מילאן 2011/12 :: רינו ופיפו מצטרפים לנסטה בעוזבים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י 亚历山大帕托, ‏1/7/11.

1. TheRishon Member

האמשיק שחקן מצוין,הוא רוצה לבוא ואני מאמין שעוד החודש נראה אותו לובש מדים של מילאן. הייתי שמח מאוד אם היינו מביאים את אדינסון קבאני.

2. עודד (אוהד הצלחות) Member

איפה אלגרי הכחיש הגעה של מונטוליבו, כשהוא אמר שהוא "שחקן גדול"? או כשהוא אמר שיש לו יכולות מעולות הן פיזית והן טכנית? הוא הכחיש טרייד עם קסאנו, אבל לחלוטין נתן תחושה שעסקה עם מונטוליבו בתהליכים.

אם ריקרדו באמת יגיע זאת תהיה חתומת חד משמעית של חזרה לבינוניות והשפעה קשה של פרשת מונדאדורי על המרקאטו

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

השחקנים חוזרים מהקופה אמריקה מוקדם יחסית וזה תמיד טוב. חוץ מפגיעה קטנה של טיאגו סילבה שהתבררה כעוד יותר קטנה לאחר ששותף מול פראגוואי, כולם בריאים וכשרים. רוביניו נתן הצגה במשחק האחרון, טיאגו עשה עבודה נקייה ופאטו היה מרוכז מדי בברברה.

גאנסו היה טוב מתי שראיתי אותו. הוא לא מאט את המשחק כמו שחשבתי והודעתי כבר לגליאני שיש לו את האישור ממני לרכוש את הבחור.

בלי קשר, ההצגה הרשמית של פאלוסקי חשודה. אולי אנדריי צדק בסופו של דבר והוא באמת ישאר איתנו.

4. 亚历山大帕托 Member

תלוי קודם כל במכירת קסאנו וגם אז הסיכוי שיישאר לא גדול. העניין הוא שאלגרי וגליאני רציניים לגבי קיצוץ הסגל ל-26 שחקנים וכרגע יש לנו 28. שטראסר בוודאות יעזוב בהשאלה (לצ'ה, סיינה או נובארה), אבל את מקומו יתפוס מר X. אם קסאנו יילך לפיורנטינה יש סיכוי סביר שזה יהיה בטרייד עם מונטוליבו. יכול להיות שאודו יחליט למצוא לעצמו קבוצה חדשה כפי ששקל בסיום העונה. נתפשר על 27?

בעיניי, הכל תלוי בפאלוסקי ואיך שייראה במשחקי ההכנה. אני מאמין שאם הוא יפתיע את אלגרי הוא יישאר.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם מונטוליבו יהיה מיסטר X הזמני עד החורף שבו יגיע גאנסו? הולכים 2, מגיע 1.

גם לא הייתי חותם על הישארות של אנטוניני. הוא מקביל לאודו מבחינת מעמד ולאונרדו עוד עלול לעשות לנו טובה ולארגן עבורנו כמה מיליונים נחמדים.

6. 亚历山大帕托 Member

אני לא רואה סיבה להפוך את עסקת גאנסו לחורפית. למי זה יועיל? השחקן רוצה לעזוב כבר עכשיו ויעילותו מבחינתנו תרד משמעותית אם לא יתחיל את העונה איתנו. אני לא מאמין שסנטוס יתבצרו אם שני הצדדים ילחצו.

באשר לאנטוניני, הוא לפחות מצהיר כל פעם מחדש עד כמה הוא מוכן להילחם על מקום בהרכב. כמו כן, אני לא חושב שאנחנו יכולים לשחרר שני מגנים ולהישאר רק עם זמברוטה ובונרה בתור מחליפים. קבוצה שמתמודדת על כל התארים לא יכולה להרשות לעצמה להתחיל עונה עם שמונה שחקני הגנה.

7. עודד (אוהד הצלחות) Member

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הקוריירה דלה ספורט טוען שמילאן מציעה 5 מיליון אירו +פאלוסקי (אז מה גליאני קישקש עליו?http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx). היולה רוצים 10 לפחות.

9. 亚历山大帕托 Member

חצי כרטיס של פאלוסקי, מן הסתם.

10. 亚历山大帕托 Member

רשמי: רודני שטראסר (21) הושאל ללצ'ה וג'אקומו ברטה (19) הושאל לאסקולי מסריה B.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/7/11
  11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסאנטוס יש רצון להשאיר את הכוכבים כדי שיוכלו לקרוע את ברצלונה בדצמבר. יש מספיק ידיעות על כך שגם הכוכבים בעצמם די בסדר עם זה ורוצים לקחת חלק באתגר הנ"ל. אם סאנטוס תגיד למילאן או ינואר או כלום (או יולי-אוגוסט 2012) - על מה תלך? נסגור על ינואר כמו גדולים ונסמוך בינתיים על מונטוליבו שיעניק יצירתיות מהקישור. לליגה אנחנו יודעים שזה יספיק ולאירופה זה לא רלוונטי, כי האקשן גם ככה מתחיל רק בסוף פברואר.

דיברתי על עזיבה שלו במקום זאת של אודו, לא בנוסף. דרך אגב, אל תשכח שבמקרי חירום קיצוניים גם הגמד ההולנדי יכול לשחק בתור מגן שמאלי.

12. 亚历山大帕托 Member

גם אם יש רצון, אני לא בטוח עד כמה הוא יחזיק מול הרצון שלנו להתחיל עונה עם סגל שלם והלחץ של השחקן שלא רוצה לפספס את הרכבת. לדחות לינואר את רכישת השחקן שבפועל אמור לעשות את ההבדל הכי משמעותי מבחינתנו - לא יודע, לא אוהב את הרעיון.
    גם לשחק עם אודו במשחק חשוב זה מקרה חירום קיצוני. לא חושב שצריך להתחיל את העונה ככה.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בשעה טובה נפתרנו משם אחד שאני לפחות לא חיבבתי את האופציה לגביו. דאנילו נמכר ככל הנראה לפורטו היום.

14. Muurad Member

נמכר סופית, השאלה היא רק אם הוא יישאר איתנו עד גביע העולם לקבוצות או יעבור לפורטו אחרי המונדיאליטו כשאנחנו מתעקשים שהוא יישאר, אבל נראה מה ייסגר.

הם שילמו 22 מיליון יורו עליו ועל אלכס סאנדרו(9+13). לא ממש value for money כמו שפורטו רגילה, במיוחד כשדאנילו אמור לשחק כמגן ימני וייקח לו זמן להשתפר ולהשתדרג שם כדי לא להיות מעמסה הגנתית.

בעניין גאנסו, העניין עדיין לא ברור.. אבל אין מה לדבר אם אתם עדיין לא מוכנים להכניס את היד לכיס ולשלם לפחות 25 מיליון יורו.. אנחנו רכשנו את איבסון שהוא קשר, אבל לדעתי הוא לא מגיע על המשבצת של גאנסו.. המטרה כמו שיותם אמר - להגיע עם גאנסו וניימאר לגביע העולם לקבוצות.. העובדה שניימאר נשאר ועם החיזוק של המועדון עובדת לטובתנו כי גאנסו גם ירצה להשאר להזדמנות כזו של פעם בחיים.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/11
  15. 亚历山大帕托 Member

לגאנסו יהיה מספיק הזדמנויות לזכות בגביע העולם לקבוצות עם מילאן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx