מילאן 2015/16 :: עוד עונה באמצע הטבלה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏1/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Yiftach Member

עכשיו שמסתיים הלופ של רומניולי, בלי לזלזל ברכש הענק הזה, של בלם איטלקי אולי הכי מוכשר יחד עם רוגאני בסריה א, צריך לשים דגש ענק על הקישור המבולבל שלנו, ולהביא לפחות קשר עושה משחק אחד, כי לא נשרוד את הליגה בלי זה, ויטסל,ביליה, או כל שחקן אחר...

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי מיכה מקבל כאן יותר מדי קרדיט. עסקאות בסדר גודל כזה הן החלטות של נשיאים . ברלוסקוני רוצה מילאן "איטלקית וצעירה" ואלסיו מתאים ל"חזון" שלו במדויק. החיבור שנוצר בין המאמן לשחקן היה הכרחי למעבר הזה אבל לא מספיק כדי להוציא סכום כזה.

3. Yiftach Member

אני דווקא נותן קרדיט למאמן, אני לא זוכר מתי מאמן דרש בלם ספציפי, ומיכה התעקש דווקא עליו, היו עוד מועמדים במחיר יותר זול מכך.
    בתוך כל זה, רומניולי ביקש את חולצה מספר 13, שהייתה שייכת לבלם אלמוני שהגיע אפילו במחיר יותר גבוה מאלסיו..

אפשר כבר לשמוע שמועות על קשרים?? מה עם ויטסל? כל קשר עושה משחק יעבוד פה המצב קטסטרופלי לטעמי..

4. JohnTerry26 Member

אולי אני לא מבין את הכוונה שלך ב'עושה משחק' אבל וויטסל הוא לא ממש כזה. הוא מוסר טוב, טכני, שומר נפלא על הכדור, אבל לפחות ממה שאני התרשמתי הוא לא הולך לשבת במרכז המגרש ולחלק כדורים מתוחכמים. אחת הטענות נגדו היא שהוא בוחר באופציות הפשוטות לרוב.

5. Alta Tensione Member

עושה משחק לא יגיע. הם מחפשים שחקן דינמי שעובד בשני צידי המגרש. לדעתי אחד מסוריאנו או ויטסל יגיע.

אגב נשבר שיא הוצאות המרקאטו של הקבוצה בכל הזמנים (83 מיליון יורו).

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

88 עם בונוסים.

ויטסל נקנה ב40מ'. יש לזניט סיבה לשחרר אותו בפחות מזה?

איך אמורה להיראות ההתקפה שלכם?

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשארו לו שנתיים בחוזה. הוא קשר בעל שם בן 26 שמעולם לא שיחק באחת הליגות הבכירות, אך בהחלט מבוקש ע"י קבוצות מהליגות הנ"ל. אתה רואה אותו בסיטואציה הזאת מאריך חוזה? כי אני לא.

או שהם מוכרים עכשיו ב-30 עד 35 או שבקיץ הבא הם צריכים להתפשר על איזה 20.

8. Yiftach Member

גם אם ויטסל הוא לא עושה משחק קלאסי, עדיין מדובר בשחקן שיודע להגיע אחורה ולקבל את הכדור ולהניע אותו קדימה, אגב, גם סוריאנו אותו דבר בדיוק (אם אכן מדובר בשחקן שאני מתכוון אליו מסמפ)
    אני פשוט מקווה שיגיע שחקן מרכז שדה כי כולנו ראינו את גודל הצרה נגד באיירן וטוטנהאם

9. Alta Tensione Member

בידיעה שקישרה את הונדה לקבוצות בפריימר ליג העלו את האופציה הזאת:

מנז
    באקה אדריאנו

אני אישית מעדיף את זה:

סוסו\הונדה\בונוונטורה
    באקה מנז

.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוריאנו ? על מי מדובר?

11. Alta Tensione Member

קשר של סאמפדוריה.

12. Yiftach Member

למנז זו לא העמדה הרגילה שלו, כבר ראינו את הנסיונות של הקבוצה הזאת לתת לשחקן את התפקיד הזה למרות שזה לא המקורי, ראה מקרה בואטנג\בונוונטורה\עמנואלסון ועוד כל מיני הפרחות...

הונדה לעומת זאת - זה התפקיד שלו, אבל הוא חלש ולטעמי פשוט לא ברמה של הקבוצה ואני מקווה שימכר כמו שנכתב בכל מיני מקומות.

לסוסו מגיעה הזדמנות, אבל זה לא מה שאנחנו מכוונים אליו, ואם כבר הזדמנות, גם למסטור (אני כותב את זה נכון?) מגיעה אחת.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה זה עמדה רגילה אבל זו העמדה שמילא ברומא מאחורי טוטי ווצ'יניץ'\טוני בהצלחה רבה.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי אני טועה בניתוח שלי, אבל לדעתי מנז יכול להצליח רק כשחקן חופשי (חופשי לחלוטין מעמדה מקובעת ומשימות טקטיות קבוצתיות). זה מה שעשה בשנה שעברה אצל פיפו ולכן סיים את העונה עם מספרים לא רעים. במקרה כזה זה לא משנה איפה אתה מצייר אותו במערך, חלוץ אחד בין שניים, בין שלושה או מתחת להם. אם מיכא רוצה קבוצה מאורגנת ומסודרת, אין למנז מקום / שחקן ספסל שיכול להיכנס במקרים שההכנה הטקטית והמשחק הקבוצתי לא עובדים או לא מצליחים לפצח את ההגנה שמנגד.

Alta Tensione ו-אלעד אוהבים את זה.
  15. Yiftach Member

אתה לא טועה אורי, אבל אני חושב שמילאן לא יכולה לתת לשחקן כמו מנז תפקיד "חופשי" מה גם שלפי מה שראיתי ממיכה, הוא לא מאמן שנותן תפקידים כאלו, מנז הוא שחקן אגף שאוהב להכנס למרכז, אבל הוא בטוח לא קשר התקפי קלאסי במרכז סטייל קאקה נניח...

אני מקווה שמיכה יודע מה הוא עושה, וינסה להחתים לפחות עוד קשר אחד למרכז, ושההימור על מנז\הונדה\סוסו יעבוד לנו

מצב נושא:
הנושא נעול.