חטיפת כדור). אז בבקשה חדל לדבר בלי לדעת.

3. Burgul Member

אחרי שראיתי את מילאן,ברצלונה,יובנטוס,באיירן ואינטר במגרש,ואחרי צפייה ממושכת בכדורגל מכל סוג שהוא,אני יכול להגיד שהקבוצה הכי טובה באירופה היא ללא ספק מילאן.אחריה יובנטוס ואינטר.זה לא בגלל שהן מאיטליה,אלא בגלל שהן הכי מאוזנת וטובות טקטית.ברצלונה לא חזקה מספיק בקישור האחורי ולא משנה איזה השוואות תעשו בין דקו לדווידס,כשגם ההגנה לא מרשימה במיוחד.ארסנל לא עשתה את קפיצת המדרגה מבחינה טקטית,כשפירס מעבר לשיא,רייס לא מתאים לעמדת החלוץ,ומרכז ההגנה עדיין לא ברמה הגבוהה באירופה.
    מנצ'סטר לא יציבה,כשהקישור מעבר לשיא ועמדת השוער בעייתית.באיירן פשוט לא חזקה מספיק וריאל קבוצה די פאתטית(לא בא לפגוע באף אחד,ואני לא מדבר דווקא על נושאים טקטיים או מקצועיים).
    בשוורה התחתונה נשארים עם מילאן-הקבוצה הכי שלמה באירופה,יובנטוס הסופר חזקה,ואינטר המתחדשת בצורה שמזכירה את הבנייה של מילאן של אנצ'לוטי מלפני שנתיים,עם שיטת היהלום.

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/04
  4. Yeste Member

פירס שחקן ספסל השנה בארסנל.
    לא עשתה קפיצה מדרגה מבחינה טקטית? חחח
    רייס לא מתאים...?
    תגיד את זה אחרי שלאחת מהקבוצות האטלקיות שלך יהיה קשר קיצוני שמאלי שמתקרב לרמה של רייס.

5. Barcik Member

כמובן 'לא משנה', הרי מי בכלל צריך עובדות?

והכללת של אינטר ברשימה הזו היא בדיחה לפי דעתי. כך ממנה את אדריאנו, וקיבלנו את אותו הפלופ היקר משנים קודמות. ולקבוצה שתלויה במידה כזו על שחקן אחד, לא הייתי קורה מאוזנת.

6. Deutschland Member

באייר 04 לברקוזן זוכה השנה בליגת האלופות....זכרו את מילותיי.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. KirkH Member

אל תדאג, מי שישכח יוכל להיזכר בזה בדיון היציאות של השנה בפורום יום הולדת בשנה הבאה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אינטר לא תיקח כמו שאני חושב שארסנל לא תיקח.

הנרי ואדריאנו. קחו אותם מקבוצתיהם ותקבלו בדיחה על המגרש... למרות שלדעתי לאינטר יש יותר סיכוי להצליח בלי אדריאנו מאשר לארסנל בלי הנרי.

9. Burgul Member

אני לא יודע לצטט כאן אז אני אגיב לכם ללא הציטוט ותבינו לבד למה אני מתכוון.

ארסנל באמת לא עשתה את קפיצת המדרגה מבחינה טקטית,והדיון הזה לא מספיק כדי לפרט מה כוונתי.מספיק לראות את כשלונותיה בשנים האחרונות,כדי להבחין שהרבה לא שונה,ורוב הטעויות די חוזרות על עצמן.

רייס לא מתאים לעמדת החלוץ אני אמרתי.תדייק לפני שאתה מגיב.רייס הוא הקיצוני השמאלי הטוב בעולם,יחד עם ויסנטה.בעמדת החלוץ הוא מאבד לא מעט מהייחודיות שלו.

