מילאן 2016/17 :: בעונה הבאה עם הופעה במפעל אירופאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. VAR Member

אני גם רוצה שיישאר אבל לא במחיר ראיולה. אם הוא מחויב לסוכן שלו יותר מאשר לקבוצה אז אין לי עניין בו. החתימה הזו אמורה להכניס לנו משהו כמו 40 מיליון יותר מאשר מכירה מאולצת בקיץ הזה. זו הסיבה היחידה לשמוח היום.

2. Carlo Ancelotti Member

אני חושב שבמידה והכל ילך לפי התכנית תוך שנתיים ראיולה לא יהיה בעמדת כח על המועדון, ובטח שיחשוב פעמיים לפני שיכריז מלחמה. חוץ מזה שאם להאמין לדיווחים דונארומה לא רצה לעבור לא לריאל ולא לפ.ס.ז' למרות הדחיפה של ראיולה אז כנראה שיש תקווה.

3. yonmu Member

חייב לציין שמצב השוערים שלנו כרגע משעשע -
    ג'יג'י דונארומה שוער ראשון עם משכורת חולנית שלא ברור אם הוא מתכוון להישאר פה לטווח הארוך.
    אנטוניו דונארומה שוער שני (?) עם משכורת מעל לרמתו שלא ברור מה הוא שווה ומה יהיה איתו אם ג'יג'י יעזוב.
    אלסנדרו פליצארי שמדברים עליו כהבטחה גדולה ועכשיו עובר בהשאלה לטרננה.
    מרקו סטורארי שהוא די סתמי אבל הגיע לכאן כנראה כדי להיות שוער שני ולא נראה שזה יקרה.
    גבריאל שכנראה מחפש דקות ולא ימצא אותן אצלנו
    דייגו לופז שעזב (תמורת קרוב למליון יורו) לאספניול.

מקווה שלא נפתח את העונה עם יותר מצמד הדונארומות, אבל אני משער שגם סטורארי יישאר איתנו.

4. עודד (אוהד הצלחות) Member

וכשהשוער הראשון יפצע/יושעה, תעלה לשחקן בלי שוער מחליף? שלא לדבר על זה שדונארומה הגדול כנראה שחקן ברמה של סריה B

5. עודד (אוהד הצלחות) Member

קונטי למילאן- העסקה סגורה. יגיע מחר* ל"מבחנים אתלטים", יום שישי למדיקל.
    המחיר- 24 מ'+מטיאו פסינה.

*בהינתן שלא יהיה לו פנצ'ר באוטו, עיצומים בעבודות הרכבת, או בעיות שיניים מפתיעות. ט.ל.ח

Dayatso ו-Alta Tensione אוהבים את זה.
  6. Alta Tensione Member

זאת היתה עסקה כזאת מעצבנת. שמח שזה נגמר.

היום היה הראדונו. 6000 אוהדים קיבלו את השחקנים ואפילו הקרובה סוד, שהדירו רגליהם מאימון פתיחת העונה בשנתיים האחרונות, הופיעו. שתי הגברים שמנהלים אותנו התראיינו לתקשורת ובין היתר נאמר שאחרי עיסקת קונטי נעסוק יותר בדילול הסגל משחקנים מיותרים ורק לאחר מיכן נחזור לשבור את השוק.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הסכום של העיסקה מעט גבוה מידי לדעתי אבל זה לא מוריד מהשמחה האמיתית שלי ברכישה של קונטי, ממה שראיתי מאטאלנטה מאוד מאוד התלהבתי מהשחקן הזה, וכיף תמיד לשים ידיים על איטלקי צעיר ומוכשר, זה כל כך יובנטוס מצידינו.

עכשיו בהחלט צריך לדלל את הסגל אבל מקווה מאוד שהרגל לא תרד מהגז בחיפוש אחרי רג'יסטה. אסור לפתוח עם מונטוליבו את העונה.

Dayatso ו-yonmu אוהבים את זה.
  8. תומר1989 Member

סאגת דונארומה מסרבת להגמר. מדווחים שלמרות שמילאן הגיעה להסכם עם השחקן היא לא הגיעה להסכם עם ראיולה לגבי סעיף השחרור.

הסוכן הזה פשוט מעיק ברמות בלתי רגילות

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  9. DUGRI Member

כל עניין העמלה לראיולה ממכירה עתידית באמת עובר כל גבול. זה אפילו קצת חוצפה. על מה מגיעה לו עמלה של כמה מליונים? איפה עוד נשמע דבר כזה?
    לגיטימי שסוכן ירוויח כמה ג'ובות מעסקאות שקשורות לשחקנים שהוא מייצג אבל תקנו אותי אם אני טועה- עם סוכנים אחרים זה לא מגיע לסכומים כאלה ובוודאי לא מגיע למצב שהעסקה עשוייה ליפול בגלל זה.

10. עודד (אוהד הצלחות) Member

ממתי זה משנה מה הסוכן רוצה?

11. עודד (אוהד הצלחות) Member

יובנטוס בינתיים מנסה עם דה שיליו מה שניסתה עם לאציו וקייטה, והציעה 6 מליון. דה שיליו עצמו נראה ברדונו כאילו הוא ממש לא רוצה להיות שם.

12. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

ממתי שקוראים לו ראיולה.

עודד (אוהד הצלחות) אוהב/ת את זה.
  13. עודד (אוהד הצלחות) Member

הרמתי להנחתה... יותר שאלה רטורית

14. yonmu Member

מאוד קל להסתכל על זה ולכעוס על ראיולה.
    מנקודת המבט של דונארומה - הבנאדם השיג לו, בגיל 18, את החוזה השלישי הכי גדול באיטליה.
    לגיטימי לגמרי שהוא ירצה לשמור עליו מרוצה. זה win-win מבחינתם.

15. עודד (אוהד הצלחות) Member

אני לא מבין, אתה רוצה? שאני אסתכל מנקודת המבט של דונארומה שקיבל 6 מליון יורו לעונה, ולא מנקודת המבט שלי כאוהד שהקבוצה שלו נדפקת מהסיפור? ברור שאני כועס על ראיולה. זה דבר אחד.
    דבר שני, אם ראיולה מפוצץ את העסקה אז אין 6 מליון, מה עשה בזה? איך זה טוב לדונארומה?
    ודבר שלישי, בהרבה מקומות אמרו שהעסקה הסופר מפתה הזאת הוצעה לדונארומה ישירות על-ידי מיראבלי/פאסונה,בלי לדבר עם ראיולה, בכוונה- תראה מה אנחנו נותנים לך כשזה לא הולך דרך ראיולה.
    אני לא יודע מה החוזה בין ראיולה לדונארומה- יש מצב שהוא כלא אותו עם כזה קנס ביטול או איומים משפטיים, שזה פשוט מפחיד את דונארומה, יכול להיות שדונארומה באמת חושב שזה הסוכן הכי מתאים לו. מבחינת שכר ראיולה יצר סיטואציה שבה דונארומה יכול לקבל הרבה מעבר למה שניתן היה לצפות (אבל זה עוד לא סגור, בגלל ראיולה!). מבחינת הקריירה- הוא מזיין את דונארומה, וימשיך לזיין אותו כשידחוף אותו למעבר שלא רצוי לו רק כדי לגזור את העמלה.

מצב נושא:
הנושא נעול.