מי החוד הקטלני ביבשת?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י רפאל, ‏3/4/04.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבצ'נקו, הטענות שלך מחזקות כל פעם מחדש את היותו של הנרי החלוץ הטוב בעולם.

פשוט תשתוק, ותאמין לי, תתפלא, אולי הדיון הזה יחתם בגול של שבצ'נקו לרשת של ארסנל, טוב?

אגב דניס, קרספו לא בעונה רעה בכלל מבחינת שערים, ישלו בסביבות ה12-13 שערים ב20 הופעות,
    שברובם הוא נכנס כמחליף.

2. שבצ'נקו Member

יש עוד הרבה אנשים שחושבים בדיוק כמוני אז אני לא היחיד שחושב ככה וזה אומר משהו.
    לגבי ההסברים אני לא אסביר יותר ,כי אני לא צריך להסביר 10 אלף פעם למה שבה החלוץ הטוב בעולם ,ולמה הוא יותר טוב מהנרי.

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

למען האמת, זה לא אומר כלום.

אתה צוחק? עשרת אלפים פעם? רבאק, פעם אחת לא נתת הסבר משכנע מדוע שבצ'נקו הוא החלוץ הטוב בעולם! הדבר היחיד שעשית הוא ניסיון ע"י תירוצים והצהרות חסרות בסיס להוריד מערכו של הנרי. לא ראיתי שום הוכחה, ואני עדיין מחכה לתגובה שלך בקשר לסטטיסטיקה של השניים בצ'מפיונז.

4. שבצ'נקו Member

לא נתתי הסברים למה שבה החלוץ הטוב בעולם?
    טוב , העונה יש לו 20 שערים עד עכשיו ב 25 הופעות בליגה האיטלקית, עונה שעברה הוא הכריע למילאן משחקים בסוף העונה, כבש בעונה הראשונה שלו בליגה האיטלקית 24 שערים והיה מלך השערים של הליגה האיטלקית בעונתו הראשונה באיטליה והיה הראשון שעשה את זה מאז מישל פלאטיני, שאת זה אף אחד לא ציפה ממנו! וכבש גם 24 שערים בעונה שלאחריה וגם לא חשבו שיחזור על כמות כל כך גדולה.
    הנרי לא הצליח כמוהו בליגה האיטלקית אולי מהיותו קשר ימני שזה היה תפקיד שלו אז, וגם בליגה האנגלית הוא לא הצליח מאוד בהתחלה כשבא לארסנל ולקח לו כמה עונות להגיע למה שהוא עכשיו.

אני לא מנסה להגיד שהנרי הוא חלוץ לא מהטובים בעולם ממש לא!
    הוא ללא ספק אחד מ 3 הטובים,אבל לשבה יש יתרונות קטנים שבגללם הוא יותר טוב מהנרי .

בקשר לעונה הזאת בליגת האלופות נכון שלשבה הייתה עונה חלשה עם 4 שערים ולהנרי 5 שערים כמו שגם להנרי היו יותר משחקים מלשבה בליגת האלופות.
    ותפקיד הבישולים שייך במילאן לרוב לסיידורף,קאקא קוסטה או פירלו .

עוד משהו להסביר ?

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלבד הנתון הראשון שהבאת אני לא רואה את הקשר. יפה מאד ששבצ'נקו היה מלך השערים לפני 4 שנים... מה הקשר לעכשיו? העונה לטעמי הנרי הוא החלוץ הטוב בעולם. הוא כובש יותר משבצ'נקו בליגה (בממוצע ההבקעות, שכן בליגה האיטלקית משחקים פחות משחקים) ובצ'מפיונז ומבשל יותר בליגה ובצ'מפיונז. זה נושא אחד - הנושא על כך שהנרי הוכיח\לא הוכיח את עצמו ברמות הגבוהות הוא נושא אחר לגמרי. להנרי יש ארון גביעים הרבה יותר מפואר מזה של שבצ'נקו.

6. שבצ'נקו Member

הרבה יותר מפואר?
    טוב עד כמה מפואר?
    אליפות אנגליה ועוד מה?
    לשבצ'נקו רשום זכיה בליגה האלופות, זכיה בגביע האיטלקי,זכיה בסופר קאפ האירופאי ועוד זכיות ,שלא נחשבות לגדולות- כמה תארים באוקראינה.
    ולכל העולם ידוע שהחלוצים באיטליה מתקשים הרבה יותר לכבוש מאשר בליגה האנגלית, היית נותן לקרספו עכשיו מקום של קבע בהרכב הוא היה שם לפחות 25 שערים באנגליה!
    חשוב לציין ששבצ'נקו גם העונה שיחק 25 משחקים וכבש בהם 20 שערים ואחד מהם בפנדל.
    בליגת האלופות שבה שיחק 9 משחקים וכבש בהם 4 שערים.
    ועוד שער אחד במשחק הסופר קאפ האירופאי.
    לגבי הבישולים זה בכלל לא רלוונטי בשביל חלוץ ,אלא בונוס בלבד.

