מילאן 2018/19: מהפכה אחרי מהפכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י yonmu, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. VAR Member

אוי ואבוי, ומה נעשה???? כל ההופעות המדהימות שלנו במפעלים האירופיים בשנים האחרונות, כל זה בסכנה לשנה אחת???

אני לא מבין למה כל כך קשה לך להבין שפשוט אי אפשר להיפטר מכל העודפים האלה שצברנו. אין להם ביקוש!

2. yonmu Member

אז אתה סבבה עם להעפיל לליגת האלופות ואז לקבל הרחקה משם ולחזור ללופ של השנים האחרונות?
    או שמקסימום פשוט נלך ללונדון ומנצ'סטר להריץ מכירה פומבית על דונארומה, רומניולי ופיונטק?

אין ביקוש זה פונקציה של מחיר. אתה רוצה להגיד לי שאף אחד מעשרת השחקנים המיותרים בסגל שלנו לא יקבל שחרור? גם בחינם אף קבוצה לא תיקח את האקאן? או את בוריני? או את ברטולאצ'י? לחלילוביץ' לדוג' מצאו קבוצה בסוף. יש מספיק אפשרויות להציע שחקנים והשאלות (כולל השתתפות במשכורת) כשבאמת רוצים להיפטר מהם.
    אגב, הפתרון הפשוט יותר הוא כמובן לא להחתים אותם מראש. כמו שהבהרת, המפעלים האירופיים שלנו לא כאלה חשובים שאנחנו צריכים 5 שחקני סגל יותר מכל קבוצה אחרת.

3. VAR Member

עם הראשון אני סבבה. אין שום סיבה שזה יוביל ללופ של השנים האחרונות כל עוד השחקנים שהחתמת נשארים אצלך. עם השני לא (מכירה פומבית שכזאת מתקבלת על הדעת אם מדובר בהכרח כלכלי של המועדון עצמו, אבל לא אם מדובר בהכרח של הFFP). אופ"א תכעס? שתטפל בסיטי וPSG קודם. כשכולם מרמים אין סיבה שאנחנו נשחק לפי החוקים. פשוט להמשיך לבנות כאילו אין FFP וברגע שזה יהיה מספיק טוב גם אופ"א תתיישר.
    עד שלא הבאנו שחקנים יותר טובים - האקאן ובוריני הם שחקני רוטציה ואין סיבה שניתן אותם בחינם באמצע העונה.
    אם שחקנים כמו ברטולאצ'י ומונטוליבו שכבר שנתיים ויותר לא רואים דשא במדי מילאן לא דופקים על השולחן אז כנראה שמה שמעניין אותם זה כסף שבאף מקום אחר לא מוכנים לשלם להם, ובצדק.

4. תומר1989 Member

שוב פעם הסטיגמה הזו של "תתעסקו קודם בסיטי ופ.ס.ז'"? מתי תבינו שמילאן מצפצפת על החוקים הרבה יותר מהשניים הנ"ל
    היא מוציאה לא פחות (אם לא יותר) מהן ומכניסה בערך שליש ממה שהם מכניסות.

5. yonmu Member

@VAR
    אין לי שמץ של מושג למה את כל כך רגוע ביחס לFFP. אני לא רואה שום דימיון בינינו לבין סיטי ופסז', שלהן יש בעלים מליארדרים שיכולים לדאוג להכנסות גבוהות למועדון (פשוט החברה חותמת עסקת חסות מוגזמת והרוב הגדול מתקזז). אנחנו לא שם, ואנחנו מוציאים הרבה יותר, ובלי הכנסות של ליגת אלופות וכשגם משחקי הליגה שלנו זה לא בדיוק הסחורה הכי חמה בשוק. בקיצור, ברמת הFFP אנחנו הכי קיצוניים.

אנחנו לא צריכים כל כך הרבה שחקני רוטציה. אין לנו ליגת האלופות על הראש, הודחנו מליגת אירופה, הגביע זה במקרה הטוב עוד 3 משחקים. אין שום סיבה לבנות סגל רחב יותר משל ברצלונה או יובנטוס. שוב, הביקורת העיקרית היא על ההבאה מראש - על מי שהחתים את סטריניץ' בלי לבדוק מה מצב הלב שלו, על מי שהחתים את חלילוביץ' ואז נזכר שיש קסטיחו על המדף, וכן הלאה. חוץ מזה, אני פשוט לא מאמין שהיתה אפס התעניינות בשחקנים שלנו. היה דיבור על אנטוניו דונארומה ביוון ובסוף הוא יעביר כאן עונה שלמה עם משכורת ואפס דקות, היתה התעניינות בבוריני בסין, היתה התעניינות בהקאן בגרמניה, ויפליא אותי מאוד אם אף קבוצה בליגה לא רוצה את ברטולאצ'י בשום עסקה.
    בקיצור, ניהול הסגל כאן רשלני לחלוטין. 4 שוערים, 3 מגנים בכל צד, קשרים שלא רואים דקה במשך עונה - זה דברים שיש רק פה.

6. עודד (אוהד הצלחות) Member

@yonmu
    גם השחקן צריך להסכים למעבר

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי במציאות, אבל בפוטבול מנג'ר יש אופציה לעשות terminate contract ולשלם לו את כל החוזה בתשלום אחד.

8. עודד (אוהד הצלחות) Member

בצ'ק?

9. VAR Member

אני רגוע כי בוורסט קייס סנריו אנחנו נקבל באן מהמפעלים האירופיים לעונה אחת או שתיים ואחרי זה נמשיך כרגיל. זה היתרון בלהיות כל כך בינוני למשך כל כך הרבה זמן - אתה לא יכול להפחיד מישהו שלא ראה עונה אירופית מכובדת כבר קרוב לעשור בבאן ממשחקי ליגת האלופות.

