מילאן 2012/13 :: בסימן חילופי משמרות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י VAR, ‏7/7/12.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

יהונדב, שכח מטרקווארטיסטה כי הוא לא יגיע. אם זלטאן וסילבה יעזבו, יגיעו מחליפים לעמדותיהם בנוסף לדיארה וכנראה גם מגן שמאלי.

אם יקצץ משמעותית בשכרו, אולי יגיע, אך הסיכויים לכך פחותים. בראש סדר העדיפויות של מילאן נמצאים כרגע שחקנים אחרים. כבר בעונתו האחרונה אצלנו, היה ניתן לראות שחלה נסיגה ביכולותיו של קאקה והמעבר לריאל פגע לו קשות בקריירה (גם באשמתו), אין לנו שום צורך בשחקן כמוהו.

לא וגם לא יהיה.

ההכנסות הצפויות למילאן הקיץ ממכירות או סיום חוזים:
    http://oi45.tinypic.com/2rqfzw6.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/12
  2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

Owner Silvio Berlusconi: "By selling both Ibrahimovic and Silva we will save €150 million in two years."

Owner Silvio Berlusconi to Gazzetta: "Yes, I have sold both Zlatan Ibrahimovic and Thiago Silva to psg."

3. Mellow29 Kopite

לליברפול יש מאמן חדש שכרגע לוקח את הזמן בכל הקשור להחתמות ועזיבות, והוא אמר שהוא מצפה לבחון את השחקנים במהלך ה-pre season לפני שיחליט על עתידם. הסוכן של אקווילאני אמר שכרגע אין סיבה שהאיטלקי לא ישחק בליברפול בשנה הבאה. שמעתי את זה גם בעונה שעברה, יש לציין, אבל גם הפעם לדעתי אם משהו יסגר בנוגע לאקווילאני זה יהיה בסביבות אוגוסט.

יש הרבה דיווחים בטוויטר שהעסקה של איברהימוביץ' וסילבה נסגרה. לכמה זמן היה החוזה של השבדי? נורא מוזר שהוא מוערך בפי 2 פחות מאשר סילבה, שהוא ללא ספק בלם יוצא מן הכלל, אבל בעולם שבו על שחקני התקפה משלמים כ"כ הרבה, קשה לי להבין את זה.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אגב מכירת רוביניו גם לא ירדה מהאג'נדה.

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוזהו של זלטאן תקף עד 2015 ואכן תמוה בעיני שברלוסקוני יתפשר על 20 מיליון תמורתו כשהעבר הוכיח שהוא וגליאני יודעים למכור שחקנים בסכומים גבוהים מאוד. כנראה שזהו הרצון להיפטר במהרה מחוזה העתק של השבדי, אבל אני מאמין שלא נאמרה המילה האחרונה בדבר שווי ההעברה.

6. yoni10 Member

סילבה ואיברה הלכו.

בתור אוהד יובה אני שמח על כך. מילאן איבדה ללא ספק את שני השחקנים הכי טובים שלה בסגל מה שגורם להחלשות משמעותית של הקבוצה בלי קשר למי שיגיע במקומם.

לעומת זאת, הליגה איבדה עוד שני כוכבים לטובת הכסף הגדול של השייח'ים. הדרך של הקאלצ'יו למטה לא עוצרת.

7. yonmu Member

כמו בפעם הקודמת, מבחינתי שום דבר לא סגור כל עוד אין אישור רשמי.
    אני אשמח לעזיבה של זלטאן (ורוביניו! שילך כבר!), אבל עזיבה של טיאגו סילבה משפילה את מילאן.

אלעד -
    אני לא בא להשוות בין הנסיבות של ארסנל ואייאקס למילאן. הנקודה שלי היא שמילאן, כמו ארסנל לאחרונה, נהיית קבוצה שכששחקן גדול מגיעה לשם הוא לא אומר 'יש, הגעתי לשיא', אלא 'יופי, אם אני ארשים אני אגיע לברצלונה'. זה מצב משפיל.

לגבי קאקה -
    אני מעדיף קישור של נוצ'רינו-מונטוליבו-בואטנג-קאקה על פני קישור של נוצ'רינו-מונטוליבו-פלאמיני-בואטנג. אפילו ברמה הנוכחית יש לקאקה מה לתרום למילאן, ואני בטוח שהמעבר רק יעשה לו טוב.
    לגבי פגיעה תדמיתית - לדעתי אין פגיעה תדמיתית זה שמילאן 'מחייה' שחקנים גוססים. אין לי בעיה עם זה שלא נוציא 30מ' יורו על כל עמדה חסרה כמו ריאל מדריד (להפך - נורא אהבתי רכישות כמו של רונאלדו, פלאמיני ונוצ'רינו), אבל יש לי בעיה עם זה שנמכור כל שחקן ששווה יותר מ30מ' יורו. המכירות פוגעות בתדמית, לא הרכישות.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

זה יום עצוב בשביל מילאן אבל זה יום עצוב עוד יותר לכדורגל האיטלקי. כל שחקן על שעוזב את הליגה זה פגיעה כלכלית עצומה בכל הקבוצות, אנשים נוטים לשכוח את זה.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

יוני,

גם כאוהד יובה אני מאוד לא שמח מהמעבר. אין ערך לנצחונות על מילאן חלשה, ולהפסיד לה יהיה עוד יותר גרוע. זה תופס גם לגבי אינטר.

