מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yonmu Member

רשמית: מונטלה פוטר, גאטוזו המאמן.
    הגיע הזמן. חבל רק על בנוונטו שמפספסים הזדמנות לנקודות ראשונות בליגה.

לאור הנקודות שאיבדנו והכושר של היריבות, בליגה לא נגיע ליותר מEL (ואולי עדיף בלי, אם מסתכלים על אינטר).
    ריצה טובה בליגת אירופה (או זכייה בגביע האיטלקי) יכולה להשאיר טעם טוב מהעונה הזאת, אבל הציפייה האמיתית מגאטוזו היא לאפס את הסגל הזה.
    מעניין אם בונים עליו לטווח הארוך.

נערך לאחרונה ב: ‏27/11/17
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. DRORIKO Member

תמיד חיבבתי את הבן זונה הזה, למרות שהוא מילאנזי. יהיה מעניין לראות אותו בתפקיד החדש.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלוואי שיצליח, אבל יש לי תחושה שהוא יסיים כמו חבריו אינזאגי וברוקי.

בכל אופן, מחכה בקוצר רוח ליום ראשון לראות את האמסטף הזה על הקווים.

eran.m ו-EsheD אוהבים את זה.
  5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם כשזידאן ומונה למאמן ריאל,כולם (כולל אני) טענו שזה מכת מוות לקריירה שלו.
    מקווה שגם עם רינגו זה יצליח,למרות שהסיכויים כמו שאורי ציין פה, לרעתו.
    מרגש.

6. yonmu Member

לא יודע מה זה 'הסיכויים לרעתו'. הוא דווקא מקבל קבוצה מוכשרת שנמצאת במצב רע, ככה שלפחות עד סוף העונה יהיה לו קשה מאוד לאכזב.
    בינתיים השמועות (שמבוססות כנראה על כלום) הן על חזרה לרביעייה הגנתית והעדפת סילבה בחוד.

אגב, מלבד אינזאגי וברוקי גם סיידורף הספיק להיכשל פה. אולי בשביל זה מחזירים את קאקה?...

7. SerieA Il Capitano

עד כה, גאטוזו בחר במקומות הגרועים ביותר לקריירת האימון שלו.

פאלרמו של זאמפריני, פיזה המתרסקת וכעת מילאן המלאה בבעיות.

אני לא בטוח שזה טוב לקריירה שלו ואין לי מושג מהן יכולות האימון שלו. עד כה זה לא נראה טוב.

ההשוואה לזידאן קצת בעייתית מכיוון שזידאן נכנס לקבוצה מנצחת במילא עם אחד משני השחקנים הטובים בעולם ואולי בהיסטוריה.

אני מאחל הצלחה לגאטוזו במיוחד בליגה האירופאית אבל אני לא בא עם ציפיות גדולות ממנו.

מעניין אם מילאן תשקול את דונאדוני בעונה הבאה.

על פניו, הרקורד של דונאדוני דומה לזה של מונטלה. דונאדוני הצליח בבולוניה ובפארמה (מאד). מונטלה הצליח בפיורנטינה עם הנהלה לא פשוטה, ובנוסף הצליח בקטאניה. האם יש הבדל מהותי ביניהם ברקורד? לא בטוח. דונאדוני מעט יותר מנוסה וגם צבר ניסיון בנבחרת.

אני מניח שמילאן מאד תרצה את קונטה בקיץ אבל לא בטוח שהיא תוכל לשלם לו את המשכורת שירצה. הוא מצידו אם יעזוב את אנגליה בוודאי עשוי לרצות להוריד את יובנטוס מההגמוניה שלה וגם לנצח שוב את אינטר ונאפולי. יהיה מעניין.

אבל עוד חזון למועד - בינתיים נראה כיצד מילאן תראה תחת גאטוזו.

משחק הבכורה מול בנוונטו אמור להיות פלטפורמה נוחה לאסוף נקודות ראשונות.

8. cazzo Il Capocuoco

בהצלחה לרינו, מקווה שהוא יפתיע את כולם.

