מי יהיה מיסטר X?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏21/6/11.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צפיתי בו. התעצלתי לשנות את הניסוח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.

בסרטונים גם אני צפיתי, אבל אני לא אוהב לקבוע משם תכונות של שחקן. מה שכן, יכול להיות שגאנסו מוכשר יותר ואולי יהיה בעתיד טוב יותר מהאמשיק. בכל אופן, האמשיק הוא השחקן הראשון שאני רוצה לראות במילאן, ואולי זה נובע מכך שאני מכיר אותו טוב הרבה יותר.

נראה לי שהסברתי את הנקודה שלי בדיון.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/book1.Xxx

3. 亚历山大帕托 Member

אם גאנסו יראה כל מה שגליאני צריך לראות, הוא שלנו. רוצה רק אותו ומבחינתי שיהיה הרכש האחרון הקיץ.

לפעמים מכים בי גלי חום כשאני מדמיין את המרקאטו שלנו נגמר באיזה אקווילני.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מה עם הרמזים, גובה, שיער, צבע עיניים, מוסיקה מועדפת, משהו...

5. 亚历山大帕托 Member

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעריץ גדול של האמשיק ואולי הדעה שלי מעט סובייקטיבית, אך יש כמה דברים שנותנים לו יתרון על פני גאנסו:
    * החשוב ביותר, האמשיק לא נוטה להיפצע כמו גאנסו ואני מקווה שלא נקנה חתול בשק.
    *האמשיק בוגר יותר ומעבר לכך בעל ניסיון רב בליגה, כך שההתאקלמות תהיה מהירה יותר.
    * הבנתי שהדבר הבולט אצל גאנסו הם המסירות הנהדרות, לא משהו שחסר לסלובקי.
    * גאנסו שחקן איטי וכיום מילאן צריכה קשר מהיר כדי לא לתקוע את המשחק עם ואן בומל, גאטוזו או זלאטן.
    *שניהם אמורים לעלות פחות או יותר אותו סכום. לנאפולי אפשר לדחוף כל מיני שחקנים לא רצויים כדי להוריד מהמחיר.
    * האמשיק לא נחשב לזר (לפחות עד הועדה).
    * האמשיק 1.83 בעל שער עבה, אך אין לו עיניים ירוקות.

מבחינה מקצועית אני לא יכול להשוות ביניהם אבל הרושם שלי הוא שהאמשיק עדיף.

7. עודד (אוהד הצלחות) Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי האמשיק יישאר בנאפולי כי הם בונים קבוצה שאפתנית לקראת הקדנציה הראשונה בצ'מפיונס ליג. נאפולי היא לא אודינזה, ויש לה שאיפות לתקוע יתד בצמרת הליגה. מכירת האמשיק לא מסתדרת לי עם זה. דה לאורנטיס יעשה חיים קשים לכל מי שרוצה לקנות את אחד הכוכבים שלו וידרוש סכום גבוה בהרבה מגאנסו למשל.

אני חושב שהנעלם הזה הוא בכלל אל שארעווי (מקווה שרשמתי נכון), ואם כבר יבוא מיסטר X אז זה יהיה למרכז הקישור. מה עם מונטוליבו? הוא יחסית גבוה, יש לו עיניים ירוקות ושיער עבה והוא בדיוק בעמדה של השחקן שנפרד ממכם הקיץ.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני הייתי מעדיף את מוטוליבו אם ההתלבטות הייתה בינו ובין האמשיק (במיוחד בעיקר הפרשי המחירים), אבל אלגרי/גליאני אמר בפירוש שהוא לא מחפש שחקן בעל תכונות דומות לאלו של פירלו אלא שחקן חזק, לוחמני ועוד תיאורים ששכחתי. מונטוליבו הוא השחקן הדומה ביותר לפירלו ולכן לצערי במילאן הוא לא יהיה.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

11. Milanista3 Member

לדעתי בסופו של דבר המיסטר X יהיה תלוי במה שמייעדים בקבוצה לסטפן אל שעראווי בעונה הבאה. אם לא מתכוונים להכניס אותו לעניינים בצורה מלאה כבר עכשיו לדעתי מיסטר X יהיה גאנסו.
    מילאן מביעה התעניינות לא מעכשיו, צומחת לנו פה שוב מושבה ברזילאית ומצדו של גאנסו יש גם התעניינות.
    אם בונים על אל שעראווי כטרקווארטיסטה כבר לעונה הבאה אז מיסטר X יהיה למרכז הקישור כנראה כמחליף של פירלו.
    לגבי פאברגס, נשמע חלומי, כנראה חלומי מידי. אין לי מושג איך גליאני מתכוון להוציא אותו מארסנל במחיר סביר ולהקדים את ברצלונה וריאל (?).

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מארק האמשיק התראיין היום ואמר בין היתר שגליאני דיבר איתו ושהוא רוצה אותו למילאן ושמבחינתו של האמשיק הרצון הזה הדדי והוא ישמח לשחק במילאן.

נראה לי שמצאנו את מיסטר X.

13. 亚历山大帕托 Member

סילפת את זה כאילו אתה במבחן קבלה לתפקיד כתב זוטר בוואן.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם הוצאו קצת דברים מהקשרם, אך אפשר להבין שלפחות את האמשיק שכנענו לעבור אלינו, הבעיה היא עם דה לאורנטיס העקשן.

הדברים העיקריים שהאמשיק אמר, בהם הוא שולח רמזים עבים:
    I'm young, but I still haven't won anything. Not a League championship, not a cup competition. I would say that it's time to win something now.
    It’s true that President Aurelio De Laurentiis doesn’t want to sell me, but nothing is for certain. I speak to him regularly – he’s fun and generous. I can talk to him about anything.
    Massimiliano Allegri and Adriano Galliani have praised me and joining Milan would be the turning point of my career.

15. cazzo Il Capocuoco

נערך לאחרונה ב: ‏28/6/11