וכמו שאמרת!
    חלק מהדברים הם גם עיניין של טעם!
    העונה לטעמך הנרי החלוץ הטוב בעולם, כמו שלטעמי שבה החלוץ הטוב בעולם ואף אחד מאיתנו לא ישנה את דעתו של השני, תסכים איתי.
    אז כדאי שנעבור הלאה.

7. Max Member

תפקיד הבישולים בארסנל הם גם בעיקר על הכתפיים של פירס, ליונברג, ויירה ואחרים, זה לא מונע מהנרי לבשל שערים בעצמו.
    קשה מאוד להחליט מי חלוץ יותר מבינהם וכמו שראינו בטופיק על שפיטת השחקנים אז אי אפשר להתייחס רק לסטטיסטיקה אבל שנה שעברה שבה היה די בכושר רע, גם בגלל שהוא נפצע הרבה וגם בגלל שהוא פשוט לא שיחק טוב.
    ההגנות בליגה האנגלית פחות טובות מאלה שבליגה האיטלקית, זו עובדה (ובדקתי עכשיו בטבלה של הליגה האנגלית והאיטלקית, 7 קבוצות איטלקיות ספגו יותר מ 40 שערים העונה לעומת 14 קבוצות אנגליות), אבל אולי אפשר להאשים בכך דווקא את ההתקפות האיטלקיות? 11 קבוצות באיטליה כבשו פחות מ 40 שערים העונה, לעומת 6 קבוצות אנגליות בלבד, אז אולי זה לא רק הגנות טובות אלא התקפות רעות? (או סגנון משחק שלא מבוסס על התקפה, לא משנה)

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבצ'נקו והנרי אם אני לא טועה הגיעו לקבוצותיהם הנוכחיות ב-99. הנרי לקח מאז שתי אליפויות ושני גביעים. להנרי יש גם ברזומה מונדיאל ויורו. בבקשה אל תוריד את הרמה של הדיון לסופר קאפים למיניהם כי אני בקלות יכול להוסיף את מגן הצדקה וגביע הקונפדרציות.

בטח שזה רלוונטי. זה מעיד על האיכויות שלו ועל התרומה לקבוצתו.

9. שבצ'נקו Member

טוב, לגבי התארים הבינלאומים שבה אוכל בגדול ,כי נבחרת צרפת הרבה יותר טובה ויש לה הרבה יותר כוכבים מנבחרת אוקראינה.
    אבל ליגת האלופות זה תואר יותר טוב מאליפות אנגליה ,מסכים?

ובאיטליה יותר קשה לזכות באליפות ,כי יש תמיד 5 קבוצות שרצות בתחילת העונה לאליפות קבוע-מילאן,יובה,אינטר,רומא, לאציו וחלקן נפרדות באמצע כדי להאבק על מקום באירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/04
  10. Max Member

ובאנגליה יש את יונייטד שלרוב מנצחת את רוב המשחקים וגם אם אתה מציג יכולת טובה זה פשוט לא מספיק כי יונייטד יותר טובה ממך (לא השנה אבל שנים עברו זה היה נכון) ומילאן באיטליה פרט להשנה מזמן כבר לא הגיע למקום השני בכלל.

11. מילאנזי בנשמה Member

אם נוריד את 6 השערים שהנרי כבש העונה בפנדלים ולשבה נוריד את השער הבודד שהוא כבש בפנדל, נקבל שהנרי כבש 23 ושבצ'נקו כבש 20, כאשר הנרי שיחק 3 משחקים יותר משבצ'נקו וכאשר שבצ'נקו ישב על הספסל בשני משחקים העונה (שולב בהמשך).

לדעתי הנרי לא הוכיח את עצמו עדיין ברמות הגבוהות באמת באירופה בעוד ששבצ'נקו מראה שנה אחרי שנה שמעמדים הגדולים ביבשת (בעיקר בצ'מפיונס) כמה הוא חלוץ גדול. הוא יודע להבקיע את השערים ברגעים המכריעים ביותר בעוד שהנרי די נעלם במשחק נגד צ'לסי.

לסיום, אני חושב ש-7 חלוץ טוב יותר מהנרי.