לגבי ברצלונה,כשאני אומר קישור אחורי,אני מתכוון ליכולת של הקישור בבלימת התקפות היריב,ועשיית לחץ וכיסוי ברמה גבוהה.דקו הוא שחקן אדיר,אחד הטובים בעולם,אבל הוא לא מספיק טוב כקשר הורס חזק שמשתלט על הקישור,סטייל אמרסון לדוגמא.מארקז ואדמילסון הם שחקנים טובים,אבל תפקידם המקורי הוא במרכז ההגנה,ובתור קשרים אחוריים הם טובים,ולא יותר מזה.מלבד זה כמובן,הם שחקני התקפה מוגבלים,אך זה לא העיקר.טיאגו מוטה,עם כל הכבוד,הוא לא שחקן ברמה הגבוהה באירופה,בלשון המעטה.

לגבי אינטר,הבדיחה היחידה היא כל אותם אנשים שבזמן האחרון החלו לשבח את אדריאנו,בגלל הפריצה בשבועות האחרונים,והופכים את אינטר לאדריאנו ועוד 10.זאת שטות מוחלטת.אינטר בנויה על קשת רחבה של כשרונות גדולים,בכל תפקיד על המגרש.אדריאנו היה באינטר גם בחלק השני של העונה שעברה,ואינטר לא הגיעו לכלום,וגם אדריאנו לא הרשים.באמת שאני רוצה לבקש מכם,ובלי לריב עם אף אחד,אל תסיקו מסקנות במהרה ואל תעשו הכללות על סמך דעות קדומות או בהלות תקשורתיות למיניהן.אותו הדבר אני אומר לגבי ארסנל.היא בהחלט לא קבוצה של הנרי ועוד 10.

בשורה התחתונה,אין לי כוונה להתווכח עם אף אחד,זו דעתי,וכל אחד רשאי להתייחס אליה כרצונו.
    הזמן יגיד מי צדק,ואיך יראו פני הדברים באמת לאורך כל העונה.

עוד משהו,אני לא יודע איך,אבל צ'לסי ברחה לי מהראש.היא קבוצה נהדרת,עם איזון מצוין בין ההגנה להתקפה,ומאמן נפלא.גם הם מסוגלם לזכות בגביע,והם חלק מרשימת הפייבורטיות שלי יחד עם מילאן,יובה ואינטר.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/04
  10. Yeste Member

אתה סותר את עצמך,מצד אחד אתה אומר שארסנל לא מעומדת כי היא לוזרית באירופה .ומצד שני אתה מכניס לקטגוריה שלך את אינטר ,אולי הקבוצה הכי לוזרית באירופה שכבר למלאה מ-20 שנה אם אני לא טועה... לא זכתה בתואר אחד מסכן. אז איך בדיוק אינטר מעומדדת לפי התאוריה שלך?
    בקשר לרייס,אולי הוא לא מתאים לעמדת החלוץ,גם על זה יש ספק, אבל מוזר שככחת לציין שיש לוונגר בתחמושת את רובן ון פרסי וברקאפ.אז תדייק,איך לקבוצה שכובשת בערך 4 שערים למשחק בליגה האנגלית יש בעיה בעמדת החלוץ?

לאינטר חסר בלמים ומגן שמאלי שיספיקו לה לרמות הגבוהות.
    קורודבה באמת בלם מוכשר,אבל הוא נוטה לעשות יותר מידי טעויות( ורואים את זה במיוחד השנה של קנאברו הלך). מטארצי הוא בדיחה,לא יותר מזה... פאבלי בינוני.
    בקישור,בינתיים רואים את קמביסו,שאפשר לספור על אצבע אחת את מספר הדקות שהוא קיבל בשנה שעברה בריאל.ורון?חצי מהרמה שלו לפני המעבר לאנגליה מלאציו.
    בצד ימין יש את ון דר מיידה,השחקן הגרוע ביותר בנבחרת הולנד ביורו 2004,איבד את המקום בסגל של ון באסטן,ישב שנה שלמה על הספסל. לך תוכיח שזה מספיק...
    ויירי של היום צריך להיות שחקן ספסל.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שאתה מנסה לומר כאן זה שאם אתה כן טועה, אז אתה לא יודע כללום ולא צריך בכלל להתייחס לתגובות שלך, ואם לא אז אני אומר - אם אתה טועה זאת אומרת שאין לך מושג ולא צריך להתייחס לתגובות שלך.

