מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד יש דברים בגו, ומצד שני יכול להיות שבעתיד - עם השוק שרק נהיה מטורף יותר, ועם ראיולה לצידו - מילאן תרוויח בענק ברמה הכלכלית.

דוגמא קלאסית לכך שאומרים שטוב שאוהדים לא מנהלים את הקבוצות שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/17
    Gianzola אוהב/ת את זה.
  2. yonmu Member

מה האלטרנטיבה? למכור עכשיו בזול או למרוח עונה ולשחרר בחינם?

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

6 מיליון אירו לעונה, גם קימבן את האח וגם הוציא את ראיולה החרא כאן...שאפו ילד. בכל מה שקשור למו״מ, אתה בליגה של הגדולים כבר עכשיו.

4. eran.m Member

15 שנים עברו מאז המרקאטו האחרון והמשמעותי של ברלוסקוני וגליאני ומאז ( וביתר שאת מאז הזכייה ב 2007 ) הגיעו בעיקר פחים או שחקנים שעבר זמנם ( אומנם היו כמה בודדים ( מתוך ה 90 ( בערך ) שחקנים שהגיעו אלינו מאז ) ששולמו עליהם 20 - 25 מיליון אירו , אבל רובם לא הצדיקו את המחיר או שלא היו ראויים לנו ) ( כמה פחים וסוסים מתים עברו עלינו , עכשיו בראייה לאחור זה נראה סבל דיי רציני , אם עד 2012 הכרתי את כל הסגל מאז אני כבר לא ידעתי מי נמצא אצלנו וזה רק בגלל האליפות עם זלטאן ופרינס ואותם שחקנים גמורים של מילאן הגדולה של אנצ'לוטי , אחרת מאז 2009 לא היה לי מושג מי בכלל אצלנו ) , אז עכשיו שסופסופ יש בעלים חדשים שבאו לעשות חריש רציני במועדון ויש כאן כמה שחושבים שזה לא בסדר ?!@ , WTF ? , כאילו אותם פחים שנמצאים כרגע במועדון ראויים להישאר בגין " המשכיות " , לתת המשכיות ?! , למה ?! , לכישלונות שעברו עלינו במהלך העשור+ האחרון ?! ( מהגרועים שישנם כרגע אצלנו אתה יודע מה תקבל , או יותר נכון מה לא תקבל אז אין אף סיבה להשאיר אף לא אחד מהם מאף סיבה שהיא ) , למזלי ולמזלם של רוב האוהדים כאן ואני מאמין שבכלל רובם המוחלט לא חושב שישנו מישהו שחסין מלהיפלט מהמועדון , וטוב שאותם אוהדים לא מחליטים כי איתם עוד היינו ממשיכים לשקוע בבינוניות הזו עוד שנים רבות תחת ברלוסקוני וגלאיני...

סאגה #2 - דונארומה V

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/17
  5. עודד (אוהד הצלחות) Member

משחק הידידות הראשון לקיץ נגמר בנצחון 4-0 על לוגאנו. כבשו קורטונה, קרוצ'אטה (פירומוורה), סוסה (בישול יפה מאד של חוזה מאורי), וגוסטבו גומז. ראיתי רק מחצית שניה, חוזה מאורי היה השחקן הטוב על המגרש. ניאנג ובאקה היו חלשים.
    דה שיליו קיבל השפלה ראויה כשלא קיבל את הסרט הקפטן כשנכנס אלא זאפאטה (מה שמגדיל את ההשפלה).

6. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אולי בסופו של דבר עשיתם מהלך טוב, אך מהצד זה נראה פשוט נוראי. אני לא יכול להגיד מה הייתי עושה אם הייתי בנעליו של מיראבלי, אך זה באמת מגוחך שפוץ בן 18 בלי יותר מדי קבלות באמתחתו, מחזיק בביצים מועדון ענק כמו מילאן. היו דיבורים שתחזיקו בו השנה ובסוף תשחררו בחינם, בין אם הייתם עושים את זה ובין אם הוא האריך בסופו של דבר את החוזה, והמועדון נכנע, אפשר להבין. הסיטואציה היא זאת שפשוט מקוממת אותי במיוחד (ומדבר אחד שהוא בסה''כ צופה מהצד של הסאגה/טלנובלה הזו). כשבנוסף לכל זה, נכנעים ומכים חטא על פשע ומביאים שוער מיותר עם 0 רזומה (ולא משנה אם יכנס למשבצת של השוער השני/שלישי), שישב על שכר מפלצתי (בסטנדרטים שלו, ובכלל), רק בגלל שהוא חלק מעסקת החבילה שנקראת "דונארומה", ולא בגלל שהוא מתאים למועדון מקצועית.

Dayatso, Gianzola ו-אלעד אוהבים את זה.
  7. yonmu Member

כן, העסקה עם דונארומה צורמת. היא עדיין עסקה טובה.
    אגב, אני לא יודע כמה אח שלו גרוע. יש מצב שהוא טוב מספיק להיות שוער שני או שלישי ואז המכה היא רק כלכלית.

אגב מאורי - מישהו עקב אחריו בעונה האחרונה ויודע אם הוא שווה משהו? יש סיכוי שהוא יישאר כמחליף של קסי?

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

בשורה תחתונה - אם לא היה אחיו של ג'יג'יו, מה הסיכוי שהיה נוחת במועדון כמו מילאן בגיל 27, כשברזומה שלו כמה עונות בקבוצות תחתית/אמצע טבלה בסרייה B ועונה אחת בקבוצה בינונית ביוון? בדיוק.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/DEh7RC_XcAEXL_v.Xxx
    https://pbs.twimg.com/media/DEiALS8XgAA5G8x.Xxx
    " I never had any doubts about staying."

14מ' לעונה יעלה התענוג הזה. עסקה משתלמת בהנחה שקיים סיכוי לא רע להכניס 50מ' בקיץ הבא. עסקה משתלמת מצד צמד הגברים הלא פוטוגנים. אומללה בקטע מוגזם עד דמעות (של צחוק) מכל צד אחר.

Gianzola ו-EO11 אוהבים את זה.
  10. תומר1989 Member

שווה התייחסות רצינית הדיבורים על בונוצ'י?

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלם מצויין שיכול לשדרג את מילאן. יכול להיות אופציה מעניינת. הבעיה שהוא אינטריסטה. בחיים לא ישחק ביריבה העירונית.

EO11, Alta Tensione ו-אלעד אוהבים את זה.
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעות של מילאן.

רומאניולי > בונוצ׳י.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי בונוצ'י יותר טוב. המשחק שלו עם הכדור ברמה גבוהה יותר (יש מלא סרטונים ביוטיוב). מצד שני רומאניולי יותר צעיר.

14. עודד (אוהד הצלחות) Member

רומאניולי בן 22, בונוצ'י בן 30. כשבנוסף הוצעו דה שליו וכסף. בושה רצינית אם זה אמיתי.

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה שיובה תרצה למכור אותו? סיטי תשכיב איזה מאה מיליון עליו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.