מילאן 2013/14 :: העונה נפתחה בצליעה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏20/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

2. Alta Tensione Member

לדעתי הבעיה שלנו היא יותר מערכתית מאשר אינידיבידואלית. ה-4-3-3 (או שמה אפשר לקרוא לו גם 4-5-1. אותו חרא) שהשתמשנו בו אשתקד איפשר למשחק ההגנה שלנו להיות טוב יותר מהסיבה הפשוטה שהקיצוניים היוו נדבך חשוב בעבודת ההגנה של כלל הקבוצה שבאה לידי ביטוי במתן עזרה לאמצע ו\או סגירת האגפים. ביהלום יש לנו שלושה שחקנים שכמעט ולא תורמים להגנה (הקשר ההתקפי ושתי החלוצים) מה שמשאיר אותנו להיות תלויים יותר ביכולותיהם הבינוניות של רביעיית ההגנה שלנו.

לפי מה שאני מבין בולנסיה עושים לראמי "לוטיטו" ולכן הוא לא שיחק אף דקה מתחילת העונה (וגם לא ישחק). בגדול אנחנו צריכים עומק במרכז ההגנה אבל מהסיבה שהוא מיובש חצי עונה הוא יהיה הימור בערך כמו סילבסטרה.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוטיטו זרק שחקנים שלא הסכימו להאריך את החוזה או\וגם דרשו העלאה מוגזמת במשכורת. זו הדרך של הקשקשן הזה לטפל בסחטנות ואפשר לכבד אותו על כך. ראמי לעומת זאת, מוקפא בגלל בעיות גישה וחוסר מקצוענות. הוא הוצע לחצי אירופה בקיץ וגם קבוצות שהיו מעוניינות בבלם (כמו נאפולי) סירבו לתענוג. למיטב ידיעתי (הדל), הוא לא הצליח לשחזר בולנסיה את עונת השיא מהאליפות של גרסיה בליל והספרדים ניסו להחזיר את ההשקעה שלהם. הוא קושר גם אלינו השבוע ופרשני רומא (חלקם שחקני עבר שעולים לשידור ברדיו מדי שבוע) מדברים על כך שאולי כדאי לצרף אותו בגלל הסיכוי להרוויח "ג'רביניו" נוסף. כלומר שחקן די גמור שרודי יכול להחיות לו את הקריירה. בקיצור, עדיף לדעתי להחזיר את הביטחון לסילבסטרה.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חבל שמדובר בעוד ערס כפי שזה נראה כרגע אבל זה לא העניין. העניין הוא שפעם אחרי פעם ההתנהלות במועדון הזה מטופשת. האם הבעיה בהגנה הייתה ברורה לכולם מלבד לאנשי המועדון? זה היה כל כך לא צפוי? 11 המיליון שבוזבזו (מארוטה גאון) על מאטרי לא יכלו ללכת לחיזוק ההגנה? חלם.

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://net-storage.tccstatic.com/storage/milannews.it/img_notizie/thumb1/af772c25ae64067653ab41fa01033604-70899-d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.Xxx

היום ראמי הגיע למילאנו, מחר הבדיקות הרפואיות.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.milannews.it/primo-piano/live-m...-goleada-125539

היום נערך משחק אימון נגד קן, קבוצה במקום השביעי בליגת המשנה בצרפת. בשורותינו פתחו מספר בין היתר מקסס, קונסטאנט, נוצ'רינו, אורבי, מאטרי וניאנג. על פניו משחק קליל שמילאן אמורה לחלוף על פניו ללא בעיות ולשפר במעט את המורל הירוד בקרב השחקנים, אלא שחטפנו שלושה שערים ויצאנו מושפלים. זה כל כך מביך. מילא היינו עולים עם שחקני נוער או ספסל, אבל במשחק נטלו חלק לא מעט שחקני הרכב, שהיו אמורים להיראות כמו שחקני כדורגל נגד קבוצה נחותה. וכדי להפיח קצת אופטימיות בין כל החרא, גבריאל היה נהדר בין הקורות ואני לא אתפלא אם בעונה הבאה יתחיל לתפוס פיקוד בין הקורות במידה והיכולת הזאת תישמר.

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/13
  7. VAR Member

אני באמת לא יודע איך להגיב למשפט הזה, בהקשר למה שאמרת לפני כן. זה אומר שהילד מנע תבוסה יותר מביכה...

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שכן, היו לו מספר הצלות טובות והוא מגיב מהר מאוד. אולי הגזמתי עם המחמאות כלפיו, אבל בכל הזדמנות שיצא לי לצפות בו הוא הותיר עלי רושם מאוד חיובי.

9. Yiftach Member

אז..כבר אמרתי שצריך להעיף את אלגרי?
    בחייכם, הקבוצה הזו גמורה המצב קטסטרופלי ואתם מספרים לי פה על שוער צעיר?
    חברים, אלגרי חייב לטוס לעוף לזוז להעלם וכל מה שעובד בכיוון כי הוא פשוט איבד את זה, וגרוע מכך השחקנים איבדו כנראה אמון בו כי מה נהיה? קאן? באמת? שלוש אפס? בזיון מדרגה ראשונה. מביך.

א. ל. ג. ר. י.

ה. ב. י. ת. ה.

10. ertyo Member

יש כאן מישהו שיכול לעזור עם כרטיסים של מילאן?
    אני מתעניין בקניית כרטיסים לדרבי שאינטר מארחת ב22/12 ליציעים של אוהדי מילאן.
    אם יש כאן מישהו שיכול לעזור בזה אני אשמח.

11. עודד (אוהד הצלחות) Member

https://www.facebook.com/MilanClubIsrael

http://www.milanclubisrael.com/

זה מועדון האוהדים הרשמי, מסדרים כרטיסים במחירים מצויינים

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

למעוניינים. מילאן פתחה במבצע ליומיים למכירת חולצות עם הדפסת שם+מספר ומשלוח עולמי בחינם. (מינימום הזמנה של 120 יורו לידיעתכם)

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/13
  13. Alta Tensione Member

בצרפת מדווחים שאנחנו קרובים להחתמה שלישית לינואר: פאוזי גולאם, מגן שמאלי צרפתי ממוצא אלג'ראי בן 21 שמשחק בסנט אטיין. סכום העברה ינוע סביב ה-3 מיליון יורו.

14. Alta Tensione Member

15. עודד (אוהד הצלחות) Member

הייתי צריך לדעת, ברגע ששאלו אותי איך סילבסטרה שיחק מול פארמה ואמרתי שאין תלונות, שהוא יפצע.
    בקארדו אנחנו כבר יודעים כעובדה שגרוע, אני אומר ניתן לורגארה כי יש עוד תקוה

מצב נושא:
הנושא נעול.