מילאן 2018/19: מהפכה אחרי מהפכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י yonmu, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. גלצ Member

אני זוכר גם כמה הצלות שלו נגד ברצלונה וגם הופעה מדהימה שלו נגד שחטאר בשמינית שאם לא זו הם לא מגיעים בכלל למשחק נגד ברצלונה ולליברפול בהמשך (נגדם הוא פחות הרשים)

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/19
  2. גלצ Member

בדיוק. זו לא הייתה קבוצה מושלמת (רחוק מכך) ובכל זאת חוו הצלחה במפעל וגם בליגה. תבין כמה הוא היה קריטי

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מדבר על הופעה טובה שלו. כולן היו כאלה (אולי פרט ל2-3).

אני מתכוון להופעה שהיא מעל לקבוצה. הופעה בה היה "חשוב" יותר מ10 שחקני שדה. אליסון - אתלטיקו זו דוגמה טובה לדיון.

4. גלצ Member

שיפצתי קצת את התגובה הקודמת.
    בכלליות מסכים איתך אני פשוט זוכר איזה 4 הצלות שהיו לו בהתקפה אחת נגד שחטאר. לא מאמין שיש שוער שלא היה סופג מיזה

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין שיש מנהל חדש אשר רוצה לעשות איזה רכש גדול בכדי להשאיר חותם ובשביל זה אין לו ברירה אלא למכור את דונארומה, אבל בכדי להביא שחקן שדה שיהיה שווה את אותן הנקודות שדונארומה הביא למילאן בעונה שעברה הוא יצטרך להוציא פי 2 אם לא פי 3 (אם בכלל יש כזה ויהיה מוכן להגיע) ולשלם לו פי 2 אם לא פי 3 משכורת. אני לא הייתי מוכר את דונארומה אלא מחפש למכור שחקנים אחרים.

6. עודד (אוהד הצלחות) Member

דונארומה מקבל 6 לעונה ומוערן ב60 מליון, אתה חושב שצריך שחקן של לפחות 12 מליון משכורת ו120 מליון דמי העברה להביא את אותו מספר נקודות? נשמע לי קיצוני. דונארומה גם לא הצטיין לאורך העונה כולה, והיו נקודות שהפסדנו בגללו. עם זאת- גם אני הייתי נמנע מלמכור אותו במידת האפשר- מעדיף שימכרו הרבה שחקנים חלשים מאשר שחקן טוב (ובעל כשרון עצום) אחד.

7. Alta Tensione Member

מאלדיני אמר פעם שבכל פעם שהוא נאלץ לרדת לגליץ' זה נבע מטעות שאילצה אותו לעשות זה. ברגע ששוער נאלץ לעבוד קשה באופן עקבי המשמעות היא שהקבוצה פשוט לא מתפקדת טוב. לאורך ההיסטוריה ראיתי קבוצות שזוכות בצ'מפיונס עם דידות, ואלדזים וכ'ו. עוד לא ראיתי קבוצה שזוכה בתארים משמעותיים בלי שחקן התקפה אימתני. אז לשאלת המה יותר חשוב, זה יותר חשוב. להגן זה פשוט, להתקיף זה מורכב יותר.

קבוצה צריכה שוער אמין שלא יעשה שטויות ויקח מה שמצופה ממנו לקחת ויצא מהשער מתי שצריך לצאת. זה הכל. אין צורך בסופרמן במחיר מופרז שקופץ על הקו כמו גיבור על אבל שומט בממוצע כל הגבהה שניה או כדור לפינה הקרובה או מפספס בעיטה פשוטה ממסירה שנמסרת לעברו. דונארומה בגיל 20 הוא הטייפ השני של השוער. הוא כישרון ענק אבל יש לו עוד הרבה להתפתח וללמוד כדי להצדיק משכורת כמו שהוא מקבל ומילאן היום לא יכולה להחזיק אחד כזה עם דרישות כאלה כשבהרכב משחקים שחקנים שברובם לא מספיק טובים.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  8. yonmu Member

דגלאס קוסטה, ברנרדסקי, פאפו גומז, אינסיניה, אנחל די מאריה - כל אחד מאלה כנראה זמין בעלות של דונארומה.
    והפער בין כל אחד מאלה לבין הקאן (או בוריני) בעמדת הקיצוני השמאלי גדול בהרבה מהפער בין דונארומה לבין ריינה (ואולי אפילו פליצארי).

בכל מקרה השאלה כרגע היא האמון של ג'יאמפואולו בסוסו וסילבה והתקציב הנתון. ככל הנראה לא צריך כסף מיידית.
    מעבר לזה מקרה דונארומה צריך דיון כלכלי בפני עצמו - הארכת חוזה או מכירה מהירה.

9. Alta Tensione Member

- נוסחת העסקה של תיאו הרננדז: השאלה תמורת 2 מיליון יורו פלוס אופציית קניה. יעשה מדיקל היום.
    - היום צפויה פגישה מכרעת על וורטו.
    - אבאטה, מונטוליבו, סאפטה, ברטולאצ'י ומאורי סיימו חוזים אתמול רשמית. החיסכון מוערך ב-26 מיליון יורו.
    - בוריני וקאסטייחו on the market.
    - גם קוטרונה, אבל רק עם הצעות של 25 ומעלה.
    - מיאטוביץ' היה אתמול בקאסה מילאן בשיחה עם בובאן. בין היתר הוא מחזיק במערכת יחסים עם נציגים של לוברן, מאטיץ' ומודריץ'. מדווח בגזאטה שבובאן רוצה את את מודריץ'.
    - נראה שכרגע ירדו מטוריירה ומתמקדים בסאביוס, עליו ריאל רוצה 50 מיליון יורו.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלדיני פאולו יודע להתלבש. כל השאר לא באמת מעניין.

11. Alta Tensione Member

ולחגוג באיביזה.

12. Alta Tensione Member

טוב שיש אמפולי.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קטע איך בארסנל אני לא זוכר שום סיקור מיוחד לגביו. לא הייתי מכיר את שמו לולא FM.

כנראה עשה חתיכת התקדמות הבחור בשנתיים האחרונות.

14. Alta Tensione Member

סה"כ התנהלתם כמו קבוצה עם כסף. למה לגדל טוריירה בעצמכם אם אפשר להחתים אחד מוכן.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

don't even start.

https://media3.giphy.com/media/15aGGXfSlat2dP6ohs/giphy.Xxx

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.