מירוץ החימוש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Yaak#Berko, ‏11/5/05.

1. burning soil Member

גם אני בעד שכמה שיותר שחקנים ייצאו לאירופה,אבל בלילי ואפק כבר שיחקו בהרכבים
    הפותחים בקבוצותיהם ואף בלטו ורמת הנבחרת בכל זאת לא שודרגה באופן קיצוני(למרות
    התוצאות האחרונות).

2. בית"רי מלידה Member

מי שחושב שברקוביץ' ונימני יחזירו את מכה-בי לצמרת, טועה, ובגדול.

מה שבטוח הוא, שכמות המקללים הפראיירים ( אלו שירוצו לקנות מנויים להצגות עלובות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx )בשער 11 ,תגדל מאוד, ותקטין את המינוס הגדול בחשבון הבנק של הפראיירים שמשקיעם שם את כספם.

המרוויחים היחידים מהעיסקה הזו הם שני שחקנים גמורים ,שלא מסוגלים כבר לעסוק כלום, וכל עיסוקם יהיה בהקמת מחנות, פוליטיקה, סכסוכים, האשמת אחרים בהפסדים, וראיונות לתקשורת.

הגהנום של מכה-בי, הוא גן העדן שלנו.

תהנו! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה מפיו של אוהד שהקבוצה שלו מביאה תארים זו השנה העשירית ברציפות לא?

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רוצה את אפק בלי קשר.

אני לא מעדיף את הנבחרת אני אוהב אותה בערך באותה, אבל אני לא הולך להתנגד ששחקנים טובים מהנבחרת יגיעו אלינו, הם יכולים לעשות לעצמם שם גם במכבי, כמו שאיגביני ורוסו עשו בחיפה, נכון כרגע ההשואה נראית מצחיקה, אבל כעיקרון זה אפשרי.

5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

קאקו אומנם סיכם עם מכבי, עכשיו היריבה העירונית מתערבת ומציעה לו שכר גבוה יותר מזה שמציעים לו בצד הצהוב.

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

פי 2 בדיוק לפי ואללה (אני יודע אני יודע "לפי ואללה"), אם זה נכון, מצדי שיילך להפועל, הוא לבד לא יציל אותם ושכר כזה יפיל אותם מהר מאוד.

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אני אוהב את תרבות ה"סיכם", "חתם", "סגר", שיש לנו בארץ. מקצועניות.

8. M_T_A Member

שכחת את "סיכם עקרונית" ו"סיכם את תנאיו"

בדרך כלל מה שמתחיל ב"סיכם" לא יוצא לפועל, סגר וחתם זה כבר יותר רציני.

בתור אוהד של הקבוצה שכל קיץ מדברת עם חצי מהשחקנים שקיימים על כדור הארץ ובסוף מביאה 2 פלופים אני מבין בדברים האלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן זה מעצבן בטירוף. אני גם מת על "חתם" כשמדובר בהשאלה.

10. משוגע בירוק Member

אני מקווה שמכבי לא תעשה את כל השטויות האלה... אם הם באמת רוצים לנסות להתמודד על האליפות הם לא יכולים לקנות כל בן 34 על סף פרישה שזז.... יש להם צעירים אולי הטובים בארץ שפשוט ישבו בספסל ואוטלי ביציע בגלל ברקו ונימני שיחכולים לתת גג עוד שנה...

הנה כתבה מתוך ספורטליין:

קוסמים בחצי משרה

לא ברור לאן רוצה מכבי ת"א להגיע אבל ברור מאוד שאם היא רוצה לרדוף אחר מכבי חיפה, ככה זה לא יילך לה. המצטרפים עוד מעט פורשים מכדורגל ומצבם לא ברור. קלינגר חייב חמישה זרים תותחים

מאת בועז גולן, ספורטליין. תצלום: אור שפונדר, המכבי.קום

תודו, זה נראה יותר כמו לסתום את הפיות לאוהדים שזעמו וקצפו במשך תקופה ארוכה ונראה פחות כמו קבוצה שתוכל לרוץ אחר תארים או להצליח באירופה.

קשה להבין מה עובר לניר קלינגר בראש אבל אין ספק שמחלקת הגריאטריה שהוא מגייס, לא תביא אותו לחוף מבטחים.

