מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Enzo Maresca Member

הודעת פתיחת דיון הכי SWAG בהיסטוריה של הפורום. מדהים מה שמרקאטו אינטנסיבי עושה לאנשים.

חייב לציין שאני מאוד מתרשם מהפרופיל הממוצע של הרכש שלכם עד כה - שחקנים צעירים ומבטיחים שטובים (חלק מאוד, חלק פחות) כבר היום, ילכו וישתפרו עם הזמן* ויהוו את השלד של הקבוצה ללא מעט שנים. הקטע היותר מעודד מבחינתכם זה שהקיץ הנוכחי מרגיש כמו בסך הכל הכנה לקולפואים הגדולים באמת של השנים הבאות. עם זאת ולמרות כל האופטימיות המוצדקת, אי אפשר להתעלם מזה שאתם מחליפים יותר מחצי הרכב - למונטלה** יש המון עבודה בניסיון להפוך את הברדק הזה לקבוצת כדורגל שטובה על הדשא ולא רק על הנייר. האוהדים וההנהלה יהיו חייבים להיות סבלניים ולאפשר לקבוצה הזאת לטעות וללמוד תוך כדי תנועה.

* - זה כמובן התסריט האופטימי. יש גם את האופציה שחלק מהם לא יממש את הציפיות, למרות שאישית אני לא רואה חבר׳ה כמו קונטי, קסייה וסילבה הופכים לפלופים (לא סגור לגבי השאר).
    ** - אני עדיין לא משוכנע שהוא הreal deal. בשום שלב בקריירה שלו עד עכשיו הוא לא נתן לי את התחושה שהוא מאמן גדול באמת ואני מאוד סקרן לגלות מה הוא מסוגל לעשות עם הסגל הנורא מבטיח הזה. היכולת שלו לבצע קפיצת מדרגה קדימה ולהפוך לטקטיקן מהשורה הראשונה היא התנאי העיקרי להצלחה (= מקום ברביעייה הראשונה ואולי גם קמפיין אירופאי מרשים) של מילאן העונה.

אלעד, Alta Tensione ו-yonmu אוהבים את זה.
  2. yonmu Member

^^ - בדיוק. בגלל זה אני מקווה שכמה שיותר מהסגל המקורי יישארו (סוסו, בונא ורומניולי בהרכב. לפאדולה, דלופאו, לוקאטלי, סוזה, פאלטה, אנטונלי ואבאטה בספסל. להישאר עם ה4-3-3). זה עשוי להיות בעייתי וזה אתגר ענק למונטלה.

נראה שביגליה מתקרב. זה כמובן משמח, אבל סותם את הגולל על פנטזיות כמו ססק או מודריץ'...

3. Alta Tensione Member

אין, זה פשוט מדהים. 5 שנים באים לכאן אוהדים ומציעים\דורשים (בצדק!) להחליף חצי הרכב כי הם לא מתאימים לרמה. עכשיו שסוף סוף יש את הכסף והנכונות לעשות את זה מעקמים בתגובה פרצוף עם הטיעון של יקח זמן להחתבר, זה מסוכן וכו'...

יהיה מספיק זמן להתחבר. ליגה זה מפעל ארוך שתמיד אפשר לתקן בו אחרי פתיחה מגומגמת ויש מלא דוגמאות שמחזקות את זה. השלב הראשון בליגה האירופית זה אוננות שגם שם אפשר לטעות ולשלם שכר לימוד ועדיין לעבור. אני גם מסתייג מעזיבה של שחקן אחד- או שניים אבל במאקרו הכוונה היא נכונה. תחשבו מי נכנס מהסגל הזה לסגל שאימן אנג'לוטי לפני יותר מ-10 שנים ותבינו את הפורפורציות.

