מילאן 2016/17 :: בעונה הבאה עם הופעה במפעל אירופאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוזר לנשק את הסמל.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דונארומה לא חותם על חוזה: נמכר הקיץ ב-30 מיליון

דונארומה ואחיו חותמים: 6 מיליון + 1 לאנטוניו = 7 מיליון נטו = 14 ברוטו. במקרה הכי גרוע (לא מעפילים לליגת האלופות), מוכרים ב-50, שעם ניכוי ה-14 מניב לנו רווח של 6 מיליון יורו. אם מעפילים לליגת האלופות, מוכרים ב-100 מיליון שבניכוי ה-14 מניבים לנו 56 מיליון יורו רווח לעומת תסריט שבו לא היינו משלמים לו ולאחיו את הסכומים המצוטטים.

חדי העין והמחשבה ישימו לב שגם אם מוכרים את ג'יג'י, נשארים עם אנטוניו ועלות של 2 מיליון יורו בשנה, מה שימחוק את הרווח במקרה של אי העפלה תוך 3 עונות (אחרי הקרובה, כלומר בעוד 4 שנים מעכשיו). כלומר בתסריט הכי גרוע - עוד 4 שנים מעכשיו אנחנו באיזון לעומת תסריט שבו אנחנו לא סוגרים איתו על הסכומים הנ"ל.

למתקשים: WORST CASE SCENARIO לא הפסדנו דבר. במקרה של העפלה - עשינו קופה של בסביבות ה-50 מיליון יורו. אבל אני בטוח שעדיף היה לסרב למשכורת של 6 מיליון, למכור ב-30 ולוותר על ה-50 מיליון האלה בקיץ הבא רק כדי שנרגיש טוב עם עצמנו, נכון? בדיוק בגלל זה אוהדים לא מנהלים קבוצות והאנשים שעושים את העבודה הזאת עובדים מהראש ולא מהלב.

3. תומר1989 Member

מאיפה הביטחון שלך שעוד עונה תהיה קבוצה שמוכנה לשלם עליו 50 מיליון? הרי אם מילאן לא תעפיל לליגת האלופות עם קבוצה שמתגבשת להיות די איכותית על הנייר, אז הסתברות גבוה שגם לו תהיה עונה מאכזבת בפן האישי. טעויות יהיו הרבה פחות נסלחות מבעונה שעברה.

בקיצור זה יכול ללכת לכאן ולכאן, זה ממש לא באנקר שקבוצה תשים עליו את הכסף עוד שנה.

4. עודד (אוהד הצלחות) Member

מהבחינה הזאת אתה צודק. נתקענו בלי ברירה.

מה שאני חושש זה שדונארומה הולך לרדת ביכולת. מילד חמוד שכולם אוהבים וסולחים לו על טעויות כי הוא לומד, הוא הופך לשוער עם השכר השלישי בעולם אחרי נוייר ודה-חאה, נתפס כחזיר תאב בצע, שיהיה תחת זכוכית מגזלת תמידית ויצלב על כל טעות.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא ישלמו עליו אז אכן מדובר באסון קולוסאלי. זה אומר שנתקע עם כישרון היסטורי. איזה מבאס זה יהיה...

6. תומר1989 Member

נראה לי ששמעת יותר מידי "סיפורי ריואלה". זה שהכתרת אותו ככישרון היסטורי לא אומר שהוא כזה באמת.
    חובת ההוכחה עליו. מילאן לא יוצאת win win בסיפור הזה כי יכול להיות שמפה והלאה הוא יוכיח שאולי בעצם הוא לא שוער כזה גדול ואז נתקע איתו ועם האח העציץ שלו בעלות של 14 מיליון כל עונה.
    אני מקווה שזה לא מה שיקרה אבל חובת ההוכחה היא עליו. הוא עדיין לא הוכיח שהוא שוער ענק

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכירים את זה שהסוכן של מבאפה מגיע אליכם ומציע לחתום בקבוצה שלכם תמורת 9 מיליון יורו בעונה (בהעברה חינמית!) ואתם אומרים לו "לא תודה הוא לא מוכח עדיין"?

מכירים את זה שהסוכן של אוסמאן דמבלה מגיע אליכם ומציע לחתום בקבוצה שלכם תמורת 7.5 מיליון יורו בעונה (בהעברה חינמית!) ואתם אומרים לו "לא תודה הוא לא מוכח עדיין"?

מכירים את זה שהסוכן של דונארומה מגיע אליכם ומציע לחתום בקבוצה שלכם תמורת 6 מיליון יורו בעונה (בהעברה חינמית!) ואתם אומרים לו "לא תודה הוא לא מוכח עדיין"?

do you catch my drift?

