מי תזכה בליגת האלופות?!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י מרט הכלי, ‏23/10/04.

1. Alan Smith Member

אני בעצמי טענתי שיובה תגיע לגמר.. אמרתי שזה שהיא משחקת טוב עכשיו לא אומר בהכרח שהיא הקבוצה שתגיע לגמר.. אני לא אמרתי שבגלל שהם משחקים טוב עכשיו הם בטוח לא יזכו מי אמר כזה דבר.. פשוט ציינתי שמלא מתייחסים לכושר הנוכחי של הקבוצה עכשיו שעתיד להשתנות לקראת סוף העונה ורושמים את הדעה שלהם משיקולים רגעים.

2. Paolo Maldini שחקן ותיקים

בארסה, יובנטוס ומילאן הולכות על התואר השנה לדעתי.

הם פשוט הקבוצות הכי טובות באירופה כרגע, ואני מניח ששיננו בסן סירו ובדלה אלפי את המשפט: "לא מזלזלים בדפורטיבו. לא מזלזלים בדפורטיבו. לא מזלזלים בדפורטיבו. לא..."

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שברצלונה יכולה להיות חזקה לטווח ארוך גם בליגה וגם באלופות. אין לה את הסגל לכך.
    לעומת זאת, למילאן ויובה יש.

4. Barcik Member

מתוך סקרנות - אתה מדבר על הסגל הנוכחי (אחרי הפציעות)?

5. מרט הכלי Member

ראינו את זה במשחק בין מילאן וברצלונה...ברצלונה כשהיא לא הבקיעה הכניסה רק מחליף אחד ומילאן עשתה את כל שלושת החילופים וגם היה לה על הספסל עוד מבחר ענק של שחקנים כמו: רוי קוסטה , תומאסון , קרספו, קולוצ'יני , סימיץ' , סרג'יניו , פאנקרו, ברוקי...

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

סגל כולל...שחקנים פצועים, לא פצועים. כולם חוץ ממושאלים.

7. Barcik Member

כי פרט לאינייסטה הגאון, ישבו על הספסל פרננדו נבארו (שיחק 15 דקות העונה), ליונל מסי (בן 17.5) ועוד 4 שחקנים שלא שיחקו מעולם במדי בארסה.

למרות שזה כבר לא רלוונטי, זה עדיין עוקץ. אני חושב שאתה ממש לא מעריך טוב את הסגל של ברצלונה, מהאיכותיים באירופה ללא ספק (ללא פציעות). עם ההרכב הכי חזק של רייקארד, על הספסל נותרים חורקרה, אולגוור, גאברי, סילביניו, אדמילסון/מארקז, ג'רארד, לארסון, אינייסטה. ממש לא משהו להתבייש בו.

8. מרט הכלי Member

אתה משווה לי אותם לשחקני הספסל של מילאן ... אין מה להשוות אפילו בין הספסלים...

9. הפועל מגדל רונאלדיניו ירושלים Member

אני הכי רוצה שברצלונה יקחו, אני חושבת שיש להם סיכוי לא רע.........הם קבוצה מאוד טובה, אבל הם עדיין לא מחוברים ולכן אולי הם יפלו בחצי או ברבע גמר..............
    אני בעיקר מקווה שלא יהיה גמר מפתיע כמו שנה שעברה כי היה משעמם לראות את זה..........הם לא היו קבוצות מרשימות שהיה משחק מעניין או משהו כזה, אז לפחות שקבוצה אחת גדולה (לא ריאל או מנצ'סטר) תעלה

10. Barcik Member

משווה ועוד איך משווה. רוי קוסטה נופל בכמה רמות מאינייסטה, לארסון הוא שווה ערך לקרספו ותומאסון, גאברי לא נופל מפאנקרו ואדמילסון/מארקז עדיפים על קולוצ'יני. היחיד שבאמת אין עוד כמוהו בספסל של בארסה הוא סרג'יניו.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה11 הפותים של ברצלונה חלשים מה11 של מילאן. נעזוב לרגע את הספסל, ששווה. ברצלונה מזכירה לי מאוד את ריאל של עונה שעברה. קבוצה מאוד לא מאוזנת, התקפה מדהימה (אחת החזקות באירופה) ומצד שני הגנה וקישור הגנתי לא מפחיד בכלל ודיי חלש, יחסית להתקפה. יש קבוצות עם סגל הרבה יותר חזק,
    כמו אינטר, צ'לסי וריאל מדריד. את יובנטוס אני לא מחשיב, כי קוביית השוקולד זלאייטה יושב על הספסל.

אבל, ליובה יש מאמן, לברסה לא. ובשורה האחרונה, זה מה שחשוב עם סגל לא מאוזן.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לברצלונה הסגל לא מאוזן רק בגלל שאין שופ מחליף ראוי לפויול וללא פויול היא לא תגיע לשום מקום. לדעתי אין היום באירופה שחקן משמעותי כל כך לקבוצתו כמו פויול לברצלונה, אפילו שבצ'נקו ואדריאנו לא משמעותיים כמו המגן הקאטלוני. אם יקרה מצב וברצלונה תאבד אותו, היא לא תגיע רחוק בכלל. למזלה אם הייתי צריך לשים את כל כספי על הימור, "מי לדעתך לא יפצע" הייתי מהמר עליו ועל גאטוסו.

אף אחד לא ציין, כאן את באיירן. ולדעתי מבחינת הסגלשלה אסור לזלז בה. נכון שהיום היא נמצאת בושר רע, אבל כאשר נגיע לשלבי הנוק אאוט, אני אמין שהמצב שם יהיה הרבה יותר טוב והקבוצה הזו מאכל לאיים על התואר.

הגמר שלי: יובנטוס:מילאן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/10/04
  13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיירן היא ללא ספק מועמדת רצינית, אבל עד שפליקס לא יתחיל להתשתלט על השחקנים, אין מצב
    שבאיירן לוקחת אף אחת מהמועמדות. אני דווקא מהמר על הגעה רחוק של ברמן מהגרמניות.

14. burning soil Member

לצ'לסי,מילאן,ויובה יש את הסיכויים ללכת עד הסוף.
    אני חושב שמבחינת השיטה,אותן קבוצות מסוגלות לנצח כשצריך,ולהוציא
    נקודות. כמו כן לאותן קבוצות יש את יכולות הגנתיות טובות וכבר הוכח שבאמצעות
    שימוש בהגנה חזקה אפשר להגיע רחוק בכדורגל האירופי.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם שברמן תעבור את ולנסיה....