מילאן 2010/2011 :: סקודטו ראשון זה 7 שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י 亚历山大帕托, ‏4/7/10.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: אין אף כלי תקשורת שלא מדווח על כך- סוקראטיס פאפאסתאת'ופולוס בן ה 22 מג'נואה בדרך למילאן בעסקת השאלה ואופציה לרכישה ב 7 מיליון אירו.

2. Milanista3 Member

הוא שווה משהו?

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

דזקו אמר היום שהוא מחזיק בלא מעט הצעות מפתות אבל הוא יחכה שבוע אחד בתקווה לקבל פנייה ממילאן.

בקיצור, אפשר לשכוח מהבוסני.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מרגש לראות שחקן כזה, ברמה הזו נואש כל כך לשחקן במועדון שהוא אוהב אבל הצד השני לא מצליח להביא אותו. יש גם אשמה בדזקו שלא הכניס לחוזה איזה סעיף שיחרור מעניין שהיה עוזר אבל בכל מקרה בבקשה אל תתנו לי אפילו לנסות להיות באשליה שהוא יחתום.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בקשר למגן היווני, אני לא אוהב את השמועות שמילאן מתכוונת לתת בתמורת את אלברטצי ושטראסר. רציתי וקיוויתי שיש תקווה לראות קצת מהכישרון שלהם.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: סוכנו של גאטוזו מאשר שהוא מנהל שיחות עם אולימפיאקוס על מנת שרינו יחתום אצל היוונים.
    -------
    http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=64884

יניב במיוחד בשבילך, גליאני עושה לך את הסופ"ש ומוסר שהשחקן השנוא עליך ביותר (לא כל כך קשה לנחש) ישאר במילאן כשמנגד אחד השחקנים האהובים עליך ביותר לא יגיע למילאן (רמז: שנה הבאה הוא כנראה ישחק תחת מנצ'יני).

אני מקווה שלא העלתי לך את הסעיף, תהיה חזק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx .

7. 亚历山大帕托 Member

סקיי: סוקרטיס פאפסטאטופולוס (מעתה רק סוקרטיס) יחזור מחר לאיטליה, יעבור בדיקות רפואיות ויחתום על חוזה ל-5 שנים. לדבריו, הוא אוהד רוסונרי מילדות.

כמו כן, שלחנו לפדובה מסריה B שני שחקנים - אליה לגאטי בבעלות משותפת ודוידה די ג'נארו בהשאלה עם אופציה לרכישה.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן תצטרך להעביר לג'נואה כמה כשרונות כדי להוריד ממחירו? כי אני מקווה שלא. השאלה עם אופציית רכישה היא העסקה המשתלמת ביותר.
    בכל אופן, רכש נחמד של מילאן במידה ויתבצע. סוקאטיס יכול לשחק כבלם, מגן או קשר אחורי (התפקיד בו הוא שיחק בנבחרת יוון בה הרשים מאוד).תפקידו המקורי הוא בלם כמו בג'נואה בה היה חלק משלישיית הבלמים, אך למילאן הוא יצטרף כנראה כמגן ויתופקד כבלם כשנסטה יפצע. ממה שראיתי ממנו בג'נואה הוא לא כל כך הרשים אותי אך אני לא זוכר ממנו טעויות קריטיות.
    גליאני מפתיע אותי לטובה בהצערת הסגל. בדר"כ הוא יוצא בכל מיני הצהרות כמו זאת של הצערת הסגל שבה פיקפקתי שהוא וברלוסקוני יעשו משהו בנידון, אך אנו בדרך הנכונה.

9. 亚历山大帕托 Member

לפי סקיי, מילאן תשלם 4.5 מ' אירו ותשלח לג'נואה את אודואמנדי בבעלות משותפת, כאשר גם שטראסר ואלברטאצי אמורים להיכלל בעסקה (חצאי כרטיסים), אבל לגביהם עדיין לא סגור.