אני תמיד בעד ההתחזקות של כל הקבוצות האיטלקיות.

האופטימיסטים שבינינו יחשבו על קיץ 2001 ביובה. זידאן ופיפו נמכרים בסכומי עתק, כל העולם בהלם שמוג'י מוכר את שני הכוכבים הגדולים שלו. אבל המחליפים - בופון, נדבד וטוראם התעלו בכמה רמות על המקור. אני רק מקווה שגליאני יצליח למנף את המכירות האלו למקום הזה, למרות שכשאני קורא את השמות שאמורים להגיע אני לא אופטימי במיוחד.

10. yoni10 Member

מילאן נחלשה משמעותית וזה ברור שאין לה סיכוי להביא מחליפים הולמים לשני שחקנים מצוינים כאלה.

יש לי מה לשמוח כאוהד יובה כי היריבה הכי גדולה שלי נחלשה משמעותית. זה לא מקרה יובה אחרי הקאלציופולי שלא היה ליריבות על מה לשמוח יותר מדי. מדובר בבעלים שמכר את הכוכבים שלו. מה שכן זה יום עצוב מאד לכדורגל האיטלקי שממשיך בירידה מנכסיו. כמו שזה נראה כרגע התקווה היחידה זו יובנטוס או במקרה הגרוע כניסה של כמה ערבים לאינטר או מילאן.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/12
  11. Alta Tensione Member

זהו? רק 62? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx קצת מגוחך שאת קאקה לבד מכרנו ביותר..

בכל מקרה, יום עצוב, מרגיז, מאכזב ושחור לכל מי שאוהד את הקבוצה הזאת. קשה לבוא בטענות לאור הנסיבות הידועות לכולם ואת האכזבה הקשה אי אפשר להסתיר. על גליאני יש עכשיו אחריות כבדה לבחור בקפידה את המחליפים ואחריות מכופלת על אלגרי לחבר אותם לקבוצה שתיהיה גדולה על סך חלקיה.

אולי מעז יצא מתוק. אי אפשר לדעת.

נ.ב גראציה גדולה לעוזבים. וואפנקולו לאונרדו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/7/12
  12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

yoni10,
    בדבר אחד אני מסכים- היוקרה של הליגה האיטלקית צנחה משמעותית, האם אי פעם מועדון פאר איטלקי מכר את שני כוכבים הגדולים ביותר לליגה נחותה? אולם, אינני חושב שכקבוצה מילאן הולכת להיחלש, וייתכן אף להשתפר. מעבר לכך שיגיע מחליף הולם לזלטאן בדמות דסטרו אשר אמנם לא הוכיח את עצמו בקבוצה בכירה, אך עמוס בכישרון ובגיל מוקדם עושה רושם של מכונת שערים ואם יגיע טבס או דז'קו, קיבלנו סקורר מהרמות הגבוהות ביותר. מחליף לסילבה יהיה אסטורי, אוגבונה או דדה, מי שיעלה הכי מעט, שחקנים מוכשרים ביותר שאין לי ספק כי יוכיחו את עצמם במהרה בקבוצה. נכון, אין עוררין על כך שאף שחקן מאלו שצפויים להגיע מתקרב ליכולות של סילבה וזלטאן, אך אלו לא שחקנים שניתן לזלזל בהם ויחד עם זאת. גם עמדת המגן השמאלי צפויה להתחזק כשלהזכירכם מדובר בעקב האכילס של הקבוצה מאז פרשיתו של אל קפיטאנו וגם בגרזן לקישור נתחזק, דבר שלא היה קורה במידה ושני הסטארים היו נשארים.
    כואב לי שסילבה בדרכו לצרפת. אין אוהד רוסונרי שלא נקשר אליו, אך עלינו להבין כי עתיד המועדון חשוב יותר מכול. בלי שום קשר, תוך שנתיים אני רואה אותו אצל אחת הספרדיות, לא יהיה לבלם הטוב בעולם מה לחפש בליגה חלשה.

13. yoni10 Member

המשותף לכל השחקנים שרשמת כאן הוא שהם לא מניות בטוחות. דסטרו מוכשר בטירוף אך ראינו הרבה מאד פעמים צעירים כמותו שהבליחו לעונה 1. דדה, אוגבונה ואסטורי לא קרובים להיות ברמה של סילבה, ולכן אני בטוח בהחלשות של מילאן. מה גם שאף אחד מהשמות הללו עדיין לא במילאן ואפילו לא קרוב, כך שאין מה לדבר עליהם יותר מדי. וזו עוד סיבה לצאת כנגד העסקה הזו - מילאן לא רכשה עדיין מחליפים לשחקנים האלה.

14. אבו Member

מנקודת מבט נייטרלית, קצת מאכזב לראות את זלאטן הולך לפתע לליגה הצרפתית, עם כל הכבוד לכל הכסף שבעולם. יש לו עוד הרבה מה לתת ברמות הכי גבוהות ובוודאי בליגות הטובות בעולם. חבל.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה מאכזב? מדובר בשחקן שלכל אורך הדרך שיחק בקבוצות שהציעו לו יותר כסף. ופ.ס.ז' עם כל מה שהולך שם בדרך להיות ברמות הכי גבוההות והוא יודע את זה.