מילאן 2020-2021: ניסוי ראשון ביציבות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י yonmu, ‏17/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קרוניץ' הוא שחקן התקפה. לסגור איתו את המשבצת האמצעית\אחורית פחות מוצדק מלסגור אותה עם קלאבריה.

מייטה היה מצויין בעונת הבכורה באיטליה. בעונה השניה והנוכחית פחות. הרבה פחות.

משכורת לא פרופורציונאלית + הזדמנות להעביר אותה לקטאר.

2. Alta Tensione Member

והוא עדיין אחד הקשרים הטובים בליגה ובמיוחד אחד שמתאים בדיוק לסגנון שלנו.

הרכב לליגה\משחקים חשובים: דונארומה, קלאבריה, רומניולי, קיאר, תיאו, בנאסר, קסייה, סלמייקרס, האקאן, רביץ' וזלאטן.

הרכב ליורופה ליג\גביע\משחקים לא חשובים: טאטרושנו, קאלולו, טומורי, גאביה, דאלוט, מייטה, טונאלי, קאסטייחו, דיאז\קרוניץ', האוגה ומנדזוקיץ'\ליאו.

אפשר להגיד שבעיית עומק כבר לא תהיה קיימת החל מעוד שבוע-שבועיים.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קסייה הוא שחקן השדה עם הכי הרבה דקות משחקני הסרייה A (בכל המסגרות). למזלה של מילאן הוא לא נפצע ולא נמצא חיובי לקוביד כי אין לה מחליף בשבילו בסגל. מייטה זה הוייס קסייה הכי טוב שאפשר היה למצוא בינואר, במסגרת התקציב בשוק המקומי.

אני מסכים עם קובי שעונת הבכורה שלו היתה מרשימה מהיתר, אבל זה הגיוני בסה״כ אם מסתכלים אך נראתה טורינו מאז עונת הבכורה שלו (קשה מאוד למשש איזשהו פוטנציאל).

4. itzik.miro Member

מה זה משנה מה מאייטה הציג בטורינו המוגבלת של השנתיים האחרונות, פיולי הוא גם ככה הכוכב במילאן והוא יצליח לחבר אותו לקבוצה.

אחלה רכש למילאן.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/21
  5. yonmu Member

רכש מצוי שמראה שלא מסתנוורים ונחים בגלל התוצאות הטובות. מאוד חיובי.

לא יודע כמה מדובר על משאלה אישית או על מגעים רציניים, אבל גם פאטו הביע רצון לחזור למילאן לחצי עונה הקרובה.
    לא יודע מה הוא שווה היום, אבל אותו הדבר יכול להיאמר גם על מנדוזקיץ'.
    ההייפ על זלטאן מוצדק והכל, אבל אי אפשר לשכוח מהמצב הבריאותי שלו - הוא היה כשיר ל12 משחקים עד עכשיו. ל15 אחרים לא.
    אולי מנדוזקיץ' גיבוי מספיק, אולי לאאו גם ככה אמור לשחק בחוד ורביץ'\האוגה בשמאל, אבל לא נשמע לי מופרך להביא עוד שחקן כזה לחצי עונה.

כרגע יש כאן לכאורה 10 שחקנים על 4 העמדות הקדמיות, אבל קולומבו ומאלדיני צריכים למצוא דקות במקום אחר בינתיים לדעתי. מעבר לזה אני לא מאמין שזלטאן ישפר את אחוזי הכשירות שלו, אז בפועל זה בערך 7.5 שחקנים על 4 עמדות ב3 מסגרות. מנדזוקיץ' מבוגר ולא שיחק כדורגל ברמה גבוהה באופן סדיר לאחרונה. מעדיף להביא עוד שחקן ולתקוע אותו חצי עונה עם מינימום דקות מאשר להיות תלוי בקולומבו במירוץ לסקודטו.

6. Alta Tensione Member

פאטו גמור כבר בערך חצי עשור. מנדזוקיץ' שיחק ברמות הגבוהות רק לפני שנתיים. ליאו-מנדזוקיץ' וזלאטן עם חלטורות של רביץ' אמור להספיק (ולא שיש עכשיו איזה 40-50 מיליון יורו מיותרים ששוכבים בחשבון ואנו בוחרים לא להשתמש בהם). בכל מקרה, בקיץ בהחלט צריך להביא חלוץ שיהיה כאן שנים רבות (ואלחוביץ' כזה).

טל. אוהב/ת את זה.
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תצילו את בלוטי!