עכשיו נבדוק את ה-20 השנה האחרונות של אינטר. אז ככה: אליפות+סופרקאפ+3 גביעי אופ"א (בימים בהם לגביע הזה היה חשיבות).

*כאשר אני אומר שלגביע הזה היה חשיבות אני מתכוון בשנים בהם שיחקו שם המקומות השניים בליגות כי רק האלופות הלכו לאלופות ולכן לגביע הזה היה חשיבות גדולה מאוד וממש לא כמו עכשיו.

מכאן כל מה שאמרת שטויות בעיקר בהתייחסותך למטראצי ופאבאלי. כנראה שלא צפית מספיק במשחקי כדורגל בחיים שלך ובטוח שלא של הליגה האיטלקית כדי לומר דבר כזה "פבאלי בינוני".

12. Yeste Member

טוטי,הגנה "טובה" (מטארצי,קורדובה) סופגת 11 שערים ב- 7משחקים?

ותבין ש"בורגטל" אמר שארסנל לא נמצאת בקטגוריה שלו מכוון שבין השאר אין לה השגים.
    אז לך תשווה בין אינטר.שאף אחד שם כבר לא זוכר איך נראה תואר -לארסנל עם 2 אליפויות אנגליה ב-4שנים האחרונות.
    אינטר זכתה באליפות האחרונה שלה לפני -16 שנה(!) סופרקופ? תעשה לי טובה.גם סרגוסה זכתה השנה בסופרקאפ הספרדי... ואאווההה .
    צר לי לאכזב אותך,אבל אינטר זכתה רק ב-2 גביעי אוופ"א ב-35 השנים האחרונות.
    90 ,97 . תבדוק לפני זה. בסה"כ ,אינטר ממש ממש לא מרשימה בהשגים שלה.בטח שלא יותר מארסנל,וזאת הנקודה.

13. Burgul Member

תראה,גוטי,אני חושב לפני שאני רושם את התגובה הזו,כי נמאס לי שאתה מפרש את דבריי לא נכון ומסיק מסקנות טיפשיות.אני לא אמרתי מילה אחת בודדת על ארסנל כלוזרית באירופה,או המחסור בתארים שלה.הדבר היחיד שאמרתי הוא שהיא לא טובה מספיק טקטית,ולא התחזקה במובן הזה גם העונה,למרות שלא מעט היא נפלה באירופה בגלל הנאיביות הטקטית הזו.
    תפרש כמו שצריך ואל תכניס לי מילים לפה.

ואינטר לידיעתך זכו ב3 גביעי אופ"א ולא שניים.90/91,93/94,97/8.אז אתה תבדוק את עצמך טוב,לפני שאתה מנסה לקטול אנשים.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/04
  14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחח, אם אמרתי שלא צריך להתיחס להודעות שלך לפני זה, אז עכשיו..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/haha.Xxx

15. Yeste Member

צודקים.טעיתי ,סליחה... שכחתי את 93...
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

ובכול זאת,זה לא משנה את דעתי שאינטר לוזרית בכול מה שקשור לתארים.קבוצה עם כאלה שאיפות,ו-14שנה לא לזכות באליפות או גביע באיטליה זה מוגזם.
    ובורגול...
    תסביר מה הכוונה ל-"ארסנל לא עשתה את קפיצת המדרגה מבחינה טקטית"?

שטויות!
    אינטר זכתה בגביע הזה כאשר הוא היה השלישי בחשיבותו אחרי גביע האלופות וגביע המחזיקות...
    אני לא ממעיט בערך הזכיה .. אבל עדיין , בזמנו, שוב, זה היה הגביע השלישי בחשיבותו וזה לא משהו שקבוצה מהעלית של אירופה צריכה להתגאות בו ממש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/10/04