באן העברות יהיה מכה קשה בהרבה.

על טעויות משלמים, זה נכון לא מאתמול. הציפיה שלך שאחרים ישלמו על הטעויות שלנו היא מנותקת מהמציאות. אם שחקן מקבל על עצמו לשבת על הספסל/ביציע ובלבד שיקבל את הכסף שמגיע לו אז זה בדיוק מה שיקרה.

10. yonmu Member

@עודד (אוהד הצלחות)
    ואתה מניח שאף שחקן מהנ"ל לא מוכן לעזוב את מילאן בשום סיטואציה?
    יש לך כזה אמון עיוור בהנהלה שאתה בטוח שהם ניסו את מירב המאמצים?
    אחרי שהלכו להחתים את חלילוביץ' בתחילת הקיץ ואז נזכרו שהוא לא משהו אז החתימו את קסטיחו,
    אחרי שהלכו להחתים את סטריניץ' ואז קלטו שהוא לא כשיר אז החתימו את לקסלט,
    אחרי שקונטי נפצע לעונה וחוזר לדקה ונפצע לחצי עונה,
    אחרי שאנטוניו דונארומה מחמם את הספסל כי אח שלו פה ומביאים עליו גם את ריינה כשיש פה גם את השוער של איטליה הצעירה -

בקיצור, אין לי שום סיבה להניח שההנהלה מתנהלת כראוי בסיפור, גם אם לא הייתי זבוב על הקיר בשיחות של הקאן עם גאטוזו.
    ההתנהלות בשנים האחרונות חובבנית בהרבה תחומים, ולכן אני מניח שהמצב של הסגל שלנו (שחריג ביחס לכל קבוצה אחרת) הוא חלק מזה.
    יכול להיות שיש כאן תירוץ פרטני לכל מקרה. זה פשוט הרבה פחות סביר מאשר להניח שההתנהלות חובבנית.
    4 שוערים, 3 מגנים ימניים, 3 מגנים שמאליים, 3 קשרים מרכזיים שלא שווים שום דבר. אני מעדיף להאמין בסיבתיות מאשר בצירופי מקרים.

@VAR
    ומי אמר שבאן העברות לא יגיע גם כן?
    אני רואה אותנו עושים התקדמות בשנים האחרונות. היה כאן שלד (דונארומה, קלבריה, רומניולי, סוסו, קוטרונה) והוא רק מתפתח (קונטי, קסי, בקאיוקו, פאקטה, פיונטק). דרישה לאיזון תקציבי בקלות עשויה להוציא אותנו מההתקדמות הסבירה שאנחנו בה לעוד סבב של בלגן. לא בא לי לחכות עוד 5 שנים לליגת האלופות כשלדעתי הסגל הנוכחי שווה את זה.

11. עודד (אוהד הצלחות) Member

אין לי מושג מה הקשר בין מה שרשמתי למה שייחסת לי

12. VAR Member

אם יהיה באן העברות אז נחכה בסבלנות עד שיגמר ונמשיך מאיפה שהפסקנו.

למה שתחכה 5 שנים? יש לך תקדים לקבוצה שנעדרה משם אפילו שנה אחת בעקבות הFFP?

13. yonmu Member

@עודד (אוהד הצלחות)
    כתבת שצריך שהשחקן עצמו יסכים למעבר. אני שואל אותך, בהינתן ההתנהלות של ההנהלה בשנים האחרונות, האם נראה לך שזאת היתה הבעיה העיקרית שבגללה אנחנו תקועים עם 6-7 שחקנים מיותרים בסגל.

@VAR
    אין תקדים כי אין תקדים לבזבזנות של מילאן והFFP לא מספיק ותיק.
    המצב שלנו הוא אולי העדין ביותר, כי יש לנו המון פרוספקטים צעירים שעומדים להתפוצץ (חלקם כבר התפוצצו) ומצד שני כרגע אנחנו גם לא במקום מקצועי טוב וגם לא במקום כלכלי טוב.
    באמת קשה לך לדמיין מצב שבו אנחנו מסיימים מקום חמישי, ההכנסות נמוכות אז אופא משעה אותנו גם לעונה שאחרי, ובינתיים שחקנים מחפשים אתגרים? אם פפ ירצה את רומניולי הוא ישאר במילאן? אם ברצלונה תרצה את דונארומה? אם ריאל תרצה את פיונטק ופאקטה? השחקנים האלה באמת נראים לך חבורת פאולו-מאלדינים שיישארו לשחק באוקראינה בימי חמישי במקרה הטוב במקום לרדוף אחרי טראבלים? ובכלל, כל כך ברור לך שההנהלה תמשיך להשקיע בפרויקט במקום לעשות אקזיט על השחקנים, למכור ולברוח?

יש לנו 11 שחקנים צעירים מעולים עם פוטנציאל מטורף (דונארומה, רומניולי, קלדארה, קונטי, קלבריה, קסי, בקאיוקו, פאקטה, סוסו, פיונטק, קוטרונה). הם לא יישארו פה אם לא ניתן להם את הבמה שהם ראויים לה מהר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/19
  14. טל. Member

ביום שבת מילאן יוצאת לטייל ב ורונה.
    הנה עובדה משעשעת: קשישטוף פיאנטק (זה שגנואה לא ימכרו בפחות מ 70 מיליון יורו) כבש יותר גולים השנה מכל קייבו ביחד.

קשישטוף 26
    קייבו 21

15. Alta Tensione Member

מצב נושא:
הנושא נעול.