טל., itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  8. VAR Member

לא מצליח להבין את הצורך בעוד חלוץ. גם אם לוקחים בחשבון שזלאטן יחמיץ בערך חצי מהמשחקים עד סוף העונה... לאאו היה כל כך גרוע במהלך התקופה הזו? וזה לא שחסר מי שישחק בשמאל. זה מרגיש לי כמו עוד רכישה ניקולה קאליניץ' סטייל שהגיע למרות שהיו כבר 2 חלוצים. אין שום צורך באף קבוצה שיהיה יותר מזה. מילאן קבוצה שרצה טוב וצריכה קיצוני ימני להרכב (לא יקרה בינואר, אני מבין) ובלם מחליף (טומורי בהשאלה זה כנראה הכי טוב שיש בשוק). ואם ממש ממש רוצים אז למצוא טרייד לקרוניץ' תמורת קשר שיתאים יותר למערך. כל דבר מעבר לזה זה סתם להעמיס דד ווד. היה לנו מספיק מזה בעשור האחרון.

לא שיש לי משהו נגד מריו, אגב. שחקן שאם יגיע, יעשה את זה באיחור של איזה 6 שנים, זכר לימים שמקבלי ההחלטות הגאונים שלנו העדיפו עליו שחקנים כמו קרלוס באקה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/21
  9. yonmu Member

אני מסתכל על זה ככה - מאלדיני וקולומבו קיבלו עד עכשיו בערך 500 דקות ביחד.
    נכון, חלק מהדקות האלה היו ברגעים מתים, אבל הם גם היו מה שהיה לפיולי לשלוף מהספסל מול יובנטוס בליגה.
    אם נהיה שוב במצבים דומים - מעדיף שיהיה מנדזוקיץ' על הספסל מאשר את הצמד הזה.

אני לא השתכנעתי שפיולי רוצה את לאאו בחוד. הוא בהחלט לא היה גרוע, אבל אם הוא מיועד לאגף עדיף שיהיה שם.
    מצד שני בצד שמאל כבר יש את רביץ' והאוגה (ודיאז גיבוי), אז נוצר פקק מסוים.

קאלולו וגאביה מאוד הרשימו אותי ובהגנה לא צריך חילוף רענון בדקה 70. לכן אני מודאג יותר מההתקפה.

10. Alta Tensione Member

האקאן ותיאו חיוביים לקורונה.

רק נגד נאפולי היה לנו סגל מלא (וגם אז שיחקנו בלי מאמן).

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בניגוד לשאר קבוצות הצמרת.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  12. itzik.miro Member

חחחח כן כאילו רק למילאן המסכנה יש פציעות, הרחקות ומקרי קורונה

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב נראה שרק מחכים להצגה הרשמית ל מאנדזוקיץ'.

כמה אוהדי יובה אוהבים אותו? שאני לא זוכר כזה קונצנזוס נגד המועדון ובעד השחקן ברשת מאז שקובולי ג'יילי ואלסיו סקו ימך שמם רצו באותו קיץ שהם הביאו את פולסן, גם למכור את ג'ובינקו(מהלך שגרר איומים מצד האוהדים לא לקנות מנויים אם ג'ובינקו יימכר)

אני מקנא במילאן שהוא מגיע אליהם. שהיה המון בהצלחה מריו.

DRORIKO ו-yonmu אוהבים את זה.
  14. טל. Member

מנדג'וקיץ' נראה לי כמו יריה בכיוון לא נכון.
    ובוא נקווה שלא יהיה גרוע מכך (כי לעיתים, גם יש סוג כזה של יריות בכיוון הלא נכון שנקראות "לירות לעצמך ברגל").

מה אופי העסקה?

15. yonmu Member

נראה שהכיוון לחלון ההעברות הוא:
    מנדזוקיץ בהשאלה לחצי עונה.
    מייטה בהשאלה עם אופציה לרכישה.
    טומורי בהשאלה עם אופציה לרכישה.
    בצד השני דוארטה וקונטי יועזבו.

אני מבין את הרצון להביא את טומורי לאור שחרור שני שחקני הגנה, אבל מקווה שלא יהיה צורך בו כי גאביה וקאלולו הרשימו מאוד.
    מייטה זה גיבוי נדרש בהחלט, אבל הוא הופך את קרוניץ' לשחקן מיותר בסגל.
    מנדזוקיץ' זה גיבוי חשוב. לאאו בהחלט מרשים, אבל הוא שונה לגמרי מזלטאן, ובמקביל מאלדיני וקולומבו לא אמינים מספיק.

בהנחה שזה יסתיים עם חמשת השינויים האלה (ואולי עזיבה של קרוניץ'\מאלדיני\קולומבו) - חלון העברות חורפי מצוין.
    זה בדיוק מה שצריך לעשות בינואר, בלי שינויים גדולים אבל כן דברים שעשויים להפוך את הקיץ לפשוט יותר.

נ.ב. החתמה של דיאז תהיה כמובן נהדרת, אבל מבחינתי זה נחשב כחלק מחלון ההעברות של הקיץ כי להמשך העונה הוא בכל מקרה פה.

מצב נושא:
הנושא נעול.