מילאן 2013/14 :: העונה נפתחה בצליעה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏20/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Yiftach Member

אלגרי חייב לעזוב, אתמול.
    הקבוצה במשבר קשה, ורק עידוד מנטלי יציל אותנו מלהתקע באמצע הטבלה עד סוף העונה.
    אלגרי הביתה - הצעה לזריקת עידוד - אינזאגי.

ברור לכולנו הרי שזה הסגל שיש לנו, תמיד יהיו לנו פצועים, וכנראה תמיד מורחקים.
    חייבים מישהו שילהיב את החבר'ה, ואינזאגי יכול לעשות את זה.

מה דעתכם?

2. yonmu Member

רק יבלבל את המערכת עוד יותר.

אמנם אלגרי לא מוציא את המיטב מהקבוצה, אבל הוא כבר הוכיח שהוא כן מסוגל להעמיד קבוצה שלוקחת אליפות. הבעיה העיקרית היא בסגל, או יותר נכון - בשאלה מי בונה את הסגל.

דווקא מבחינה מנטלית אנחנו חוזרים מפיגור (או לפחות מצמקים) לא מעט. מבחינה התקפית - עם ההרחקה של באלוטלי והפציעות של אלשרעוואי, קאקה ופאציני (בעצם ארבעת שחקני ההתקפה הבכירים שלנו) - אנחנו עדין סבירים. כמעט שני שערים למשחק. מבחינה הגנתית, אנחנו זוועה. יש רק שתי קבוצות שספגו יותר ממנו. נכון שאבאטה ודה שיליו היו פצועים, אבל דווקא מקסס-זפאטה כן היו זמינים, ואי אפשר להתווכח עם העובדות - זה לא עובד, ולא קרוב לזה. מקסס לדעתי כן סביר לרמות שאנחנו שואפים אליהן, אבל זפאטה מתחת לכל ביקורת וחייב לצאת מההרכב.

3. Yiftach Member

ההרגשה הכללית היא שהסגל פשוט לא מספיק טוב.
    העניין הוא שיש תחושה שאלגרי פשוט לא יודע להגיב בזמן, מקובע, ומשעמם.
    למה הוא לא מעלה את קריסטנטה? למה מתעקש על קונסטנט העלוב והפתטי בשמאל? למה אין ילדים מהפרימוורה בהרכב? לא עדיף את פאסיפיקיו (pacificio) על זקארדו?
    למה אין לו אומץ לשים את מאטרי החלש על הספסל ולתת לניאנג צ'אנס בהרכב? הכל עדיף ממה שהוא ניסה עד עכשיו,
    למה נוצ'רינו בהרכב?
    למה למה למה

4. VAR Member

ההרגשה הכללית היא שהסגל לא מספיק טוב? וואלה טוב לדעת.
    וכשאינזאגי יהיה המאמן אתה חושב שהסגל ייראה יותר טוב?
    יצא לך לראות יותר ממשחק אחד של כל שחקני הנוער שציינת?

5. Yiftach Member

אני חושב שכל מאמן אחר יעשה שינוי, וזה מה שצריך, הרי צריך להסתדר עם מה שיש נכון?

דווקא ראיתי כמה משחקים, לא הרבה מודה...

צריך להיות גאון כדי לדעת כל שחקן מוכשר מהפרימוורה יכול לפחות לקבל צ'אנס?
    צריך להיות גאון כדי לדעת שכל בלם מוכשר עדיף על זקארדו?

הסגל צריך רענון, אינזאגי הכי קרוב, אפילו לתת לו לנסות עד סוף העונה, מקסימום יכשל אבל גם אלגרי שם כבר...

6. cazzo Il Capocuoco

הדיון על אלגרי על מיותר, כי במילאן לא יביאו מאמן שיודע להתווכח עם ההנהלה על עניינים חשובים (במילאן אוהבים מאמנים שלא עושים רעש) ואלגרי במילא יסיים את החוזה שלו העונה ולא יקבל פיצויים, אלא אם כן המצב הזה ימשיך הרבה זמן גם אחרי שהפצועים יחזרו ואז אולי אלגרי יפוטר.

7. VAR Member

לפי מה אתה קובע מתי שחקן נוער הוא מוכשר? לפי המשחקים הלא רבים שראית בליגה לנוער? יש לך מושג מה הפערים?

שלא תטעה, אין אחד שיותר בעד שילוב צעירים בבוגרים ממני ובטח בעונות שידוע מראש שהסיכוי להוציא מהן תואר הוא כמו הסיכוי שאלגרי קורא את השטויות שאנחנו כותבים. אבל עם כל הכבוד, את הקביעה מי שחקן עם פוטנציאל אני אשאיר לאלה שעוקבים באמת ולא למי שרואה משחקים של הפרימברה פעם ב כשמשעמם לו.

