מישהו פעם שבר עצם בגוף? שברתי תיד :(

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י reda, ‏24/7/06.

1. Melixon 15 Member

אם בעטתי בעצמי באף (אל תשאלו).. ירד לי מלא דם מכל האף והוא היה מנופח איזה 3-4ימים
    זה אומר ששברתי אותו?

2. לא מצאתי כינוי Member

גם לי כמו שקרה לBundy נשברו 2 אצבעות בכף הרגל. לצערי,במקרה כזה אי אפשר לעשות כלום חוץ מלחבוש באופן עצמאי את המקום ולחכות שזה יעבור.

3. idans Member

בכתה ה שברתי את היד, שיחקתי כדורגל בעטתי לשער ונשארתי על רגל אחת בזמן שאיזה אחד בעט לי ברגל שעמדתי עליה, עפתי באויר ששברתי את 2 העצמות ביד ועשו לי ניתוח, היה בלאגן.

בכתה ט שברתי את היד השניה (ימין) שיחקתי כדורסל עליתי לריבאונד בזמן שמישהו התכופף, עליתי עליו אבדתי שויוי משקל ונפלתי הייתי עם גבס (עד המרפק רק) חודש וחצי זה לא היה רציני.

נקעתי את הקרסול גם, ופתחתי את הראש הרבה פעמים, אני זוכר רק פתיחת ראש אחת בקיטנה שהייתי קטן רצתי לבריכה והחלקתי, בקיצור שמתי יד על הראש ראיתי שלא קרה לי כלום ולא היה עלי טיפת דם, בקיצור קפצתי לבריכה פתאום אני רואה סביבי שלולית של דם, חצי בריכה נהיתה אדומה, זה היה פאדיחות ופחד שעד היום אני זוכר.

4. אלסנדרו דל פיירו Member

3 פעמים שברתי את היד.
    פעם בכיתה א' נפלתי
    פעם בכיתה ו' נפלתי מאופנים
    ופעם בכיתה י' נפלתי מאופנוע
    הכי מצתחיק הכל רק ביד אחת - שמאל.
    אחרי שהורידו לי את הגבס האחרון העצם צמחה לי משו מוזר רצו לשים לי פלטינות ביד ובסוף החליטו לעשות לי ניתוח ושברו לי שוב את היד בניתוח אבל שברים שברים לא סתם (בכוונה) והעצם גדלה לי חזרה ישר.
    העצם שלי הייתה ממש מפחידה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

5. reda Member

חחח...שמע זה דיי הלם כי אף פעם זה לא קרה לי..אני בד"כ לא כותב את הhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx((((((((((...

ולאדע אני תמיד כותב בד"כ...

אהההה ו''השריר המנוון''- כלומר השריר שלא הפעלת הרבה זמן? אם כן- אל תדאג אני משחק בסוני חחח

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/06