8. עודד (אוהד הצלחות) Member

דונארומה מאד מוכשר. האם הוא יממש את כל הכשרון ויהפוך להיות שוער היסטורי? לא בטוח. האם זה שווה את "ההימור"? כנראה שכן.

9. Don Joan Roman Member

שמתי לב שיש כאן 2 צדדים שאחד כל מהלך של ההנהלה מהלל כאילו הם כבר רואים שנתיים קדימה וצד שני שמוצא פגם בכל דבר.

בשורה התחתונה עודד צודק, דונארומה יכול להתברר כהצלחה ברמה היסטורית ויכול שלא אבל מילאן חייבת לנסות ולראות, במקסימום מילאן תקבל שוער ראשון טוב ולא היסטורי.

Sent from my m3 note using Tapatalk

10. DUGRI Member

תגידו מה שתגידו על ראיולה, אבל אם הדיווחים נכונים הוא השיג עסקה בת זונה לקליינט שלו. גם שכר אסטרונומי וגם סעיף שחרור יחסית נמוך במקרה של אי העפלה. השמנמן יודע בדיוק מה הוא עושה.

Dayatso ו-yonmu אוהבים את זה.
  11. yonmu Member

זאת הצגה מאוד פשטנית של הדברים.
    1. אני לא חושב שהיינו מוכרים אותו ב30מ'. 35 נשמע לי סכום יותר הגיוני בהתחשב בקבוצות המעורבות.
    2. שבירת תקרת משכורות לשחקן אחד - ועוד ילד בן 18 שעוד לא עשה משהו בקריירה - שמה אותנו בעמדת נחיתות בניהול מו"מ. כל שחקן שיגיע עכשיו ידרוש משכורת גבוהה יותר.
    3. הוא רק פוטנציאל. כל הרווח שמתואר כאן (50\100מ' יורו עוד שנה או שוער טופ לשנים הקרובות) זה רק בהנחה שהפוטנציאל יתממש. במקרה שהופטנציאל לא ימומש אנחנו תקועים עם משכורת חולנית וסעיף שחרור שלא יעניין אף אחד.

אני לא אומר שהעסקה לא טובה. אני כן אומר שהיא צורמת, במיוחד אחרי כל החרא שהסאגה הזאת העבירה אותנו.
    אגב, זה שם אותו במקום השלישי במרוויחי הליגה, נכון? אחרי היגוואין ודה רוסי?
    עכשיו שקונטי יחתום וישאיר טעם טוב.

12. תומר1989 Member

השוואות לא הגיוניות. אתה משווה את ההשפעה על המשחק של אמבפה (אם היה במילאן) לזו של דונארומה? אני לא חושב שהיה כזה הבדל (אם בכלל) אם פרין היה עומד בשער במקום דונארומה.

חוץ מזה שמה זה הקטע המפגר הזה להביא את אחיו?? איפה עוד שמעתם על מקרה כזה בעולם? שצריך להביא אח של שחקן במשכורת לא הגיונית (לרמה שלו) כדי לשכנע את השחקן להשאר. ילד בן 18 מסובב את הקבוצה על אצבע.

13. yonmu Member

קרה עם קאקה. חבל שלא קרה עם בואטנג...

14. VAR Member

חבל רק שהיינו צריכים לעבור את הסאגה הזאת במקום לעשות את אותו הדבר חודש אחורה. כך או כך, אני מקווה שמתחילים כבר עכשיו לשווק אותו לאנגליה/ספרד.

15. Carlo Ancelotti Member

אני דווקא מקווה שישאר וחושב שבמידה ונחזור למימדנו הטבעיים איתו והציפיות יתממשו בעוד כמה שנים הסאגה הזו תיזכר כנקודה קטנה ולא משמעותית. ואם לא ישאר אז יש לנו עוד תמריץ (כאילו שחסר) לסיים בצמרת הגבוהה. כל כך הרבה תלוי במקום הרביעי ואני מקווה שנראה אש בעיניים של השחקנים כבר מההכנות.

ולנושא אחר: מודה שאני לא מכיר כ"כ את הטורקי, אבל זוכר שהוא נחשב לכישרון ענק איפשהו לפני שנתיים בערך. קצת בילבלה אותי ההחתמה שלו כי לא הבנתי ממש לאן הוא מיועד. אני בכל אופן מקווה שלמרכז השדה והתכנון הוא להביא קיצוני מהיר וטכני לאגף שמאל (הייתי שמח מאוד לקייטה). ושלא יוותרו על לפאדולה.

מצב נושא:
הנושא נעול.