מכבי ת"א של הרגע הנוכחי מזכירה את הפועל ת"א בכדורסל של לפני כשנתיים-שלוש. אז יצאו שם בהצהרות, הביאו זקנים וגמורים מארה"ב - שמות, יש לומר, ובסוף גמרו יותר גרוע מהציפיות הכי נמוכות. ככה נראית מכבי ת"א. היא נראית כקבוצה שלחוצה לרוץ אחר מכבי חיפה ולעצור את "הקבוצה של המדינה" מלקטוף עוד תארים.

נמני יביא שקט לקלינגר מצד הקהל, אבל נמני לא יוכל כיום לעשות הרבה, כשם שהוא לא עושה זאת בבית"ר. אייל ברקוביץ' יוסיף הרבה ובכך אין ספק, השאלה איזה אייל נקבל, האם אייל של לפני ארבע-חמש שנים או אייל של השנתיים האחרונות, שחוטף מכה ומושבת לחצי עונה... כי אם כך הדבר, אוי לו אם יפגוש בשחקני סכנין, אחרת, איך אומרים, חבל לו וחבל למכבי על הזמן.

גם אייל במיטבו, לבדו, לא יוכל לעשות הרבה לטובת הקבוצה. זה מזכיר את שיטת אברהם גרנט שבונה על בניון בנבחרת, אם הילד טוב, זה יילך ואם לא, אז לא.

מכבי ת"א של היום מזכירה גם את מ.ס. אשדוד של רביבו את בן זקן לפני עונה. הצהרות רבות, קשקושים אבל חבורת זקנים שלא הביאה אותם לשום מקום.

עם כל הכבוד לקאקו, שחקן שבקושי שיחק העונה וגם בזמנו, כששיחק בישראל, לא היה מי יודע כמה, בטח לא כמו שדואגים לצייר אותו כיום, הוא לא הפתרון של הצהובים ומן הסתם אלה עוד צפויים להתאכזב ממנו. רשמו לפניכם, שלא תגידו שלא אמרנו.

קלינגר חייב להבין שעם שמות לא משחקים כדורגל, מה גם שאלה לא בדיוק שמות. קלינגר חייב להבין שכדי להלחם במכבי חיפה ובכדי להציב קבוצת כדורגל אמיצה וטובה, הוא חייב חמישה זרים תותחים. הוא חייב הגנה יציבה כמו ברזל, הוא חייב קשר אחורי צעיר, בריא ונמרץ והוא חייב בחוד חלוץ משוגע, משהו על גבול קולאוטי-יעקובו.

במתכונת הנוכחית, מכבי של העונה הבאה תתמודד על מקומות 2-5 - לא יותר. עם כל הכבוד לחבורה של לוני הרציקוביץ', בחיפה יכולים להישאר רגועים ולספור כבר מרגע זה אליפות שלישית ברציפות.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע דווקא במכבי עושים אחלה רכישות לדעתי..
    אמנם ברקוביץ ונימני אולי קצת זקנים אבל שניהם אלה שחקנים מדהימים שעדיין בכמה רמות מעל הליגה

חוץ מזה הבנתי שמכבי רכשו את אבי יחיאל מהפועל פתח תקווה שזה רכש מצויין.
    קאקו הוא שחקן נפלא שיוסיף המון לקישור שבמילא כבר נראה מצויין.

דוארטה בדרך כנראה והוא בכלל שחקן מצויין...
    ועוד הם מדברים על עוד כמה שמות נחמדים כמו אפק ובלילי....נשמע מצויין בשביל אוהדי מכבי...

12. M_T_A Member

חוץ מזה עונת המלפפונים אפילו לא התחילה אז מה הם מסכמים לי את הרכישות של מכבי כאילו זה הסגל הסופי לעונה הבאה???

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף לסגור את הסגל הסופי לעונה הבאה מהר במקום כל שנה להביא בשניה האחרונה לא?

14. M_T_A Member

עדיף אבל אין שום סיבה לסגור את הסגל כבר בתחילת מאי... יש עוד כל כך הרבה חודשים שאפשר לסגור בהם בלי לחכות לשניה האחרונה. אפשר בסוף יולי או בסוף יוני אבל עכשיו אנחנו בפאקינג תחילת מאי לפני שהליגה הסתיימה !!

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/05
  15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים, ובכלל, איך אפשר לשפוט את ברקוביץ' לפני שמישהו עוד ראה אותו, כולם כבר הפכו אותו לשחקן גמור, ראובן עטר לא היה מצויין גם בגיל מופלג? ועטר כל החיים שלו התאמן בארץ, למה שברקו לא יהיה טוב?