אלעד, Carlo Ancelotti ו-Nesta אוהבים את זה.
  4. VAR Member

ייקח זמן להתחבר כמה שייקח. אין תסריט פסימי בעניין הזה. תוך שניה זה תסריט מעולה ותוך שנה זה תסריט טוב. ואם זה לא יתחבר אז יעשו את ההתאמות. אנחנו עדיין לא במצב של לצפות לנצח עכשיו. למנצ׳סטר יונייטד יש סגל פי מיליון יותר מוכשר ממה שיש לנו עכשיו והם סיימו מקום שישי. עדיין, לכולם ברור שמתישהו הם יחזרו לצמרת.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקסים איך דחפו שם את לוקאטלי כאילו הוא מחזיק את הביצים של ביגליה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. yonmu Member

מיראבלי - אתה לא מפרש דברים נכון. אין כאן הרמת גבה. יש כאן דאגה. בדיוק כמו עם הבעלים החדש. זה משמח, זה שיפור, אבל זה מדאיג.
    (מעבר לזה - קיווינו להחליף חצי הרכב. יותר מזה עשוי להיות בעייתי מדי) 'יהיה מספיק זמן להתחבר'? לא מצליח להאמין בזה בקלות כמוך.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד כמה חשובה הכימיה של 2-3 שחקנים שאתה לא רוצה בעזיבתם ביחס ל15 שחקנים חדשים? המהפך בסגל כבר כאן. הוא בלתי נמנע.
    מה בדיוק אתה רוצה לשמר? שני בישולים של דאולפאו? כי "הרבה שינוים זה מסוכן"? הרבה שינוים זה אכן מסוכן בקבוצת על שהכל עובד בה. לקבוצות שזכו בשייח אחרי שנים של כלום כמו צ'לסי, סיטי, פסז' ועכשיו מילאן, המטרה היא להתחזק כמה שיותר וכמה שיותר מהר. כאשר תיווצר קבוצה גדולה, רק אז באמת עדיף לשמור עליה מלוכדת.

DRORIKO, אלעד ו-Alta Tensione אוהבים את זה.
  8. yonmu Member

אני לא מסכים שמילאן היתה כל כך אומללה. כבר אצל מיכא ראינו את הקבוצה מתאפסת חלקית, ובעונה האחרונה ראינו קבוצה.
    מה אני הייתי עושה?
    קודם כל - נשאר במערך 4-3-3, אם כי אני מקווה שזה יקרה בכל מקרה.
    משאיר כמה שיותר שחקני ספסל לגיטימיים בסגל - פאלטה, גומז, לוקאטלי, סוזה\ברטולאצ'י, דלופאו, לפאדולה.
    כל השחקנים האלה לא טובים מספיק להרכב, אבל אפשר להשאיר אותם בסגל וככה להרוויח יציבות.
    אין שום סיבה לדבר על 15 שחקנים חדשים. הגיעו 7 (דלופאו במקום בוריני היה משאיר את זה על 6). כן, אנחנו עוברים מהפכה, אבל יש מהפכה מוחלטת ויש מהפכה חלקית. אתם אולי לא מאמינים ב'יציבות' הזאת (או לפחות לא מאמינים בה כשעושים שדרוג סגל מאסיבי). אני כן חושב שזה מהותי. בעונה הבאה אנחנו נרדוף אחרי המקום הרביעי כל הזמן. אם בתחילת העונה נאבד נקודות כי כל מחזור נעלה במערך שונה ובהרכבים שונים - זה בדיוק מה שעשוי לגרום לנו לאבד את הנקודות שקריטיות לשם.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יציבות מרוויחים עם תלכיד של השחקנים הבכירים. לא עם שחקנים זניחים מהספסל. למה ה"יציבות" שלהם שווה יותר מתוספת של איכות בהתאם לאופציות הקיימות בשוק? עם מי בכלל אמורה להתקיים היציבות שלהם? עם עצמם? הרי כבר יש לכם 10 עמדות חדשות. מהצד שלהם, הישנים או החדשים הם בכל מקרה - חדשים.

אני מאמין ביציבות של משהו קיים. משהו שכבר עובד ומתאים לשאיפות של המועדון. אם התאמת את הסטנדרטים שלך ל"רואים התקדמות ושיפור תחת מיכה" או ל"הצלחה" של דאולפאו (כמו הקודמים לך עם טאראבאעט), שווה לחשב מסלול מחדש כי המנהלים החדשים בוודאות הרבה יותר שאפתנים ממך. זה ימנע אכזבה מהגעה של עוד שחקנים גדולים על חשבון "יציבות" של כרטיס אדום\פר משחק של פאלטה, 10 איבודי כדור של ברטולאצ'י, או התפוקה של דאולפאו שלא הייתה מתקבלת באף ספסל של קבוצת צמרת.