10. Andrea Pirlo Member

רציני? למכור חצי מהכרטיסים של שלושת הכשרונות הכי גדולים שלנו עבור איזה ליצן יווני שלא ידוע מה הוא שווה בכלל? גליאני לא למד כלום ממקרי בוריילו,אבאטה ופאלוסקי. הוא כבר עשה את הטעות שלו הקיץ עם מחירת מחצית כרטיסו של דרמיאן לפלארמו, אז עכשיו הוא מתכוון לעשות את זה גם עם אודומנדי,סטראסר ואלברטצי?!?! קאמון. ובכלל גליאני הצהיר חגיגית ש3 אלה, בנוסף לורדי, יהיו חלק מהסגל הבוגר בעונה הבאה, אז מה קרה פתאום?

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

מעבר לזה שהוא מגה אוברייטד הוא יעלה לפחות 10 מיליון יורו. אני מקווה בשבילכם שיושבים אצלכם אנשי כדורגל שמבינים עניין.
    הונטלאר רמה אחת לפחות מעליו.

לגבי דז'קו, הוא אומנם רוצה למילאן, אבל כמו שנאמר כאן, מילאן לא מוכנה לעמוד בתנאים בשביל להביא אותו. אם אתם מחזרים אחרי בחורה מדהימה, אתם נותנים את הנשמה ומורידים לה את הירח אם צריך, ככה גם מילאן צריכה להתנהל בנוגע לדז'קו.

הוא גם אמר שהוא מאוכזב ממילאן מהפן הזה ...

12. Milanista3 Member

מצטער שאני הורס את כל הרומנטיקה בדיון הזה, אבל במקרה של דזקו אני מסכים לחלוטין עם הנהלת מילאן.זה מאוד נחמד שהוא מראה התעניינות ,ועם כל הכבוד לו , אני לא חושב שהוא זה שיביא את השינוי שמילאן כל כך מייחלת לו . מילאן צריכה בחלוץ ברמה הגבוהה ביותר באירופה , לא מילימטר מתחת.
    יצא לי לעקוב אחריו קצת מאז שהוא קושר חזק למילאן, ודזקו פשוט לא עומד בסטנדרטים. מילאן צריכה חלוץ מוכח ברמות הגבוהות ביותר ורצוי עם קבלות בסרייה א' ולא בליגת המסננות בגרמניה.

מה גם , עם המחירים שדורשת וולפסבורג אפשר להביא את זלטאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ליגת המסננות בגרמניה אהה...

אני לא נכנס לוויכוח הליגות שאתה מנסה לחפור עליו, אבל במקום להתקע בביצה המקומית, תעיף מבט גם למקומות אחרים, אולי תגלה את הבועה שאתה חיי בה.
    אחרי זה תבוא ותיתן רשמים על הליגה הגרמנית.

ושאני שומע אנשים כמוך, אני מקווה שדז'קו יחתום בסיטי, עלק לא עומד בסטנדרטים.
    תחזור ליוטיוב...

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מילאניסטה טעית בענק, דבר ראשון הליגה הגרמנית אחת הטובות באירופה ולא סתם היא עומדת לעבור את איטליה בדירוג אופ"א, הרמה, האצטדיונים והאוהדים מהרמה הגבוהה ביותר.

דזקו יכול וצריך היה להיות האיש שישדרג את ההתקפה, מאז שהבוגד ערק מעבר לגבולות הממלכה אין לנו מישהו מרכזי בהתקפה שעליו אנחנו נשענים ולדעתי דזקו היה יכול להיות אחד כזה. למה אני כותב לשון עבר? כי אני לא מאמין שהמעבר הזה יכול לקרות בעיקר בגללנו ובגלל ברלוסקוני. כל הדיבורים האלה שהעלו את העניין מחדש מרגיזים ומאכזבים.

15. cazzo Il Capocuoco

שבצ'נקו שיחק בליגה האוקראינית לפני שהוא הגיעו למילאן.