הסגל לא צריך רענון, הסגל צריך מהפכה. ואת זה יעשו לא אלגרי ולא אינזאגי, בהתאם למה שיואב אמר מעליי. לתת לאינזאגי לאמן זה אחלה גימיק שלטווח הקצר יקרב קצת יותר את האוהדים לקבוצה ולטווח הרחוק ישרוף אותו כי סבלנות זה לא משהו שיש ליותר מידי אנשים במערכת הזאת וקוסם הוא לא.

בדיוק כמו נבחרת ישראל, הגיע הזמן שנפנים שאנחנו לא מספיק טובים כדי להשיג את היעדים שאנחנו מציבים לעצמנו וכדי לשנות את המצב צריך שינוי הרבה יותר גדול מסתם חילופי מאמנים או איזה קייסוקה הונדה.

8. Yiftach Member

זה נחמד שהסגל צריך מהפיכה.
    מישהו כאן חושב שזה יקרה? שברלוסקוני ימכור את המועדון למליארדר ווטאבר?
    מישהו כאן חושב שברלוסקוני ישקיע מליונים ברכש?

המצב הוא כזה, זה הסגל, נקודה, מקסימום הונדה.

אז לדעתי, כן, אינזאגי יכול לתת קצת רבאק בחבר'ה ואולי נגיע למקום חמישי-שלישי.

מי שמצפה למהפכות בסגל, רכש מאסיבי וכו', לדעתי חולם בהקיץ.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לך מאמן שרק בשנה שעברה השלים את המשימה שאתה מצפה שטירון כמו פיפו אולי כן ואולי לא ישלים ואתה הולך על הטירון כי יש לו שם מגניב ואחלה היסטוריה אצלנו בתור שחקן. אתה נורמלי?

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב, למה פיפו ולא דולצ'טי?

11. Yiftach Member

אני רק מנסה להגיד ש- כ ל מאמן חוץ מאלגרי יעשה טוב לקבוצה.

אלגרי גמור, אינזאגי, דולצ'טי, לא משנה לי כל כך העיקר שיפטרו את אלגרי, אני באמת כבר לא יכול לראות את הקבוצה תחת הנהגתו.

12. VAR Member

אתה *באמת* חושב שהבעיה של הקבוצה הזאת היא שאין מספיק ?ראבק?? שהשחקנים עושים לאלגרי סבוטאז?? חשבת שאולי יש מצב שקבוצות כמו יובנטוס, רומא, נאפולי ופיורנטינה טובות מהקבוצה שלך כמעט בכל עמדה על המגרש? אתה באמת חושב שורונה תסיים לפניך בטבלה העונה?

מילאן שווה העונה מקומות 4-6 ושם בדיוק היא תסיים. עם אינזאגי, אלגרי, דולצ?טי או גווארדיולה. רוצה יותר מזה? יש לך עד חודש ינואר לגייס כסף, והרבה.

13. Yiftach Member

אני מקווה שראיית העתיד שלך אכן נכונה.
    לי אין את היכולת הזו.

אני חושב שכל שינוי יעשה טוב כרגע, עד שאדון ברלוסקוני יפתח את הכיס או יכנס לכלא\ימכור את המועדון.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

יפתח, אני מבין את הכוונה שלך שמאמן חדש יכניס קצת התלהבות לשחקנים ויגביר בקירבם את המוטיבציה, אבל זה משהו שיחזיק מספר מחזורים ספורים ואז נשוב לדשדש בטבלה. אנחנו פשוט מאוד לא טובים מספיק, ולא אלגרי אשם בכך כפי שליאור ציין בעמוד הנוכחי. מה שכן, אולי בסיום העונה הייתי שוקל למנות את פיפו במידה ואלגרי יעזוב, אבל כרגע מהלך שכזה לא יוביל אותנו לשום מקום.

בקשר לשחקנים צעירים, מי שלא יהיה במקום זקארדו לא ישנה שום דבר. לא חבל לשרוף שחקן עם עתיד בתור שחקן חמישי בהיררכיה במקום שישמיך לשחק בתדירות גבוהה במסגרת הפרימברה? כריסטאנטה נהדר, אך עד כה כמעט ואין לי טענות לקישור, שם דה יונג, מונטארי ופולי מספקים הופעות טובות לרוב. מונטוליבו הוא סיפור קצת שונה...

15. Daresen Ark Member

מה אינזאגי עושה בנוער שגורם לו להיות מועמד מס' 1 של ברלו?

מצב נושא:
הנושא נעול.