מי יהיה המאמן הראשון שיפוטר/יתפטר ב 2006/07 ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏1/6/06.

1. לא מצאתי כינוי Member

לגבי מלמליאן באמת אני לא חשוב שיש הרבה ציפיות,אבל ברגע שאתה מחתים שחקנים(סליחה,נגרים) כמו זולטן פולופ ואבי תקווה אתה בעצם גוזר על עצמך לרדת.

2. בית"רי מלידה Member

גם ארקדי לא פיטר אותו - עובדה, הם ביחסים מצויינים עד היום.

בכלל עושים לאוחנה עוול: הוא ארסן ונגר הישראלי, יש לו הכי הרבה השגים, הכי הרבה אליפויות וגביעים, אבל התישקורת השמאלנית היא זו שמרמה את כל הציבור ומינתה את גרנט, ועכשיו את קשטן.

כולנו מאחוריך עמיקם במאבקך למען עיתונות ישרה והוגנת! עלה והצלח!

3. מכבי הרצליה ! Member

אייל לחמן בגלל הכדורגל המגעיל שלו.

4. רון עמיקם Member

אתה יכול להגיד על מחר שהוא נכשל, גם בהפועל כפ"ס, אבל אני חזק בעובדות והוא מעולם לא פוטר. התפטר כן, לא פוטר.

5. בית"רי מלידה Member

הוא ידע לשמור על כבודו ולברוח בזמן - ככה הוא ברח ממכבי פ"ת רגע לפני פוטר, ככה הוא ברח מבית"ר רגע לפני שפוטר.בפתח תקווה הוא הפסיד 7 משחקים ברציפות, ואחרי שהוא עזב - הם הפכו לקבוצה מצויינת תחת גיא לוזון.

הוא "הצליח" בכפר סבא ( נשאר בזכות יחס שערים, הישג ענק) - ונכשל בבני יהודה ומכבי פ"ת.

מבית"ר - הראו לו את הכיוון לדלת.

אני גם נורא מתפלא שלא ראיתי את פניך המאירות והשמחות בחגיגה שהאח המסור ציון ערך לכבודו עם הרבה אוכל ורקדניות בטן - לפחות הוא שלח לך דוגמיות של המעדנים שהוגשו שם בדוגי בג? את הדיסק שלו שר "אינתי עומרי" עם אימו הוא שלח לך? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. רון עמיקם Member

אתה ממשיך לזרות חול בעיני הציבור.

הוא לא הפסיד שום שבעה משחקים בפ"ת, הוא לא ניצח שבעה. שלושה הוא הסיים בתיקו.

מי ירדוף אחרי השקרן, האינטרסנט, היחצ"ן של יניב בן-חקון ועודד זרגרי?

7. בית"רי מלידה Member

אני יחצ"ן של בן חקון וזרגרי? פחחחחחחחחח.........

הרגת אותי מצחוק עמיקם: העובדה שאני נהנה לקרוא אותם, מחזיק מהם מהימנים, הופכת אותי ליחצ"ן שלהם? פחחחחחחח....

לא פלא שאתה שונא אותם: הם אלו שחשפו את "שיטות" האימון, ואת ה"טקטיקה שמקטיקה" של אהוב ליבך, אדון רון היחצ"ן!

ולמה שכחת את דוד בן שימול מידיעות? ואת אברהם טבק ממעריב? שלהם אני לא יחצ"ן? ככה "פיטרת" אותי על המקום? בלי הודעה מוקדמת? פחחחחחחח.....

כנראה יוצאות לך העיניים על קולגות שלך, עיתונאים ישרים, שקיבלו קידום משמעותי, בניגוד לך.

כמה כואב לך שזרגרי קיבל ג'וב חלומי אצל שקלאר, משהו שאולי ניסית להשיג לעצמך?

ואיפה החברה שלך, העיתונאית לשעבר בוואן, שרצתה מאוד להיות "מקשרת" בין האוהדים להנהלה? מוכרת כרטיסים אצל דודו טל? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/06
  8. רון עמיקם Member

מה אתה מזיין את המוח?

אני תקפתי אותם? זה שאתה יחצ"ן שלהם לא אומר שאני שונא אותם או מקנא בהם, להיפך, מאוד מעריך אותם. מי פה מגן או לא מגן ומי רצה להיות דובר בית"ר. פעם אחת סירבתי לחיים אבידן ובזה תם הסיפור. אין לי עניין לדברר את בית"ר ירושלים, אני עיתונאי ותיק שנהנה מעבודתו ובעיקר מספורט, לא מהכפשות של אפס משועמם.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שתי התגובות האחרונות של אדון בית"ר ומר עמיקם לא ממש מרימות את הדיון לגבההים חדשים. בקיצור,אני מבקש להשאר בתחומי הדיון ולא לגלוש לנושאים אחרים.

תודה.

10. רון עמיקם Member

אתה מנהל את הפורום? כי אם כן, אני חושב שהיית צריך לנקוט כבר בפעולה אחת או שתיים כדי להפוך את הדיונים לענייניים ולא לקרוסה נגד עיתונאי ספורט שלא אני פצחתי בהם.

11. בית"רי מלידה Member

וגרנט סרב להצעות באנגליה, ואני סרבתי להצעה של ביל גייטס, וכיפה אדומה סירבה לזאב... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

12. רון עמיקם Member

אתה יכול לשאול את חיים אבידן, הוא לרוב בניו-יורק אבל לאחרונה הוא היה בארץ. הפגישה שלנו היתה בכיכר מילאנו בת"א ובעקבותיה החלטתי לעזוב את סיקור בית"ר ירושלים. "אני לא אקבל את המשרה שאתם מציעים לי ואני לא אסקר אתכם יותר. ככה איש לא ילחץ על השני והסיקור האובייקטיבי יימשך". כבר באותו ערב מונה יוסי אולמרט לדובר.

13. בית"רי מלידה Member

טוב, אני אנסה לפגוש אותו ביולי במנהטן... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx אולי בפיטר לוגר.
    איך אמרת שקוראים לך?

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניסיתי לעקוב אחרי הדיון,אבל זה משעמם מאוד...
    קיצור התגובה האחרונה הייתה של לא מצאתי כינוי :
    לא מצאתי כינוי[מה השם?] אמנם ההחתמות נראות תמוהות אבל בעניין של תקווה הוא יכול להוסיף אולי
    מהספסל ובעניין של פולופ אולי שפטנו אותו מוקדם מדי ואולי יתברר שהוא יהיה משהו בסוף..
    אבל בכל מקרה אני לא חושב שהכח רמת גן כבר גזרה על עצמה ירידת ליגה.

ביתרי ועמיקם..יש הודעות פרטיות..עם כל הכבוד הויכוחים שלכם הפסיקו לעניין את כולם...
    וחבל שעמיקם שכותב טוב מן הסתם בדרך כלל מראה לנו בפורום רק סוג כזה של הודעות.

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/06
  15. נדב מיכאלי Member

מלמיליאן מעולם לא ירד ליגה כמאמן ומעולם לא פוטר כמאמן .