מילאן 2016/17 :: בעונה הבאה עם הופעה במפעל אירופאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Alta Tensione Member

מונטלה נפגש עם משפחת דונארומה במסווה של חופשה פרטית. נראה שהוא שיכנע אותם להישאר וכעת החיפושים אחר מחליף הוקפאו. ההתנהלות שלנו בכל הפרשה הזאת היא פשוט מושלמת. עושים לראיולה בית ספר.

ביגליה: עסקה תקועה כי לאציו מתעקשים על מחיר לא סביר עבור שחקן שמסיים חוזה.

קונטי: ייסגר על סכום בין 24-28 מיילון יורו. יכלול כנראה גם כמה כישרונות מהפרימברה. אטלאנטה רצתה את ראול בלנובה אבל קיבלה סירוב.

פאלטה לא יחדש חוזה ויעזוב. חבל, בעיני מדובר בשחקן טוב לרוטציה שנתן עונה יחסית טובה. סאפטה וקוצ'קה מבוקשים ע"י מיכא בטורינו. יהיה לי חבל אם קוצ'קה יעזוב כי הוא אח ומגניב. סאפטה מצד שני יכול לעשות טובה גדולה אם יחסוך מאיתנו את נוכחותו ואפילו עוד יותר גדולה אם יארגן כמה לירות בדרך.

בבאקה מעוניינות מארסיי, ולנסיה וסביליה. מוכנים לשמוע הצעות שמתחילות ב-20 מיליון יורו.

ויש את חאמס ומנדש...

עריכה: לגבי העניין עם ביגליה והקישור. הייתי מוותר על קונטי בשביל מגן שיעלה פחות כדי להשקיע ברצינות בלוקס טרוריירה. שחקן עם סגנון נדיר שקשה למצוא היום בכדורגל וקישור זה חוליה חשובה יותר ממגן. אפשר לחיות טוב גם עם זאפקוסטה או דרמיאן. בספק אם אפשר עם קריחוביאק או באדלי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/17
  2. yonmu Member

גזרת המגיעים:
    1. יאללה שדונארומה יתקפל ויחתום וקונטי יסגור. נגיע ליולי עם חוליית הגנה סגורה (בהרכב).
    2. השערה: הבעיה עם ביגליה זה שנראה שלאציו יודעים שאנחנו בקטע של 'כאן ועכשיו', ככה שאם לא נביא את ביגליה נביא מישהו אחר והוא פשוט יאריך חוזה אצלם (כי קיץ הבא כבר לא נצטרך אותו). ככה אנחנו נרצה מחיר של שנה אחרונה לחוזה ומצידם המצב שונה.
    3. מי האופציות שנשארו להתקפה? אחרי קייטה, בלוטי, מוראטה, אובמיאנג וחאמס ועם סילבה - הייתם רוצים את זלטאן לעונה?

גזרת העוזבים:
    1. נראה לי נורא אופטימי לקבל על באקה 20מ'.
    2. נראה שכל הקישור שלנו למכירה. פסאליץ' ומאטי עזבו ולא נראה שנחזיר אותם, לוקאטלי מועמד להשאלה, וכל השאר - מונטוליבו, ברטולאצ'י, קוצ'קה, סוזה ופולי - עם שמועות על עזיבה. יש כאן כמה (במיוחד קוצ'קה וסוזה) ששווים ספסל, ואני חושש ממהפכה מוגזמת.
    3. גם בהגנה. למה לוותר על פאלטה? מי מחכה לספסל שלנו שכל כך עדיף עליו? גומז הרבה יותר מפחיד אותי וזפאטה בוודאי צריך לעזוב לפני. אז לא יהיו לנו 2 שחקני הגנה ששיתפו פעולה כבר?

3. Alta Tensione Member

4. Alta Tensione Member

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

6. yonmu Member

עוד לא יולי וכבר יש זוכה בתחרות הסאגה המעיקה של הקיץ?

אגב, עושה רושם שקאליניץ' יהיה הרכש האחרון להתקפה. די מאכזב, אבל כנראה משאיר הזדמנות להחתמה גדולה בקיץ הבא.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/17
  7. עודד (אוהד הצלחות) Member

דווקא הסוכן של קייטה טיפה התרכך, ומ|לא" מוחלט זה הפך ל"מילאן היא תמיד מילאן, אנחנו רוצים להעריך את הפרוייקט"

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא מדברים כאן על קונטי?

uri אוהב/ת את זה.
  9. עודד (אוהד הצלחות) Member

יש הסכם בין המועדון לשחקן, ומתנהל משא ומתן עם אטאלנטה שנע סביב אי הסכמה קטנה יחסית כבר הרבה זמן.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שסתם הייתי ציני.

זה פשוט התחיל להצחיק אותי.

11. עודד (אוהד הצלחות) Member

אם זה לא היה מצחיק זה היה עצוב.

12. AS R Member

כשקאליניץ' מגיע בתור גיבוי להתקפה וכמעט ללא שום הייפ, אפשר לומר בוודאות שמילאן המתחדשת שונה לחלוטין מזו של תקופת השפל של השנים האחרונות. אם היה מגיע בקיץ הקודם למשל הוא היה מגיע בתור הרכישה היקרה והנוצצת של הקיץ של מילאן, עכשיו אם יגיע זה יהיה שולי.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני יודע שאנדרה סילבה הגיע עם הייפ ובסכום גבוה, אבל אני בטוח שנכון להיום קאליניץ' לא נופל ממנו. בשנתיים האחרונות הוא מחזיק בממוצע שערים יפה בפיורנטינה, אין סיבה שיבוא כ"שחקן שולי". תהיה תחרות מאוד בריאה וחזקה על עמדת החוד אצל מילאן אם יגיע.

14. AS R Member

מסכים לגמרי. אני מתכוון לזה שחתימה שלו נחשבת כ'אכזבה' או העברה יחסית שולית בקרב חלק מאוהדי מילאן שאולי ציפו לעוד איזה שם נוצץ לחוד, אבל מדובר בשחקן שהעמיד העונה ממוצע קרוב מאוד לשער אחד בכל שני משחקים.

15. eran.m Member

נראה שכולם נרדמו אז רק אעדכן ש...
    בזמן שטחנתם ( במשך הרבה מאוד זמן ) את השכל על דונארומה הוא העלה ( הלילה ) פוסט בחשבון האינסטגרם שלו שלאחר היורו הוא ישב עם המשפחה והסוכן ויאריך את החוזה שלו --> סופ הסאגה...
    נשאר לסגור עם קונטי , ביגליה , קייטה ועוד מישהו להתקפה ואנחנו מוכנים לעונה הבאה...

מצב נושא:
הנושא נעול.