בשביל זה יש את הקיץ (רוב הקבוצה מוכנה כבר בתחילתו). אין ספק ששנה של עבודה תשפר את הקבוצה, אבל אתה מציע להסתפק מראש בבינוניות ולוותר על אופציות בשוק (שאולי לא יחזרו על עצמן) כדי לשמר "יציבות". זה מינורי בקטע מוגזם אפילו ביחס לשחקן איכותי אחד נוסף לסגל. על סמך איזה תקדמים "עדיף" לא למקסם את המרקאטו בבניה של קבוצה חדשה ללא מגבלה כלכלית?

אלעד, muller ו-Gianzola אוהבים את זה.
  10. עודד (אוהד הצלחות) Member

המטרה של מילאן היא להעפיל לליגת האלופות. האם תצליח במטרה? לא יודע. האם יש יותר סיכוי לעשות את זה עם שחקנים טובים מאשר עם שחקנים בינוניים? ברור שכן.

11. yonmu Member

ברור שמדובר באיזון כלשהו בין שדרוג הסגל לבין שמירה על יציבות.
    אני פשוט לא מסכים שהיציבות היא משהו בינארי - ברגע שאתה עושה מהפכה אתה מוותר על הכל. ככל שיותר שחקנים שיחקו יחד - זה יותר טוב.
    אני מנסה להבין על איזה שחקנים אתם מדברים שההשארה שלהם כל כך גרועה -
    איזה חלוץ עדיף על לפאדולה יסכים להגיע לספסל שלנו? אובמיאנג?
    איזה קיצוני עדיף על דלופאו יסכים להגיע לספסל שלנו? כנראה שזה לא יהיה פאפו גומז אלא בוריני.
    איזה קשרים מרכזיים עדיפים על סוזה-לוקאטלי-קוצ'קה יסכימו להגיע לספסל שלנו? פוגבה-מודריץ'-קאנטה?
    איזה בלם עדיף על פאלטה יבוא לספסל שלנו? מנולאס?
    אולי יש גם מגנים עדיפים על אבאטה\קלבריה ואנטונלי שרוצים לחמם את הספסל אצלנו?

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש עולם שלם מחוץ למילאן והmainstream הקיצוני של השלבים האחרונים של ליגת האלופות.

13. עודד (אוהד הצלחות) Member

כן, זה בדיוק מה שאמרנו, שמודריץ יבוא לשבת על הספסל. חשבת גם על זה שצריך למכור חלק מהשחקנים בשביל תקציב רכש נוסף? שחלקם לא מוכנים להיות מחליפים?

14. yonmu Member

אז עכשיו הבעיה היא שהמחליפים שלנו טובים מדי שהם לא מוכנים לשבת על הספסל שלנו?

15. Andrea21 Member

אני נוטה להסכים עם yonmu. מה שקורה עכשיו זו הסתערות על גבול האיבוד עשתונות. זה להתחיל הכל מההתחלה. בחצי הראשון של העונה שעברה עם הרכב מלא, נראינו לא רע גם במשחקים שלא ניצחנו. יכלנו להסתפק בחיזוק של שלושה ארבעה שחקני הרכב לעמדות בעייתיות(הרוב בהגנה) ולרוץ עם סוסו - חלוץ חדש ודאולפאו. בקישור הייתי מעדיף לעצור עם ההחתמה של קסייה ולתת לו, ללוקאטלי ולפסאליץ' להתחרות על שתי עמדות בהרכב כשבונא כמובן באנקר. שינויים צריכים לבוא בהדרגה, זה לא מנג'ר. לא מרגיש לי כאילו נרוץ בצמרת הגבוהה אבל הלוואי ואתבדה, הכל יכול להיות.

מצב נושא:
הנושא נעול.