9. Alta Tensione Member

העלה פה מישהו ספקות בקיץ לגבי אם זה גדול על מונטלה ו-ואללה יצא שהוא צדק. מסתבר שכמו שיש שחקנים טובים שקורסים בקבוצות גדולות עם ציפיות כך גם יש מאמנים. כשהיינו עם ציפיות (וסגל) של פיורנטינה אשתקד מונטלה תפקד מעולה ועמד במטרות. השנה קיבל רכש שנועד לעלות את רמת הציפיות מדרגה או שניים ואז הוא התחיל להתבלבל, להסתבך ולא לשלוט במה שניתן לו. חבל מאוד. מאוד התחברתי אליו ורציתי שישתקע כאן ויטביע חותם. בפן האישי הזכיר מאוד אגדות מועדון בכל מה שקשור להתנהלות שלו ולקלאס שהפגין.

פירלו חוזר בעונה הבאה לסן סירו כעוזר של קונטה. mark my words. אבל עד שזה יקרה, פורצה רינו!

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/17
    עודד (אוהד הצלחות) אוהב/ת את זה.
  10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרת הכול.
    כל שחקני העבר מהדור של רינו נכשלו בזה אחר זה,כי הסיטואציה הייתה עבורם בלתי אפשרית.
    בנוגע לזיזו הוא קיבל קבוצת כוכבים,אבל מופרקת בגלל בניטז.
    מאחל לרינו הצלחה,תמיד היה אחד השחקנים היותר האוהבים עלי.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שישבור רגל, לא תרתי משמע.

12. Raulito Madridista

גאטוסו היה שחקן מרגש והוא יודע יותר טוב מהרבה אחרים מהי המשמעות של החולצה של מילאן, אבל אלה דיבורים באוויר. גאטוסו כמאמן כמובן לא יכול להשפיע כמו שהיה בולדוג או רוטווילר במרכז השדה. גם סיידורף ואינזאגי אימנו ונכון שהכלים שלהם היו פחות טובים, אבל זה לא אומר כלום. הקבוצה הזו צריכה משהו מעבר, אפילו אנצ'לוטי למרות שהוא מנומנם כזה. היו חייבים לפטר את המאמן אבל גאטוסו לא יביא את מילאן אפילו לחצי הדרך אליה היא שואפת והרזומה שלו נוראי. בריאל מדריד קאפלו היה בא ועושה סדר כל עשר שנים :) אני נזכר כמה הקבוצה הוציאה בקיץ וזה מטורף. אינטר למשל עושה הכל הפוך ממילאן ומתנהלת נהדר

13. Alta Tensione Member

מה מטורף בעולם שבו עשרות שחקנים בודדים מוערכים ביותר מ-100 מיליון יורו?

14. yonmu Member

בהתחשב בקצב צבירת הנקודות של הטופ 4 וחוסר הסיכוי להגיע לCL, אני מתחיל לחשוב שאולי הדבר הכי טוב שאפשר לעשות העונה בליגה זה לסיים במקום השביעי. הEL היא כסף קטן לעומת הצ'מפיונז וכשרואים כמה נוח לאינטר העונה (בין השאר) בגלל שאין לה מפעל אירופאי על הראש, זה מפתה.

ברור שקודם כל צריך לקוות שהקבוצה הזאת תראה כמו קבוצה, אבל כישלון מוקדם בליגה יכול לאפשר לנו כמה דברים -
    1. השקעה במפעלים המשניים.
    2. שילוב הצעירים (גאביה, קלבריה, לוקאטלי, קוטרונה) ברוטציה לקראת העונה הבאה.
    3. לא רק לא להתחזק בינואר אלא להתחיל לצמצם נזקים ע"י מכירות והשאלות (קליניץ', הקאן, מונטוליבו, אבאטה, זפאטה, פאלטה וגומז).
    הורדת ציפיות מוקדמת עשויה לצמצם עלויות בצורה שתאפשר לנו לא למכור את השחקנים שכן צריך לבנות סביבם קבוצה מסודרת עם סגל קצר והיררכיה ברורה (או בקיצור - מה שספאלטי עשה באינטר).

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט תביאו מאמן טוב שיבנה את הקבוצה בצלמו ובדמותו.

כל השאר לא משנה.

מצב נושא:
הנושא נעול.